J U D G E D
Thursday, Jan. 3, 2013’s Superior Court Docket
Party | Courtroom | Time | Docket |
---|---|---|---|
Adams, Elias Quincy-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1201740 |
Alcorn, Kelly Marie-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1205760 CR1104444 CR1101018 |
Batson, Richard Burnham-Defendant | Three | 8 a.m. | TR1213049 CR1105314 |
Brooks, Brandon Jermaine-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1205949 CR1202647 CR1100962 |
Cruz, Sherrie Lynn-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1205954 |
Daguanno, Giovanni Antonio-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1205723 |
Deckert, Clinton Eugene-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1204177 |
Flaherty, Morgan Maxwell-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1201379B CR0905657 |
Hines, Jacob Allen-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1204726 CR091185S |
Loewenthal, Jacob Michael-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1205686 |
Lovio, Henry Pandula-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1006937 |
Mansur, Matthew Lewis-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1101890 CR1005541A |
Ruiz, Alice Anita-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1205948 CR1203801 CR1103321 CR1002790 CR090031S |
Scott, Peggy Diane-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1204270 CR1202425 |
Shores, Cade Leon Nicho-Defendant | Three | 8 a.m. | CR093262S |
Shores, Cade Leon Nichols-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1202991 |
Stearns, Ryan Bradley-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1205951 CR1000168 |
Sterling, Sandra Lynn-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1205950 |
Starritt, Waymond Earl-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1203302 |
A. Tadic vs. 0. Tadic Tadic, Alanna -Petitioner |
Seven | 8:30 a.m. | FL090337 |
A. Tadic vs. 0. Tadic Tadic, Oliver -Respondent |
Seven | 8:30 a.m. | FL090337 |
In Re: K. Dwyer Dwyer, Bryan K-Other Parent-Father |
Seven | 8:30 a.m. | CP080421 |
In Re: K. Dwyer Dwyer, Kylie -Minor |
Seven | 8:30 a.m. | CP080421 |
In Re: K. Dwyer Thrasher, Cheryl -Respondent |
Seven | 8:30 a.m. | CP080421 |
J. Bayless vs. K. Bayless Bayless, Jennifer R-Petitioner |
Seven | 8:30 a.m. | FL090563 |
J. Bayless vs. K. Bayless Bayless, Kevin M.-Respondent |
Seven | 8:30 a.m. | FL090563 |
J. Bayless vs. K. Bayless County of Humboldt -DCSS |
Seven | 8:30 a.m. | FL090563 |
J. Doerner vs. D. Opalach Doerner, Julie -Petitioner |
Seven | 8:30 a.m. | FL080640 |
J. Doerner vs. D. Opalach Opalach, Daniel -Respondent |
Seven | 8:30 a.m. | FL080640 |
K. Halley vs. A. Rose Halley, Kurtis -Petitioner |
Seven | 8:30 a.m. | FL110603 |
K. Halley vs. A. Rose Rose, Amy -Respondent |
Seven | 8:30 a.m. | FL110603 |
M. Abarr vs. L. Abarr Abarr, Lynda K-Respondent |
Seven | 8:30 a.m. | FL050383 |
M. Abarr vs. L. Abarr Abarr, Michael L-Petitioner |
Seven | 8:30 a.m. | FL050383 |
Matter of: N. Murphy Benson, Raymond -Petitioner |
Seven | 8:30 a.m. | PR120227 |
Matter of: N. Murphy Mooslin, Candee -Petitioner |
Seven | 8:30 a.m. | PR120227 |
Matter of: N. Murphy Murphy, Cathy Lyn-Relative lst/2nd Degree, etc |
Seven | 8:30 a.m. | PR120227 |
Matter of: N. Murphy Murphy, Keith -Father |
Seven | 8:30 a.m. | PR120227 |
Matter of: N. Murphy Murphy, Naomee -Minor |
Seven | 8:30 a.m. | PR120227 |
Matter of: N. Murphy Shaw, Nickee -Mother |
Seven | 8:30 a.m. | PR120227 |
Matter of: N. Murphy Stumbaugh, James -Relative lst/2nd Degree, etc |
Seven | 8:30 a.m. | PR120227 |
Arriaga, Peggy Scott-Defendant | Three | 8:30 a.m. | CR1205560 |
Bollig, David William-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1205899 CR1203149 CR1203148 CR0906354B |
Brown, Tammy Jean-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1201218 CR1003618 |
