J U D G E D
Thursday, June 12, 2014’s Superior Court Docket
Party | Courtroom | Time | Docket |
---|---|---|---|
Allen Madeline Noel-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1402671 |
Allen, Madeline Noel-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1305658 |
Bolton, Timothy Jonathon James-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1402452 |
Christman, Kurt Marshall-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1402493 |
Corder, John Lurue-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1402665 |
Cowen, Andrew Thomas-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1402638 |
Dacarli, Gary Sherman-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1005224 |
Decarli, Gary Sherman-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1005419 |
Fitzgerald, Joaquin Angel-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1402465 |
Hennings, Tory Lee-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1402661 |
Hernandea, Ahfonso Pena-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1402666 |
Hutchinson, Robert Darrell-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1401665 |
James, Christopher Lawerance-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1300637 |
Johnson, Jeremiah Ta Mar-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1402664 |
Lamb, Andrew Evans-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1402466 |
Maciel, William Patrick-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1201663 |
Moss, Michael Glenn-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1401607 CR1305060 |
Netzow, Maximilian Xyth-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1402615 CR1402338 CR1300671 CR1100111 |
Shipley, Sarah Rebekah-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1402455 |
Tritchier, Brandy Rose-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1300778 CR1205452 CR1003033 |
Whitehom, Mark Il-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1302649 |
Whitehorn, Mark -Defendant | Three | 8 a.m. | CR1400478 CR1400477 |
Whitehorn, Mark Il-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1301085 CR1202946 |
Confidential | Eight | 8:30 a.m. | CV140225 |
Hillegeist, William Duane-Defendant | MasterCal | 8:30 a.m. | CR1402637B CR1401106 CR14011056 CR1304813 CR1303859 |
Balke, Sara Ann-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1401105A CR1400279 |
Borgner, Lance Andrew-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1402637A CR1400989 CR1 400751A CR1400740 CR1301479 |
Higgins, Christina Ann-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1402637C CR1401988 CR14007616 |
Hillegeist, William Duane-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR14026376 CR1401106 CR14011056 CR1304813 CR1303859 |
James, Desmund Steelie-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1402325 CR1302227 CR1302013 |
McDonald, Deanna Elizabeth-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1400145 CR1304959 CR1304812B |
Smith, David Heck-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1402673 |
Smith, Shawn Bradley-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1006080 |
A. Smith vs. J. Smith County of Humboldt -DCSS |
Seven | 8:30 a.m. | FL110513 |
A. Smith vs. J. Smith Smith, Amanda Rose-Petitioner |
Seven | 8:30 a.m. | FL110513 |
A. Smith vs. J. Smith Smith, Jesse Lee-Respondent |
Seven | 8:30 a.m. | FL110513 |
Co of Humboldt vs Darin Franke County of Humboldt -Petitioner |
Seven | 8:30 a.m. | FS120391 |
Co of Humboldt vs Darin Franke Viveiros, Daisy E-Other Parent-Mother |
Seven | 8:30 a.m. | FS120391 |
