J U D G E D
Monday, Aug. 1, 2016’s Superior Court Docket
Party | Courtroom | Time | Docket |
---|---|---|---|
Zofcin, Cory Alan-Defendant | Three | 8 a.m. | TR1407442 |
Bermudez, Jessica Carola-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1603383 |
Brell, McLaughlin Mac-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1603339 |
Clary, Bryan James-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1603341 |
Collings, Jeremy Wade-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1603338 |
Coulon, Dona Lou-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1603039 |
Crawford, Fabaine Morgan-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1603035 |
Debler, Phillip Ray-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1600845 |
Dickens, Emerald Elizabeth-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1503935 CR1502283 CR1400716 CR1203527A |
Dillon, Kristy Lou-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1603327 |
Ferguson, Donald Thomas-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1601221 |
GonzalezMatias, Jose J-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1603342 |
Hill, Valerie Lisa-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1603386 |
Johnson, Adessa Maria-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1603337 |
Johnson, Brian Lee-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1603344 |
Kiefer, Brad Marvin-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1603345 |
King, Timothy James-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1601835 |
Lamberson, Amanda Katherine-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1603334 |
Lind, Andrew David-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1603349 |
McNally, Terrence Thomas II-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1603333 |
Menge, Mark Norvin-Defendant | Three | 8 a.m. | TR1310190 CR1601590 |
Miller, William Allen-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1603199 |
Norris, Robert Lloyd-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1602324 |
Puente, Nathan -Defendant | Three | 8 a.m. | CR1603336 |
Roye, Nathaniel -Defendant | Three | 8 a.m. | CR1601938 CR1601937 CR1601084 |
Schulze, Gerrianne -Defendant | Three | 8 a.m. | CR1504816 |
Schumacher, Tamerra Nancy-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1603037 |
Solar, Johnnie -Defendant | Three | 8 a.m. | CR1603292 |
Strickland, Stephen C Jr-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1603322 CR1600494 CR1504309 |
Talbot, Alexandra Morgan-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1603335 |
Trout, Skylar Max-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1603038 |
Tsai, Ashley Lichuan-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1603036 |
Zofcin, Cory Alan-Defendant | Three | 8 a.m. | TR1407442 CR1404188 |
Bremer, Logan Corey-Defendant | Four | 8:30 a.m. | CR1603289A |
Jeffery, Jamie Delos-Defendant | Four | 8:30 a.m. | CR1303322 CR1301527 CR1301021 |
Osborn, Shane Michael-Defendant | Four | 8:30 a.m. | CR1501463A |
Still, Paul Houston-Defendant | Four | 8:30 a.m. | CR1603360 CR1602534 CR1601960 CR1601381 |
Valencia, Felipe -Defendant | Four | 8:30 a.m. | CR1501463B |
A. de la Uz vs. J. de la Uz de la Uz, Angela -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL160090 |
A. de la Uz vs. J. de la Uz de la Uz, Javier -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL160090 |
C. Augustine vs. S. Cummings Augustine, Corin -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL160292 |
C. Augustine vs. S. Cummings Cummings, Shaun -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL160292 |
Co. of Hum. vs. R. Deal County of Humboldt -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FS090226 |
Co. of Hum. vs. R. Deal Deal, Ryan W.-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FS090226 |
Co. of Hum. vs. R. Deal Peguero, Sarah L.-Other Parent-Mother |
Six | 8:30 a.m. | FS090226 |
J. Kapala vs. M. Kapala Kapala, Jennifer -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL150712 |
J. Kapala vs. M. Kapala Kapala, Michael -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL150712 |
L. O'Neal vs. M. Velasquez O'Neal, Leah M.-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL160179 |
L. O'Neal vs. M. Velasquez Velasquez, Matthew J.-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL160179 |
Matter of: L. Henthorn Ezelle, Telina -Relative 1st/2nd Degree, etc |
Six | 8:30 a.m. | PR150318 |
Matter of: L. Henthorn Haddadin, Gloria -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | PR150318 |
Matter of: L. Henthorn Henthorn, Lilly Aeron-Minor |
Six | 8:30 a.m. | PR150318 |
Matter of: L. Henthorn Henthorn, Michael -Father |
Six | 8:30 a.m. | PR150318 |
Matter of: L. Henthorn Shannon, Corey E-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | PR150318 |
Matter of: L. Henthorn Shannon, Corey -Relative 1st/2nd Degree, etc |
Six | 8:30 a.m. | PR150318 |
Matter of: L. Henthorn Shannon, Emily -Mother |
Six | 8:30 a.m. | PR150318 |
M. Baratti vs. D. Pelletier Baratti, Martha -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL150376 |
M. Baratti vs. D. Pelletier Pelletier, David -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL150376 |
R. Kuhnle vs. P. Kuhnle County of Humboldt -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL100206 |
R. Kuhnle vs. P. Kuhnle Gallagher, Patricia (Kuhnle)-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL100206 |
R. Kuhnle vs. P. Kuhnle Kuhnle, Ross D-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL100206 |
V. Fisher vs. A. