J U D G E D
Wednesday, March 25, 2015’s Superior Court Docket
Party | Courtroom | Time | Docket |
---|---|---|---|
Seven, James Richard-Defendant | One | 5:30 a.m. | CR1500681 |
Yslas, Louie John-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1501189 |
Arias, Timothy Alex-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1402033 |
Gamble, Stuart Aaron-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1402262 |
Hawker, Landon Andrew-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1305718 |
Johnson, Brandon L-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1500982 |
Jones, David Andrew-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1404450 |
Jones, Jesse Michael-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1305071 |
Kooyers, Eric Duane-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1501183 |
Kooyers, Eric Duanne-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1102962 |
Lawhead, James Dwayne-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1501188 |
Long, Debbie Ann-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1405996 |
McGaughey, Vern Carlisle-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1500981 |
Miller, Clayton Lloyd-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1500979 |
Naze, Racheal Michelle-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1501187 CR1302058A |
Strong, James Robert-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1501002 CR1104261 CR1102524 |
Tabron, Julian Orlando-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1406032 |
Warner, Ted Lawrence-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1305143 |
WaxIer, Michael Clarence-Defendant | Three | 8 a.m. | TRI 306342 TR1306101 |
West, Debra Miriam-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1002851 CR0906285 CR0906141 |
Wyatt, Joshua Sheehan-Defendant | Three | 8 a.m. | CR093089S |
Dimico, Christina Marie-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1403968 |
Eglian, Wyatt Hunter-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1501146 |
Fessler, Robert Eugene-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1402068 |
Gordon, Kathryn Jean-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1501092 CR1500873 CR1401247 |
Hamblin, James Allen Il-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1501124 CR1501077 |
Hostler, Keith Alan Jr-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1501094 CR1405817 |
Johnson, Delaney Elizabeth-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1500187 |
Laipple, John Christopher-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1500177 |
Malo, Sarah Kay-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1 402932A |
Quilantan, David Roger-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1501093 |
Small, Bradley Michael-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1402932B |
White, Joshua -Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1405787 |
Throckmorton, Michael Kenneth-Defendant | Four | 8:30 a.m. | CR1201282 |
Seven, James Richard-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1303626 CR1200161 |
A. Youmans vs. R. Sullivan CaISTRS, Californa State Teachers' Retirement System-Claim |
Seven | 8:30 a.m. | FLI 30543 |
A. Youmans vs. R. Sullivan Sullivan, Ryan -Respondent |
Seven | 8:30 a.m. | FLI 30543 FL130543 |
A. Youmans vs. R. Sullivan Youmans, Ann M-Petitioner |
Seven | 8:30 a.m. | FL130543 |
David Armstrong vs Eva Buffalo Armstrong, David -Petitioner |
Seven | 8:30 a.m. | FL140293 |
David Armstrong vs Eva Buffalo Buffalo, Eva -Respondent |
Seven | 8:30 a.m. | FL140293 |