Co. of Hum. vs. V. Montalbin County of Humboldt -Petitioner |
Seven | 8:30 a.m. | FS050343 |
Co. of Hum. vs. Y. Montalbin Karges, Kel L. -Other Parent-Mother |
Seven | 8:30 a.m. | FS050343 |
Co. of Hum. vs. Y. Montalbin Montalbin, Yolla M. -Respondent |
Seven | 8:30 a.m. | FS050343 |
E. Russ vs. C. Russ Russ, Christina -Respondent |
Seven | 8:30 a.m. | FL130615 |
E. Russ vs. C. Russ Russ, Elijah -Petitioner |
Seven | 8:30 a.m. | FLI 30615 |
K. Delsman vs. R. Delsman Delsman, Kelli A-Petitioner |
Seven | 8:30 a.m. | FLI 40231 |
K. Delsman vs. R. Delsman Delsman, RobertA Jr-Respondent |
Seven | 8:30 a.m. | FL140231 |
Mailer of: L. Brisichella Brisichella, Rose-Marie -Objector |
Seven | 8:30 a.m. | PR100025 |
Matter of: L. Brisichella Brisichella, Lucas R-Minor |
Seven | 8:30 a.m. | PR100025 |
Matter of: L. Brisichella Brisicheua, Serge -Objector |
Seven | 8:30 a.m. | PR100025 |
Matter of: L. Brisichella Lewis, Linda -Guardian |
Seven | 8:30 a.m. | PRI 00025 |
Matter oft V. Phetsomphou Sullivan, Lia A-Guardian |
Seven | 8:30 a.m. | PR040143 |
Matter of: V. Phetsomphou Phetsomphou, Souvannarath J-Objector |
Seven | 8:30 a.m. | PR040143 |
Matter of: V. Phetsomphou Phetsomphou, Victor Anakin-Minor |
Seven | 8:30 a.m. | PR040143 |
Matter of: V. Phetsomphou Vogel, Michael S-Guardian |
Seven | 8:30 a.m. | PR040143 |
P. French vs. I Mills Mills, Julie -Respondent |
Seven | 8:30 a.m. | FLI4O1IS |
V. Cook vs. T. Cook Cook, Terry R-Respondent |
Seven | 8:30 a.m. | FL130211 |
V. Cook vs. T. Cook Cook, Veronica L-Petitioner |
Seven | 8:30 a.m. | FL130211 |
W. Franck vs. R. Franck County of Humboldt -DCSS |
Seven | 8:30 a.m. | FL060459 |
W. Franck vs. R. Franck Franck, Randy S-Respondent |
Seven | 8:30 a.m. | FL060459 |
W. Franck vs. R. Franck Franck, Wendy A-Petitioner |
Seven | 8:30 a.m. | FL060459 |
J. LeBlanc vs. T. LeBlanc LeBlanc, John -Petitioner |
Seven | 8:31 a.m. | FL130185 |
J. LeBlanc vs. T. LeBlanc LeBlanc, Teresa -Respondent |
Seven | 8:31 a.m. | FL130185 |
J. Maloney vs. P. Maloney Maloney, Julia -Petitioner |
Seven | 8:31 a.m. | FL090463 |
J. Maloney vs. R Maloney Maloney, Patrick -Respondent |
Seven | 8:31 a.m. | FL090463 |
Tree, Bodhi -Defendant | Four | 8:45 a.m. | CR1302250 |
J. Albee vs. C. Benson Albee, Jessica -Petitioner |
Seven | 9 a.m. | CP140299 |
J. Albee vs. C. Benson Benson, Colton -Respondent |
Seven | 9 a.m. | CP140299 |
Youngblood, Patrick -Defendant | Three | 10 a.m. | CR1402358 |
Cantrell, David Lewis-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1006879 |
Costello, Dionysius Andre-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1304420 |
Duran, Arturo Rodriguez-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1104504 |
Eddings, Damon Lyle-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1400022 |
Hackett, Alexandra Joy-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1402327 |
Henry, Ian Nathaniel-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1303689 CR1103495 CR1102466 |
Jones, Travis Edward-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1402043 |
Killingsworth, Bradly Samuel-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1401707 CR1400901 CR1305561 |
Marshall, Justin Douglas-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1401818 CR1303213 |
McEwin, Dillon Rick-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1402103 |
Tinoco, Pedro Tovar-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1401987 CR1400322 CR1400208 CR1302237 |
Wallen, John Wesley-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1401343 |