Franzi, Sonia Elizabeth-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1205893 CR1204190 CR1200856A CR1200048 |
French, Nathan Eugene-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1205881 |
GensawCrum, Joshua James-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1205870 |
Guantone, Joseph Michael-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1205208 |
Lucas, Jeremiah Allen-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1203740 CR1105037 CR1001937 CR092468S |
Lussow, Jesse Rawlin-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1205884A CR1204768 CR1006156 |
Maisie, Josh Makaih-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1205868 |
Malsie, Josh Makaih-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1005493 |
Ortega, Fredrica Ray-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1202347 |
Pacheco, Daniel Sloan-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1205559 |
Perez, Jesse Ray-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1205730 |
Pollara, Josephine -Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1205858 |
Pollara, Josephine Elizabeth-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1205876 CR1205744A CR1201321 CR1005181 CR1003264 CR1003035 |
Renner, Cameron Michael-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1205053 |
Taylor, Heather Marie-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1007142 CR1004051 CR1002751 |
Tritchler, Brandy Rose-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1205452 CR1205054C CR1204185 CR1102433 CR1003033 CR1000110 |
Yale, Roger Alan-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1205875 CR1203289 |
Matter Of: Bruce Eldon Fraser Trust Fraser, Bruce Eldon-Decedent |
Four | 9:15 a.m. | PR100259 |
Matter Of: Bruce Eldon Fraser Trust Fraser, Robert R-Trustee |
Four | 9:15 a.m. | PR100259 |
Matter Of: Bruce Eldon Fraser Trust Moug, Darren -Petitioner |
Four | 9:15 a.m. | PR100259 |
Matter Of: Bruce Eldon Fraser Trust Seufert, Marjorie A-Decedent |
Four | 9:15 a.m. | PR100259 |
Alway, Tiffany Ho-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1203694 |
Cameron, Leann Kay-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1203870 |
Dedmon, Michael Joseph Jr-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1204258 |
Dreyer, Kevin Ralph-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1202640 |
Fitzhugh, Joseph Ambrose-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1205300 CR1203633 CR1200474 CR080501S |
Frusciante, Michael A-Defendant | Three | 10 a.m. | TR1210881 CR1203959 |
Hartling, Douglas Arthur-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1203502 |
Hogan, James Francis-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1205316 |
Kneip, Andrew Mark-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1204331 |
Lippman, Samuel Martice-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1204779 |
Mercado, Rachel Janette-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1205304 |
Morgan, Christopher David-Defendant | Three | 10 a.m. | TR1208091 CR1203691 CR1101316 |
Rawal, Jyoti Vinodrai-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1204978 |
Wolfe, Renee Lynn-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1200416 |
R. Betha vs. E. Betha Betha, Elisabeth -Respondent |
Three | 1:29 p.m. | FL120055 |
R. Betha vs. E. Betha Betha, Randell -Petitioner |
Three | 1:29 p.m. | FL120055 |
Ferrer, David Vincent-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1202151 |
Rocha, John Manuel-Defendant | Four | 1:30 p.m. | CR1204208 |
Sinnard, Teddy Ray-Defendant | Four | 1:30 p.m. | CR090751S |
Weisbly, Marissa Alyson-Defendant | Four | 1:30 p.m. | CR1205673 |
Carroll, Rebecca Ann-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1201390 |