David Armstrong vs Eva Buffalo County of Humboldt -DCSS |
Seven | 8:30 a.m. | FL140293 |
David Armstrong vs Eva Buffalo County of Humboldt -DOSS |
Seven | 8:30 a.m. | FL140293 |
P. French vs. J. Mills French, Preston -Petitioner |
Seven | 8:30 a.m. | FL140115 FLI 40115 |
P. French vs. J. Mills Mills, Julie -Respondent |
Seven | 8:30 a.m. | FLI 40115 |
S. Solomon vs. J. Deleal Deleal, Jeremy -Respondent |
Seven | 8:30 a.m. | FL150033 |
S. Solomon vs. J. Deleal Solomon, Sarah Elizabeth-Petitioner |
Seven | 8:30 a.m. | FL150033 |
T. Harwood Jr. vs. C. Harwood Harwood, Christina L-Respondent |
Seven | 8:30 a.m. | FL140517 |
T. Harwood Jr. vs. C. Harwood Harwood, Thomas V Jr-Petitioner |
Seven | 8:30 a.m. | FL140517 |
Hackett, Colton John-Defendant | One | 8:31 a.m. | CR1405200A CR1300261 |
K. Larripa vs. A. Prieditis County of Humboldt -DCSS |
Eight | 8:45 a.m. | FL090283 |
K. Larripa vs. A. Prieditis County of Humboldt -DOSS |
Eight | 8:45 a.m. | FL090283 |
K. Larripa vs. A. Prieditis Larripa, Kamila -Petitioner |
Eight | 8:45 a.m. | FL090283 |
K. Larripa vs. A. Prieditis Prieditis, Armand -Respondent |
Eight | 8:45 a.m. | FL090283 |
K. O'Callahan vs. S. Vasquez Vasquez, Sebastian -Respondent |
Seven | 9 a.m. | FL130609 |
K. OCallahan vs. S. Vasquez OCallahan, Katherine Made-Petitioner |
Seven | 9 a.m. | FLI 30609 |
K. O'Oallahan vs. S. Vasquez Oounty of Humboldt -DOSS |
Seven | 9 a.m. | FL130609 |
W, Bailey vs. T. Jamerson Jamerson, Tyra -Respondent |
Seven | 9 a.m. | FL130347 |
W. Bailey vs. T. Jamerson Bailey, William -Petitioner |
Seven | 9 a.m. | FLI 30347 |
Barnwell, Madeline Louise-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1405191 |
Camacho, Erika Marie-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1500563 |
Casey, Amber Raye-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1500207 |
Durtsche, Christian Adam-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1500190 |
Flores, Anthony Carlo-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1404768 |
Fox, Ellice Dawn-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1405846 |
Granado, Robert-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1402451 |
Gressett, Ian Elliot-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1402878 |
Harrison, Norman William-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1500372 CR1500104 |
Harris, Ryan Christopher-Defendant | Three | 10 a.m. | CR14051 02A |
Hatch, Walter Bruce-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1405869 CR1301228 |
Hayes, Michael Casey-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1405504 |
Horan, Neil Patrick-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1404946A CR1404800 |
Horton, Charles Kent-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1500489 |
Humphrey, Zeb Jeffrey-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1405264 |
Kuznetsov, David -Defendant | Three | 10 a.m. | CR1500599 |
Lay, Shalon Lavahna-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1405520 CR1405102B CR1 3002228 CR13002228 |
Likins, David Eugene-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1401982 CR1302821 |
McCoy, Antwon Demon Jr-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1405040 |
Morrison, Mark Anthony-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1405340 CR1403637 |
Orowe, Patrick Ambrosius-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1405506 CR1404179 |
Perez, Gilmore -Defendant | Three | 10 a.m. | CR1406095 |
Roberts, Bradley Vincent-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1405247B |