Yocum, Kattie Rae-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1304206 CR1301605 CR1004278 |
Jones, Delisse Lalee-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1302263 CR1006518 |
Runner, Beatrice Braheda-Defendant | Four | 1:30 p.m. | CR1402363 CR1202270 CR1101539 |
Tilsner, Steven Gregg-Defendant | Four | 1:30 p.m. | CR1402641 |
Vallot, Sage Chari-Defendant | Four | 1:30 p.m. | CR1302341 |
Bull, Kasey Erin-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1302196 CR1301535 |
B. McHatton vs. B. McHatton County of Humboldt -DCSS |
Three | 1:30 p.m. | FL040304 |
B. McHatton vs. B. McHatton McHatton, Billy Darin-Respondent |
Three | 1:30 p.m. | FL040304 |
B. McHatton vs. B. McHatton McHatton, Brenda Sue-Petitioner |
Three | 1:30 p.m. | FL040304 |
C, Glidewell vs. A. Abarr Brooks (Abarr), Amber-Respondent |
Three | 1:30 p.m. | FL040357 |
C. Glidewell vs. A. Abarr Brooks (Abarr), Amber-Respondent |
Three | 1:30 p.m. | FL040357 |
C. Glidewell vs. A. Abarr County of Humboldt -DCSS |
Three | 1:30 p.m. | FL040357 |
C. Glidewell vs. A. Abarr Glidewell, Cyrus -Petitioner |
Three | 1:30 p.m. | FL040357 |
Co of Humboldt vs Bronson Lewis County of Humboldt-Petitioner |
Three | 1:30 p.m. | FS120149 |
Co of Humboldt vs Bronson Lewis Hunsucker, Antoinette J-Other Parent-Mother |
Three | 1:30 p.m. | FS120149 |
Co of Humboldt vs Bronson Lewis Lewis, Bronson M-Respondent |
Three | 1:30 p.m. | FS1 20149 |
Co of Humboldt vs Clifton Hollowell County Of Humboldt -Plaintiff |
Three | 1:30 p.m. | FS950461 |
Co of Humboldt vs Clifton Hollowell Hollowell, Clifton Curtiss-Defendant |
Three | 1:30 p.m. | FS950461 |
Co of Humboldt vs Clifton Hollowell Lefils, Lorena J-Other Parent-Mother |
Three | 1:30 p.m. | F5950461 |
Co of Humboldt vs Henry James James, Henry R,-Respondent |
Three | 1:30 p.m. | P5980930 |
Co of Humboldt vs Henry James Sauers, Lorrie S-Mother |
Three | 1:30 p.m. | FS980930 |
Co. of Hum. vs. C, Ghidewell Herman, Amanda N-Other Parent-Mother |
Three | 1:30 p.m. | FS090517 |
Co. of Hum. vs. C, Glidewell County of Humboldt-Petitioner |
Three | 1:30 p.m. | FS090517 |
Co. of Hum. vs. C. Glidewell County of Humboldt-Petitioner |
Three | 1:30 p.m. | FS090517 |
Co. of Hum. vs. C. Glidewell Glidewell, Cyrus M.-Respondent |
Three | 1:30 p.m. | FS090517 |
Co. of Hum. vs. C. Glidewell Herman, Amanda N-Other Parent-Mother |
Three | 1:30 p.m. | FS090517 |
Co. of Hum. vs. D. Cantrell Cantrell, Cynthia J.-Other Parent-Mother |
Three | 1:30 p.m. | FS090432 |
Co. of Hum. vs. D. Cantrell Cantrell, David L.-Respondent |
Three | 1:30 p.m. | FS090432 |
Co. of Hum. vs. D. Cantrell County of Humboldt -Petitioner |
Three | 1:30 p.m. | F5090432 |
Co. of Hum. vs. J. Harper County of Humboldt-Petitioner |
Three | 1:30 p.m. | F5090387 |
Co. of Hum. vs. J. Harper Harper, Jeffrey A-Respondent |
Three | 1:30 p.m. | FS090387 |
Co. of Hum. vs. J. Harper Pinnow, Laura A-Other Parent-Mother |
Three | 1:30 p.m. | F5090387 |
Co. Of Hum. vs. J. Harper County of Humboldt -Petitioner |
Three | 1:30 p.m. | FS040589 |
Co. Of Hum. vs. J. Harper Harper, Jeffrey A-Respondent |
Three | 1:30 p.m. | FS040589 |
Co. Of Hum. vs. J. Harper Kiick, Katrice C-De-Facto Parent |
Three | 1:30 p.m. | P5040589 |
Co. Of Hum. vs. J. Harper Longhi, Vicki J.-Other Parent-Mother |
Three | 1:30 p.m. | FS040589 |
Co. Of Hum. vs. M. Vingling Humboldt, County Of-Plaintiff |
Three | 1:30 p.m. | FS951 309 |
Co. Of Hum, vs. M. Yingling Reed, Diane -Other Parent-Mother |
Three | 1:30 p.m. | FS951309 |
Co. Of Hum. vs. M. Yingling Humboldt, County Of-Plaintiff |
Three | 1:30 p.m. | FS9S1 309 |
Co. Of Hum. vs. M. Yingling Reed, Diane -Other Parent-Mother |