Chambers, Jessica Kristy-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1104023 |
Dewitt, Joseph Edward-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1205763 |
C. Barone vs. T. Parsons Barone, Christien -Petitioner |
Three | 1:30 p.m. | FL020088 |
C. Barone vs. T. Parsons Barone-Parsons, Emerald R-Minor |
Three | 1:30 p.m. | FL020088 |
C. Barone vs. T. Parsons County of Humboldt -DCSS |
Three | 1:30 p.m. | FL020088 |
C. Barone vs. T. Parsons Parsons, Thomas T.-Respondent |
Three | 1:30 p.m. | FL020088 |
Co of Humboldt vs. Koua Vang County of Humboldt -Petitioner |
Three | 1:30 p.m. | FS120145 |
Co of Humboldt vs. Koua Vang Vang, Chia C-Other Parent-Mother |
Three | 1:30 p.m. | FS120145 |
Co of Humboldt vs. Koua Vang Vang, Koua -Respondent |
Three | 1:30 p.m. | FS120145 |
Co of Humboldt vs Vernon Weatherford County of Humboldt -Petitioner |
Three | 1:30 p.m. | FS120274 |
Co of Humboldt vs Vernon Weatherford Weatherford, Shannon M-Other Parent-Mother |
Three | 1:30 p.m. | FS120274 |
Co of Humboldt vs Vernon Weatherford Weatherford, Vernon J-Respondent |
Three | 1:30 p.m. | FS120274 |
Co. Of Hum. vs. J. Ballew Ballew, Aleta F.-Other Parent-Mother |
Three | 1:30 p.m. | FS951277 |
Co. Of Hum. vs. J. Ballew Ballew, Jason Calvin-Defendant |
Three | 1:30 p.m. | FS951277 |
Co. Of Hum. vs. J. Ballew County Of Humboldt -Plaintiff |
Three | 1:30 p.m. | FS951277 |
Co. of Hum. vs. K. Williams Bradley, Jesika L.-Other Parent-Mother |
Three | 1:30 p.m. | FS080747 |
Co. of Hum. vs. K. Williams County of Humboldt -Petitioner |
Three | 1:30 p.m. | FS080747 |
Co. of Hum. vs. K. Williams Williams, Kevin B.-Respondent |
Three | 1:30 p.m. | FS080747 |
Co. of Hum. vs. N. Britton Britton, Nora E.-Respondent |
Three | 1:30 p.m. | FS090095 |
Co. of Hum. vs. N. Britton County of Humboldt -Petitioner |
Three | 1:30 p.m. | FS090095 |
County of Humboldt vs Melvin Farmer County of Humboldt -Petitioner |
Three | 1:30 p.m. | FSO40572 |
County of Humboldt vs Melvin Farmer Farmer, Melvin F. Jr.-Respondent |
Three | 1:30 p.m. | FSO40572 |
County of Humboldt vs Melvin Farmer Mitchell, Natissha S.-Other Parent-Mother |
Three | 1:30 p.m. | FSO40572 |
County of Humboldt vs Michael L. Jordan, Jr Brown, Kalie M-Other Parent-Mother |
Three | 1:30 p.m. | FS120279 |
County of Humboldt vs Michael L. Jordan, Jr County of Humboldt -Petitioner |
Three | 1:30 p.m. | FS120279 |
County of Humboldt vs Michael L. Jordan, Jr Jordan, Michael L Jr.-Respondent |
Three | 1:30 p.m. | FS120279 |
M. Willburn vs. C. Willburn-Rodacker County of Humboldt -DCSS |
Three | 1:30 p.m. | FL070603 |
M. Willburn vs. C. Willburn-Rodacker Willburn, Misty -Petitioner |
Three | 1:30 p.m. | FL070603 |
M. Willburn vs. C. Willburn-Rodacker Willburn-Rodacker, Christopher Jarrett-Respondent |
Three | 1:30 p.m. | FL070603 |
S. McKinley vs. K. Hennessy County of Humboldt -DCSS |
Three | 1:30 p.m. | FL990243 |
S. McKinley vs. K. Hennessy Hennessy, Katherine -Respondent |
Three | 1:30 p.m. | FL990243 |
S. McKinley vs. K. Hennessy McKinley, Sky -Petitioner |
Three | 1:30 p.m. | FL990243 |
Summer Frye vs Steve Frye County of Humboldt -DCSS |
Three | 1:30 p.m. | FL090082 |
Summer Frye vs Steve Frye Frye, Sandra M-De-Facto Parent |
Three | 1:30 p.m. | FL090082 |
Summer Frye vs Steve Frye Frye, Steven -Respondent |
Three | 1:30 p.m. | FL090082 |
Summer Frye vs Steve Frye Frye, Summer -Petitioner |
Three | 1:30 p.m. | FL090082 |
Lemieux, Marie Angel-Defendant | Three | 1:30 p.m. | TR1212104 |
Lemieux, Marie Angele-Defendant | Three | 1:30 p.m. | TR1210520 |
Pohr, Donald Raymond-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1205928C CR1102815 |
Matter of: D. Coots Coots, Damon Jeffrey-Petitioner |
Eight | 1:45 p.m. | CV120686 |
S. Chapman-Young vs. Winco Foods, LLC Chapman-Young, Sonia -Plaintiff |