Rodriguez, Juan Carlos-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1405880 |
Rooney, Shannon Joseph Ryan-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1405659 CR1302659 |
Sack, Sammy Lee-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1404902 |
Sarvinski, Bo T-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1405638 |
Taylor, Crystal Dawn-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1405818 CR1205586 |
Torgersen, Monica Lynn-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1404571 CR1404251 |
Wohiwend, Neale Louis-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1404293 |
Nielsen, Steven Keith-Defendant | Two | 1 p.m. | CR1405019 CR1401921 CR1202361 |
Osbom, John David Paul-Defendant | Two | 1 p.m. | CR1500114 |
Osborn, John David Paul-Defendant | Two | 1 p.m. | CR1500116 CR1403932 CR1401394 |
Perry, Thomas Allen-Defendant | Two | 1 p.m. | CR1500088 CR1405207 CR1404389 CR1404213B CR1204082 |
D. Ryan vs. City of Fortuna City of Fortuna -Defendant |
Eight | 1:30 p.m. | DRI 30291 |
D. Ryan vs. City of Fortuna Ryan, Dennis -Plaintiff |
Eight | 1:30 p.m. | DRI 30291 |
People vs. $136,166.83 U.S. Currency, et al. Khan, Jomra -Claimant |
Eight | 1:30 p.m. | CV130148 |
People vs. $136,166.83 U.S. Currency, et al. Khum, Rose Channy-Claimant |
Eight | 1:30 p.m. | CV130148 |
People vs. $136,166.83 U.S. Currency, etal. $136166.83 U.S. Currency, etal. -Respondent |
Eight | 1:30 p.m. | CV130148 |
People vs. $136166.83 U.S. Currency, et al. People of the State of California -Petitioner |
Eight | 1:30 p.m. | CVI 30148 |
S. Graham vs. City Ambulance of Eureka, Inc. City Ambulance of Eureka, Inc. -Defendant |
Eight | 1:30 p.m. | DRI 30527 |
S. Graham vs. City Ambulance of Eureka, Inc. Graham, Shawn -Plaintiff |
Eight | 1:30 p.m. | DRI 30527 |
W. Perryman vs. C. Perryman California Public Employees, (CaIPERS) -Claimant |
Eight | 1:30 p.m. | FL130432 |
W. Perryman vs. C. Perryman Perryman, Carol Lynn-Respondent |
Eight | 1:30 p.m. | FLI 30432 |
W. Perryman vs. C. Perryman Perryman, Wayne -Petitioner |
Eight | 1:30 p.m. | FL130432 |
Frisbee, Carl Freeman Jr-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1100129 |
Gerarden, Andrea Leigh-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1403160 CR1301327 |
Holberg, Anthony Joseph-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1105041 |
Renfro, Johnny Mack-Defendant | Four | 1:30 p.m. | CR1500883 |
Blake Julie Ann-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1500308 |
Blake, Julie Ann-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1500952 CR1500308 |
Cardoza, Amy Elizabeth-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1 305946A CR1 205675A |
Cruise, Donnie Gene Ill-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1405740 |
Machado, Neil Murphy-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1305946B |
A. Cunningham vs. M. Cunningham Cunningham, Amanda L-Petitioner |
Seven | 1:30 p.m. | FL140515 |
A. Cunningham vs. M. Cunningham Cunningham, Michael 8-Respondent |
Seven | 1:30 p.m. | FL140515 |
A. Ludtke vs. C. Brower Brower, Crystal A-Respondent |
Seven | 1:30 p.m. | FL140539 |
A. Ludtke vs. C. Brower Ludtke, Adam M-Petitioner |
Seven | 1:30 p.m. | FL140539 |
C. Merz vs. M. Merz Merz, Charla Anne-Petitioner |
Seven | 1:30 p.m. | FL140521 |
C. Merz vs. M. Merz Merz,Mark S-Respondent |
Seven | 1:30 p.m. | FL140521 |
C. Reyes vs. J. Luna Luna, Jose Alberto-Respondent |
Seven | 1:30 p.m. | FL140359 |
C. Reyes vs. J. Luna Reyes, CrisUna -Petitioner |
Seven | 1:30 p.m. | FL140359 |
D. Tull vs. 2. Rogers Rogers, Elizabeth A-Respondent |
Seven | 1:30 p.m. | FLI400II |