Three | 1:30 p.m. | FS951309 |
Co. Of Hum. vs. M. Yingling Yingling, Michael Brian-Defendant |
Three | 1:30 p.m. | FS951309 |
Co. Of Hum. vs. R. Lightner Balderston, Marlene A-Other Parent-Mother |
Three | 1:30 p.m. | FS910207 |
Co. Of Hum. vs. R. Lightner County of Humboldt-Plaintiff |
Three | 1:30 p.m. | FS910207 |
Co. Of Hum. vs. R. Lightner Lightner, Justin M.-Minor |
Three | 1:30 p.m. | FS910207 |
Co. Of Hum. vs. R. Lightner Lightner, Ralph Edward-Defendant |
Three | 1:30 p.m. | FS910207 |
Co. of Hum. vs. S. Albers Albers, Shantel L.-Respondent |
Three | 1:30 p.m. | FS060285 |
Co. of Hum. vs. S. Albers Coop, Kevin E.-Other Parent-Father |
Three | 1:30 p.m. | FS060285 |
Co. of Hum. vs. S. Albers County of Humboldt-Petitioner |
Three | 1:30 p.m. | FS060285 |
Co. of Hum. vs. S. Albers Smith, Vickie R-De-Facto Parent |
Three | 1:30 p.m. | FS060285 |
Co. Of Hum. vs. T. Bryant Bryant, Todd A-Respondent |
Three | 1:30 p.m. | FS001158 |
Co. Of Hum. vs. T. Bryant County of Humboldt-Plaintiff |
Three | 1:30 p.m. | FS001158 |
Co. Of Hum. vs. T. Bryant Vonsavoye, Cherie D.-Other Parent-Mother |
Three | 1:30 p.m. | FS001158 |
Co. Of Hum. vs. W. Morris County of Humboldt-Petitioner |
Three | 1:30 p.m. | FS950196 |
Co. Of Hum. vs. W. Morris Morris, Cende Taylor-Other Parent-Mother |
Three | 1:30 p.m. | FS950196 |
Co. Of Hum. vs. W. Morris Morris, William Larry-Respondent |
Three | 1:30 p.m. | FS950196 |
Cool Humboldt vs Henry James Countyof Humboldt-Petitioner |
Three | 1:30 p.m. | FS980930 |
County of Humboldt vs Casey Martin County of Humboldt-Petitioner |
Three | 1:30 p.m. | FS100480 |
County of Humboldt vs Casey Martin Helton, Irene M-Other Parent-Mother |
Three | 1:30 p.m. | FS100480 |
County of Humboldt vs Casey Martin Martin, Casey -Respondent |
Three | 1:30 p.m. | FS100480 |
County of Kings vs. Julian Yanez Cabrera, Melissa -Other Parent-Mother |
Three | 1:30 p.m. | FS100163 |
County of Kings vs. Julian Yanez County of Humboldt -DCSS |
Three | 1:30 p.m. | F5100163 |
County of Kings vs. Julian Yanez County of Kings -Petitioner |
Three | 1:30 p.m. | FS1 00163 |
County of Kings vs. Julian Yanez Yanez, Julian -RespDndent |
Three | 1:30 p.m. | FS100163 |
D. Williams vs. N. Williams Williams, Demetrius -Petitioner |
Three | 1:30 p.m. | FLI 30634 |
D. Williams vs. N. Williams Williams, Nicole -Respondent |
Three | 1:30 p.m. | FL130634 |
S. Moser vs. A. Preslar CountyofHumboldt-DCSS |
Three | 1:30 p.m. | FL130502 |
S. Moser vs. A. Preslar Moser! Stephanie M-Petitioner |
Three | 1:30 p.m. | FLI 30502 |
S. Moser vs. A. Preslar Preslar, Allen L Jr-Respondent |
Three | 1:30 p.m. | FL130502 |
S. Murillo vs. J. Murillo CountyofHumbodlt-DCSS |
Three | 1:30 p.m. | FL110220 |
S. Murillo vs. J. Murillo Murillo, Jullian -Respondent |
Three | 1:30 p.m. | FL110220 |
S. Murillo vs. J. Murillo Murillo, Stephanie -Petitioner |
Three | 1:30 p.m. | FL110220 |
T. McCabe III vs. K. Bingham McCabe, Timothy J Ill-Petitioner |
Three | 1:30 p.m. | FLI 20122 |
T. McCabe Ill vs. K. Bingham Bingham, Kayla A-Respondent |
Three | 1:30 p.m. | FL120122 |
T. McCabe Ill vs. K. Bingham County of Humboldt-DCSS |
Three | 1:30 p.m. | FL120122 |
Matter of; W Hosick Hutton, Marilyn -Petitioner |
Eight | 2 p.m. | PR130249 |
Matter of: W. Hosick Hosick, William Joseph-Decedent |
Eight | 2 p.m. | PR130249 |
Gomes, Shane Marshall-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1104717 |
Hamer, James Cohn-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1402793 |
Hardy, Christopher-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1303912 |