Eight | 1:45 p.m. | DR110898 |
S. Chapman-Young vs. Winco Foods, LLC Winco Foods, LLC -Defendant |
Eight | 1:45 p.m. | DR110898 |
Confidential | Eight | 1:45 p.m. | CV120727 |
Matter of : E. Claybon Claybon, Elmurry -Decedent |
Eight | 1:50 p.m. | PR120304 |
Matter of : E. Claybon Cunningham, Michael P-Petitioner |
Eight | 1:50 p.m. | PR120304 |
Matter of: N. Robertson Bergstrom, Gail -Petitioner |
Eight | 1:50 p.m. | PR120303 |
Matter of: N. Robertson Robertson, Nils Einar-Decedent |
Eight | 1:50 p.m. | PR120303 |
Matter of: T. Butte Butte, Thomas Keith-Decedent |
Eight | 1:50 p.m. | PR120296 |
Matter of: T. Butte Oliver, Sarah Jean-Petitioner |
Eight | 1:50 p.m. | PR120296 |
Matter of: A. Dougal Dougal, Amber -Conservatee |
Eight | 2 p.m. | PR120299 |
Matter of: A. Dougal Humboldt County Public Guardian -Conservator |
Eight | 2 p.m. | PR120299 |
Matter of: C. Calcina Sadler, Steven A-Petitioner |
Eight | 2 p.m. | PR120098 |
Matter of: C. Calcina Sadler, Toni J-Petitioner |
Eight | 2 p.m. | PR120098 |
Matter of: C. Calcine Calcine, Christopher Walker-Conservatee |
Eight | 2 p.m. | PR120098 |
Matter Of: C. Perras, Sr. Perras, Claude D Jr-Conservator |
Eight | 2 p.m. | PR110172 |
Matter Of: C. Perras, Sr. Perras, Claude D Sr-Conservatee |
Eight | 2 p.m. | PR110172 |
Matter Of: D. Gillespie Gillespie, Darrell -Conservatee |
Eight | 2 p.m. | PR910367 |
Matter Of: D. Gillespie Public Guardian -Conservator |
Eight | 2 p.m. | PR910367 |
Matter of: D. Petersen Petersen, Denise -Conservatee |
Eight | 2 p.m. | PR110291 |
Matter of: D. Petersen Petersen, Richard -Conservator |
Eight | 2 p.m. | PR110291 |
Matter of: D. Petersen Public Guardian -Conservator |
Eight | 2 p.m. | PR110291 |
Matter Of: J. Griffin, Jr. Griffin, John Wylmer Jr-Conservatee |
Eight | 2 p.m. | PR26645 |
Matter Of: J. Griffin, Jr. Public Guardian -Conservator |
Eight | 2 p.m. | PR26645 |
Matter Of: L. Cheadle Cheadle, Lynn M.-Conservatee |
Eight | 2 p.m. | PR100090 |
Matter Of: L. Cheadle Public Guardian -Conservator |
Eight | 2 p.m. | PR100090 |
Matter of: M. Baldy Baldy, Debra -Conservator |
Eight | 2 p.m. | PR120294 |
Matter of: M. Baldy Baldy, Elton -Conservator |
Eight | 2 p.m. | PR120294 |
Matter of: M. Baldy Baldy, Milton J-Conservatee |
Eight | 2 p.m. | PR120294 |
Matter of: M. Baldy Baldy, Steve -Conservator |
Eight | 2 p.m. | PR120294 |
Matter of: M. Gonzalez Gonzalez, Margarita -Conservatee |
Eight | 2 p.m. | PR120300 |
Matter of: MI Gonzalez Humboldt County Public Guardian -Conservator |
Eight | 2 p.m. | PR120300 |
Matter of: W. Allen Allen, Wanda -Conservatee |
Eight | 2 p.m. | PR120301 |
Matter of: W. Allen Humboldt County Public Guardian -Conservator |
Eight | 2 p.m. | PR120301 |
Confidential | Eight | 2 p.m. | PR120218 PR110312 |
Confidential | Five | 2 p.m. | CV110595 |
Dobbs, Daniel Craig-Defendant | Five | 2 p.m. | TR1209322 CR1204991 CR1201163 |
Espinoza, Robert Andrew-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1203436 CR1104395A CR1104342 CR1100567 |
Fisher, Lindsey Karen-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1204828A CR1204263A CR1204132 CR1202790 |
Fleming, Brian Christopher-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1202705 CR1202460 |
Garcia, Stacy Marie-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1103054 CR1000436 |
Gerarden, Gerald Lee-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1205139A |
Graham, Teresa Louise-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1205016 CR1204698 CR1203003 |
Greenspan, Alexi Bree-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1103902 CR1006462 CR1002183 CR1001051 CR094678S |
Griesbach, Wayne Curtis-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1205319 CR1200880 CR1004395 |
Guantone, Joseph Michael-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1205208 |