D, Tull vs. E. Rogers Tull, Debra S-Petitioner |
Seven | 1:30 p.m. | FLI400II |
J. 81gm vs. R, Benson County of Humboldt -DOSS |
Seven | 1:30 p.m. | FL140159 |
J. Elgin vs. R. Benson Benson, Richard L-Respondent |
Seven | 1:30 p.m. | FL140159 |
J. Elgin vs. R. Benson Elgin, Jessica -Petitioner |
Seven | 1:30 p.m. | FL140159 |
J. Hastings vs. A. Russell Hastings, James Earl-Petitioner |
Seven | 1:30 p.m. | FL140633 |
J. Hastings vs. A. Russell Russelle, Andrea Lynn-Respondent |
Seven | 1:30 p.m. | FL140633 |
J. Pschaidi vs. J, Puntonio Pschaida, Jenny R-Petitioner |
Seven | 1:30 p.m. | FL140017 |
J. Pschaidi vs. J. Puntonio Puntonio, James -Respondent |
Seven | 1:30 p.m. | FL140017 |
J. Wills vs. I Rosales Willis, Joni -Petitioner |
Seven | 1:30 p.m. | CP150115 |
J. Wills vs. J. Rosales Rosales, Jonathan Stephen-Respondent |
Seven | 1:30 p.m. | CPI 50115 |
K. Conant vs. A. Conant Conant, Andrew-Respondent |
Seven | 1:30 p.m. | FL140509 |
K. Conant vs. A. Conant Conant, Kathryn -Petitioner |
Seven | 1:30 p.m. | FL140509 |
K. Roberts vs. N. Conley Conley, Nancy Karissa Shea-Respondent |
Seven | 1:30 p.m. | FL140491 |
K. Roberts vs. N. Conley Roberts, Kyle N-Petitioner |
Seven | 1:30 p.m. | FL140491 |
K. Roberts vs. N. Oonley County of Humboldt-DOSS |
Seven | 1:30 p.m. | FL140491 |
K. Ross vs. Y, Simerson County of Humboldt -DCSS |
Seven | 1:30 p.m. | CP130401 |
K. Ross vs. Y. Simerson Ross, Kevin M-Petitioner |
Seven | 1:30 p.m. | CP130401 |
K. Ross vs. Y. Simerson Simerson, Yebrah Dave-Respondent |
Seven | 1:30 p.m. | CP130401 |
M, O'Neill vs. J. O'Neill O'Neill, James Daniel-Respondent |
Seven | 1:30 p.m. | CP140199 |
M. O'Neill vs. J. O'Neill O'Neill, May-Shum-Tray -Petitioner |
Seven | 1:30 p.m. | CP140199 |
M. Pike vs. J. Pike Pike, Jennifer-Respondent |
Seven | 1:30 p.m. | FL150112 |
M. Pike vs. J. Pike Pike, Matthew-Petitioner |
Seven | 1:30 p.m. | FL150112 |
M, Thompson, II vs. R. Thompson-Selix Thompson-Selix, Renee Nichole-Respondent |
Seven | 1:30 p.m. | FL140513 |
M. Thompson, II vs. R. Thompson-Selix Thompson, Matthew John Il-Petitioner |
Seven | 1:30 p.m. | FL140513 |
N, Manzo vs. K. Manzo Manzo, Kaytlyn M-Respondent |
Seven | 1:30 p.m. | FL140525 |
N. Manzo vs. K. Manzo Manzo, Norberto S-Petitioner |
Seven | 1:30 p.m. | FL140525 |
R, Lemon vs. K. Lemon Lemon, Kellie -Respondent |
Seven | 1:30 p.m. | FL110659 |
R. Lemon vs. K. Lemon Lemon, Kellie -Respondent |
Seven | 1:30 p.m. | FL110659 |
R. Lemon vs. K. Lemon Lemon, Robert-Petitioner |
Seven | 1:30 p.m. | FL110659 |
R. Reynolds vs. J. Bennet Bennett, Jivan -Respondent |
Seven | 1:30 p.m. | FL150113 |
R. Reynolds vs. J. Bennet Reynolds, Randall -Petitioner |
Seven | 1:30 p.m. | FL150113 |
T. Miller vs. L. Miller Miller, Lenard A-Respondent |
Seven | 1:30 p.m. | FL140081 |
T. Miller vs. L. Miller Miller, Trena M-Petitioner |
Seven | 1:30 p.m. | FL140081 |
Eichinger, Christopher Conan-Defendant | Three | 1:30 p.m. | TR1500855 TR1500163 |
Marshall, Rain L-Defendant | Three | 1:30 p.m. | TR1502572 |
Mullins, Joyce M-Defendant | Three | 1:30 p.m. | TRI 501838 |
Tibulski, Ryan Tylor-Defendant | Three | 1:30 p.m. | TR1501713 |
Wyatt, Meghan Renee-Defendant | Three | 1:30 p.m. | TR1501729 |
Lamb, Andrew Evans-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1402466 |
McCain, Julie Marie-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1400262 |
Matter of: M. Gill Gill, Megan Jean-Petitioner |
Eight | 1:45 p.m. | CV150063 |
Western Living Concepts vs. N. Treat Farnum, Erica -Petitioner |
Eight | 1:45 p.m. | CP150113 |
Western Living Concepts vs. N. Treat Treat, Natalie-Respondent |