Henry, Matthew Thomas-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1402069 CR1102371 |
Jackson, Justin -Defendant | Five | 2 p.m. | CR1402840 |
Kelly, Waymond Hiatt Richard-Defendant | Five | 2 p.m. | CRI4OI4IOB CR1401001 |
Morrow, Dylan Joseph-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1 301147B CR1202875 CR1103058 |
Shannon, Jonathan David-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1202620 |
Schafer, Kenneth Burl-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1204749 CR1201994 CR1002103 |
Scoggins, Roy Lynn Ill-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1402017 CR1304249 |
Shaffer, Julian Nicholas-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1400144 |
Shannon, Jonathan David-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1301380 CR1205238 CR1202620 |
Shelton, Morgan Shelby-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1300121 |
Sherman, Jason Levi-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1301748C |
Vanpelt, Dwight Allen-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1303414 |
Weil, James Louis-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1402797 |
Whitmore, Brandy Dee-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1305706 |
Wixson, Christopher Robert-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1400985 |
Wuillmier, Cody Ryan-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1401136 CR1201283 |
Bader1 Jenna Leigh-Defendant | One | 2 p.m. | CR1300604 |
Bernhardt, Jessica Mary-Defendant | One | 2 p.m. | CR1305739 |
Callin, Travis Michael-Defendant | One | 2 p.m. | CR1400215 |
Carlson, Willard Earl Jr-Defendant | One | 2 p.m. | CR034200S |
Chapman, Jason Wayne-Defendant | One | 2 p.m. | CR1401235 CR1400914 |
Christie, Daniel Eugene-Defendant | One | 2 p.m. | CR1402805 |
Clark, Victoria Shirley-Defendant | One | 2 p.m. | CR1200434 CR1006145 |
Clark, Victoria Shirley Jane-Defendant | One | 2 p.m. | CR1300587 CR1300173 CR1203544 |
Congdon, Eric John-Defendant | One | 2 p.m. | CR1104509 |
Cornell, Charles Willson-Defendant | One | 2 p.m. | CR1000929 |
Curtis, Josh Taylor-Defendant | One | 2 p.m. | CR1303793 |
Davenport, Herman L-Defendant | One | 2 p.m. | CR1204892 CR1202944 |
Davis, John Bob-Defendant | One | 2 p.m. | CR1204916 |
Gelwicks, Zachary Blake-Defendant | One | 2 p.m. | CR1400445B |
Miller, Danita Lynn-Defendant | One | 2 p.m. | CRI2OII6IA |
Kotterman, Edmund Clifford-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1402198 CR1401118 CR1104837B |
Lawrence, Dane Harold-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1402795 CR1300942 |
Lunders, Louis Glenn-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1400619A |
Madrone, Josh Emerald-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1402801 CR1401763 CR1401752 |
Madrone, Joshua Emerald-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1006865 |
Moore, Bradley James-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1200946 |
Perkins, Travis Eugene-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1402794 CR1201575 |
Perkins! Travis Eugene-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1203254 |
Plank, Christian Thomas-Defendant | Two | 2 p.m. | CRIIOO56OB |
Tavares, Kaitlin Alexis-Defendant | Two | 2 p.m. | CR14006198 CR1301421 |
Mailer of: C. Green Green, Willie A-Conservator |
Eight | 2:15 p.m. | PRI 20062 |
Mailer ot C. Green Green, Cordell Wilson-Conservatee |
Eight | 2:15 p.m. | PR120062 |
Matter Of: A. Aldrich Aldrich, Arthur Allen-Conservatee |
Eight | 2:15 p.m. | PR070117 |
Matter Of: A. Aldrich Public Guardian -Conservator |