Guerrero, Victor De Santiago-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1104941 |
Guerrero, Victor DeSantiago-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1204154 |
Hart, Jareth Michael Steven-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1204024A |
Hensley, Wendy Leigh-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1205778 CR031005S |
Hodgden, Shannon Lyn-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1205126 CR1204241 CR1103996 |
Howard, David Keith-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1202597 CR1201819 CR085775S |
Hudnall, Roger Marlyn-Defendant | Five | 2 p.m. | CR092907S |
Hudnall, Roger M-Defendant | Five | 2 p.m. | 8982S |
Hutchins, Chris Patrick-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1204131 CR1203675 |
Hutson, Shellie Adelaide-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1203871 |
Jensen, Tyler Scott-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1203752 CR1200745 CR1104415 |
Johnston, Christopher David-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1203232 |
Kearney, Scott Heber-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1204284 CR1203690 |
Land, Brandy Anne-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1202795B CR1006424 CR1006226 |
Norman, Zachary Clayton-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1205139B |
Norman, Zachary Earl-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1202977 CR1201437 CR1201427B CR1200878 |
Underwood, Eddie Ray II-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1204024B |
Rakestraw, Jason Leroy Jr-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1204911 |
Reed, Roger Allen-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1102580 |
Reed, Roger Allen Jr-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1104892 |
Reed, Thomas Carlin Jr-Defendant | Four | 2 p.m. | CR0906551 |
Reeves, Mariah Faye-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1105273 CR1003102 |
Rowe, James Albert-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1205839 CR1205775 CR1204231 CR1202538 CR1201538 CR1006788 |
Schwartzman, Justin Daniel-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1204806 |
Seidel, Jason Lee-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1205827 CR1205260 |
Shelton, Brandie Renee-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1101653 |
Taylor, Mary Helen-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1205758 CR1204695 CR1204496 CR1200316 |
Valladaresramirez, Marco A-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1203027 |
Wilburn, William Andrew-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1006733 |
Wilks, Richard Leroy II-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1200432 |
Williams, Torry Rowchester-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1205194 |
Abruzzini, Brian Matthew-Defendant | One | 2 p.m. | CR1204675 |
Alnakhlawi, Mohamad Mahmoud-Defendant | One | 2 p.m. | CR1202363 |
Arriaga, Brian Anthony-Defendant | One | 2 p.m. | CR1202886 |
Attebury, Mardi Wakeen-Defendant | One | 2 p.m. | CR1203280 |
Barrote, Joseph Louis IV-Defendant | One | 2 p.m. | CR1206020 |
Benally, Quanah Mitch-Defendant | One | 2 p.m. | CR1205811 CR1003710 CR1002888 CR1000279 CR094621S |
Benbow, Michelle Daylene-Defendant | One | 2 p.m. | CR1200568 |
Bounlord, Khamchan -Defendant | One | 2 p.m. | CR1203974 |
Braun, Jarred Ryan-Defendant | One | 2 p.m. | CR1201974 |
Brook, Munro Spalding Jr-Defendant | One | 2 p.m. | CR1201488 |
Brooks, Veronica Glenora-Defendant | One | 2 p.m. | CR1104027A |
Burbank, Joshua John-Defendant | One | 2 p.m. | CR1205929 CR1205897B CR1203402 CR1103376 CR1005890 |
Burrow, Jacqueline Marie-Defendant | One | 2 p.m. | CR1101452 |
Button, Patrick Wayne-Defendant | One | 2 p.m. | CR063458S |