Eight | 1:45 p.m. | CP150113 |
Western Living Concepts vs. N. Treat Western Living Concepts -Petitioner |
Eight | 1:45 p.m. | CP150113 |
Bowman, Derek Wendell-Petitioner | Eight | 1:45 p.m. | CR1300495 |
Brazelton, P D-Respondent | Eight | 1:45 p.m. | CR1300495 |
Confidential | Eight | 1:45 p.m. | CV150093 |
L. Morrison vs. R. Morrison California State Teachers' Retirement System-Claimant |
Eight | 2 p.m. | FLI 00204 |
L. Morrison vs. R. Morrison Morrison, Haley -Minor |
Eight | 2 p.m. | FL100204 |
L. Morrison vs. R. Morrison Morrison, Keanu -Minor |
Eight | 2 p.m. | FL100204 |
L. Morrison vs. R. Morrison Morrison, Lisa C-Petitioner |
Eight | 2 p.m. | FLI 00204 |
L. Morrison vs. R. Morrison Morrison, Richard E-Respondent |
Eight | 2 p.m. | FLI 00204 |
Humboldt County Superior Court -Respondent | Eight | 2 p.m. | CR1401843 |
Kuizer, Calvin T-Petitioner | Eight | 2 p.m. | CR1401843 |
Daniels, Carter James-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1500388 CR1404882 |
Darling, Spring Louise-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1300551 |
Duncombe, David Matthew-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1403751 |
EMn, Jackie Paul Edison Jr-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1304650 CR1303702 |
Ervin, Jackie Paul Edison Jr-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1303073 |
Ervin, Jack Paul Edison Jr-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1500969 CR1500722 |
Franklin, Briceland Emanuel-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1403760A |
Gadsen, Sean Anthony-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1501257 CR1301397 |
Garcia, Adrian Nicole-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1405186 |
Garcia, Justin Jose-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1305729 CR1203721 |
Gerhart, Elise Alcyone-Petitioner | Five | 2 p.m. | CR1500902 |
Goodrich, John CaIdwell-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1405262 |
Hayes, James Melvin-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1402927 CR1402059 |
Hinton, Christopher Layne-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1302042 |
Jordan, Wesley A-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1400739 |
Olson, Brian Cort-Defendant | Five | 2 p.m. | CR14033730 |
Smith, Harry Travis-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1403373E |
Ross, Chas Lee-Defendant | Four | 2 p.m. | CR092863S |
Rutherford, Billy Joe-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1405956 |
Sanchez, Silverio -Defendant | Four | 2 p.m. | CR1006943 CR1002049 CR1001218 CR09063140 |
Sanchez, Silverio Parro Snid-Defendant | Four | 2 p.m. | CR094454C5 |
Sanchez, Silverio Parro Snider-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1402083 |
Sanders, Anthony James JR-Defendant | Four | 2 p.m. | CR051039S |
Sherman, Jacob -Defendant | Four | 2 p.m. | CR1500844 |
Slade, Frank Albert-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1500430 CR1402522 CR1400646 CR1301361 |
Stockoff, Michael Sherman-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1103665 CR1101830 |
Sundberg, Renea Dale-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1501127 CR1500472 CR1405559 CR1404697 CR1301611 CR1300830 CR1300693 CR1300234 CR1202191 |
Tatum, Cayla Rae-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1500875 CR1405743 CR1403853B CR1402890 CR1301217 CR1202994 CR1101601 |
Whiffing, William Clifford-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1300416 CR1205462 |
WhiNing, William Clifford-Defendant | Four | 2 p.m. | CR13028350 |