Eight | 2:15 p.m. | PR070117 |
Matter of: F. Weeks Public Guardian -Conservator |
Eight | 2:15 p.m. | PR120041 |
Matter of: F. Weeks Weeks, Frances H-Conservatee |
Eight | 2:15 p.m. | PRI 20041 |
Matter Of: G. Maestas Maestas, Gregory Eugene-Conservatee |
Eight | 2:15 p.m. | PR070041 |
Matter Of: G. Maestas Public Guardian -Conservator |
Eight | 2:15 p.m. | PR070041 |
Matter Of: G. Singleton Public Guardian -Conservator |
Eight | 2:15 p.m. | PR9700051 |
Matter Of: G. Singleton Singleton, Glenn Curtis-Conservatee |
Eight | 2:15 p.m. | PR9700051 |
Matter Of: J. Greenspan Greenspan, Andrea -Objector |
Eight | 2:15 p.m. | PR080050 |
Matter Of: J. Greenspan Public Guardian -Conservator |
Eight | 2:15 p.m. | PROBOO5O |
Matter Of: J. Pedersen Pedersen, Jeffrey Lee-Conservatee |
Eight | 2:15 p.m. | PR25906 |
Matter Of: J. Pedersen Public Guardian -Conservator |
Eight | 2:15 p.m. | PR25906 |
Matter Of: P. Kingery Kingery, Pamela Michelle-Conservatee |
Eight | 2:15 p.m. | PR070173 |
Matter Of: P. Kingery Kordes, Elizabeth -Conservator |
Eight | 2:15 p.m. | PR070173 |
Matter Of: P. Kingery Kordes, Gregory-Conservator |
Eight | 2:15 p.m. | PR070173 |
Matter Of: S. Reese Public Guardian -Conservator |
Eight | 2:15 p.m. | PR26828 |
Matter Of: S. Reese Reese, Sherry A.-Conservatee |
Eight | 2:15 p.m. | PR26826 |
Matter oft M. Clancy Humboldt County Public Guardian -Conservator |
Eight | 2:15 p.m. | PR130083 |
Matter ot C. Green Green, Sandra K-Conservator |
Eight | 2:15 p.m. | PR120062 |
Matter ot M. Clancy Clancy, Michael 5.-Conservatee |
Eight | 2:15 p.m. | PR130083 |
Confidential | Eight | 2:15 p.m. | PR130185 PR130172 PR130095 PRIOOI3G PR090087 |
Mailer Of: J. Greenspan Greenspan, Jake -Conservatee |
Eight | 2:16 p.m. | PR080050 |
Co of Humboldt vs Dana Smith Smith, Dena P-Respondent |
Three | 2:30 p.m. | FS140033 |
Co of Humboldt vs Dena Smith County of Humboldt -Petitioner |
Three | 2:30 p.m. | FS140033 |
Co of Humboldt vs Dena Smith Sey, Abou A-Other Parent-Father |
Three | 2:30 p.m. | FS140033 |
Co of Humboldt vs Kevin Ross Ross, Kevin M-Respondent |
Three | 2:30 p.m. | FS130373 |
Co of Humboldt vs Kevin Ross Simerson, Yetzirah D-Other Parent-Mother |
Three | 2:30 p.m. | FS130373 |
Co. of Hum. vs. J. Gilbert Alton, Shalyn S-Other Parent-Mother |
Three | 2:30 p.m. | FS070099 |
Co. of Hum. vs. J. Gilbert County of Humboldt -Petitioner |
Three | 2:30 p.m. | FS070099 |
Co. of Hum. vs. J. Gilbert Gilbert, Joseph C.-Respondent |
Three | 2:30 p.m. | F5070099 |
Co. Of Hum. vs. M. Michel County of Humboldt -Plaintiff |
Three | 2:30 p.m. | FS950723 |
Co. Of Hum. vs. M. Michel Michel, Kristi A-Other Parent-Mother |
Three | 2:30 p.m. | F5950723 |
Co. Of Hum. vs. M. Michel Michel, Michael John-Defendant |
Three | 2:30 p.m. | FS950723 |
Co. Of Hum. vs. T. Casey Casey, Timothy B-Respondent |
Three | 2:30 p.m. | FS030871 |
Co. Of Hum. vs. T. Casey County of Humboldt -Petitioner |
Three | 2:30 p.m. | FS030871 |
Co. Of Hum. vs. T. Casey Thomas, Jessica L-Other Parent-Mother |
Three | 2:30 p.m. | FS030871 |
County of Humboldt -Petitioner | Three | 2:30 p.m. | F5130373 |
Frisbee, Carl Freeman Jr-Defendant | Five | 3 p.m. | CR1304138A CR1100129 |
Gillespie, Rebecca Lyn-Defendant | Five | 3 p.m. | CR1402677 CR1204018 |
Griesbach, Wayne Curtis-Defendant | Five | 3 p.m. | CR1402757 CR1300343 CR1205319 CR1200880 |
Groff, Thomas Edwin Jr-Defendant | Five | 3 p.m. | CR1401698 |
Hayden, Sean Winterhawk-Defendant | Five | 3 p.m. | CR1304996 CR1304041 |
Johnson, Wayne Ray-Defendant | Five | 3 p.m. | CR1400152 CR1305704 CR1305615 CR1204679 CR1104807 |