Chambers, Janie Ruth-Defendant | One | 2 p.m. | CR1101152 |
Chancellor, Mark Allen Jr-Defendant | One | 2 p.m. | CR1203829 |
Charles, Lawrence R-Defendant | One | 2 p.m. | CR1105306 |
Clark, Victoria Shirley-Defendant | One | 2 p.m. | CR1200434 CR1006145 |
Clark, Victoria Shirley Jane-Defendant | One | 2 p.m. | CR1203544 |
Cleary, Sara Lynn-Defendant | One | 2 p.m. | CR1204043 |
Cross, Aaron Lee Clyde-Defendant | One | 2 p.m. | CR1206021 |
Crowe, Stacy James-Defendant | One | 2 p.m. | CR1203304 |
Dalkin, John -Defendant | One | 2 p.m. | CR1204684 CR1202534 CR1000810 CR1000010 |
Doane, Holly Marie-Defendant | One | 2 p.m. | CR1104808 |
Doolittle, Virgil Gene-Defendant | One | 2 p.m. | CR1202584 |
Kus, Michael Thomas-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1201750 |
Lee, John Henry HI-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1001919 |
Lee, John Henry III-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1203060 CR1202130 CR1103657 |
Lendahl, Justin Chase-Defendant | Two | 2 p.m. | TR1207116 TR1206367 TR1205961 CR1205581 CR1203223 CR1104013 CR1002099 |
Ly, James Naolu-Defendant | Two | 2 p.m. | CR985794S |
Martinez, Rafael -Defendant | Two | 2 p.m. | TR1213581 CR1205633 CR1204872 |
Matias, Jorge Mendez-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1204265 |
Matlock, Terry Marvin-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1205388 CR1103164 |
McBride, Terrance James-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1102194 |
McBride, Terrance James Fitzgeral-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1205469 CR1205283 |
Mills, Darnell Michael-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1102665A |
Mills, Jennifer Nicole-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1102665B |
Mills, Shane Michael-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1102665C |
Moore, Stormie Dawnn-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1205324B CR1204844 CR1104640 |
Moran, Brandy Amanda-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1203300A |
Murray, James Roger-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1205467 |
Orozco, Joseph Saint-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1201243 CR1200518 |
Prado, Louis Rene-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1203057 |
Smith, Jessie Florence-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1203300B CR085239S CR073529S |
A. Seeger vs. B. Seeger Seeger, Allison -Petitioner |
Three | 2:30 p.m. | FL110449 |
A. Seeger vs. B. Seeger Seeger, Billy -Respondent |
Three | 2:30 p.m. | FL110449 |
Fox, Robert Alan-Defendant | Five | 3 p.m. | CR1201895 |
Glidewell, Joseph Eagle-Defendant | Five | 3 p.m. | CR1205982 |
Gonzalez, Oscar Guillermo-Defendant | Five | 3 p.m. | CR1205919 |
Hanson, Jesse Allen-Defendant | Five | 3 p.m. | CR1205973 CR1205522 CR1204300A CR1204019 |
Hawkins, Lee Kelly-Defendant | Five | 3 p.m. | CR1203859A CR1203594 |
Hill, Ryan Lee-Defendant | Five | 3 p.m. | CR1201147 |
Holm, Brian Eugene-Defendant | Five | 3 p.m. | CR1004562 |
Johnson, Kenneth Loren-Defendant | Five | 3 p.m. | CR1205812 CR1203058 CR1001497B |
Carroll, Rebecca Ann-Defendant | One | 3 p.m. | CR1205873 CR1202769 |
Daniels, Carter James-Defendant | One | 3 p.m. | CR1200404 |
Linz, John Joseph III-Defendant | Two | 3 p.m. | CR1205327 CR1203314 |
Lorenzen, Jason Scott-Defendant | Two | 3 p.m. | CR1205596 |
Machado, Alvin Eugene-Defendant | Two | 3 p.m. | CR1205955A CR1203605 CR1101694 CR1003077A |
Mcdonald, John Paul-Defendant | Two | 3 p.m. | CR1205918 |
McDonald, John Paul-Defendant | Two | 3 p.m. | CR1205376 |
Mottern, Joshua Evan-Defendant | Two | 3 p.m. | CR1203826 |
Mulligan, Patrick Dennis-Defendant | Two | 3 p.m. | CR1205835 CR1202788 CR1104517 |
Oakeshott, Jasmine Cerise-Defendant | Two | 3 p.m. | CR1204856 |