Whitchurch, Jennifer Lee-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1203107 |
WhitchurchMcCain, Jennifer Lee-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1305644 |
Whitten, Dustin Matthew-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1500005 CR1403834 CR1304968 |
Williams, Tony Rowchester-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1401351 |
Williams, Torry Rowchester-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1401574 |
Attar, Alan -Defendant | One | 2 p.m. | CR1403644 |
Augborne, John Cleophas Ill-Defendant | One | 2 p.m. | CR1203020 |
Bauer, James Christian-Defendant | One | 2 p.m. | CR1403792A CR1305117 CR1200692 |
Bond, Shiva -Defendant | One | 2 p.m. | CR1404868 CR10020926 |
Brissette, Jodene Louise-Defendant | One | 2 p.m. | CR1305938 CR1304266A CR1204319 |
Bullwinkel, John Frederick-Defendant | One | 2 p.m. | CR1500235 |
Carter, Benjamin Jasper-Defendant | One | 2 p.m. | CR1402688 |
Coleman, Joseph Demarcus-Defendant | One | 2 p.m. | CR1402682 CR1300928 |
Cooke, Alan Anthony-Defendant | One | 2 p.m. | CR1406052 |
Cuevaszurita, Cynthia -Defendant | Three | 2 p.m. | TR1411524 |
Garcia1 Tanya Theresa-Defendant | Three | 2 p.m. | TRI4I 5795 |
Mak, Nickolay Sai Hin-Defendant | Three | 2 p.m. | TRI41 8444 TRI4I 8444 |
McClintock, Ray Edwin-Defendant | Three | 2 p.m. | TRI 418330 |
Kindred, Dexter Dominic-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1500173 |
Krastes, Chad Joseph-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1301634 |
Lang, Davis Matthew-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1405464 |
Lewis, Robbin Lynn-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1404204 |
Lisberg, Thomas James-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1403353 |
Lopez, Robert Alonso-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1305394 |
Merril, Christopher Glenn-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1405904 |
Murray, Joshua Stephen-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1501182 |
Patterson, Michael Stephen-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1404090 |
Matter of: C. Samuelsan Warren, Julie -Objector |
Eight | 3 p.m. | PR140209 |
Matter of: C. Samuelson Samuelson, Gail -Petitioner |
Eight | 3 p.m. | PR140209 |
Matter oft C. Samuelson Regli, Kathleen -Petitioner |
Eight | 3 p.m. | PR140209 |
Rees, Daniel Allan-Defendant | Four | 3 p.m. | CR1400576 CR1205412 |
Robinson, Shawn Paul-Defendant | Four | 3 p.m. | CR1500482 |
Simon, Darryl Andre-Defendant | Four | 3 p.m. | CR1501185 CR1501173 CR1501151 |
Vogel, Kevin Ernest-Defendant | Four | 3 p.m. | CR1500090 CR1405822 CR1305261 CR1303975 |
Wagner, Derek Tray-Defendant | Four | 3 p.m. | CR1405177 CR14035540 |
Wagner, Derek Troy-Defendant | Four | 3 p.m. | CR1405177 CR14035540 |
Ward, Stephanie Darlene-Defendant | Four | 3 p.m. | CR1405730 |
Webster, Brett Wayne-Defendant | Four | 3 p.m. | CR1404497 |
Aronson, Jon Taylor-Defendant | One | 3 p.m. | CR1500623 CR1405243 CR1402403 CR1102761 |
Arredondo, Esteban Domingo-Defendant | One | 3 p.m. | CR1300920A CR1204858A |
Benham, Christopher Daniel-Defendant | One | 3 p.m. | CR1 501023A CR1500878 CR1400063 CR1302018 CR1203228 CR1202175 |
Bussell, Virgil Owen-Defendant | One | 3 p.m. | CR1001056 |
Bussell, Virgil Owen Jr-Defendant | One | 3 p.m. | CR1501175 CR1405067 |
Cunha, James Edward-Defendant | One | 3 p.m. | CR1500696 CR1405746 |
Hamline, Rebecca Louise-Defendant | One | 3 p.m. | CR14009638 |
Jimenez, Elizabeth Marie-Defendant | One | 3 p.m. | CR1 501 023B CR1500733 |
Confidential | Three | 3 p.m. | CV150016 |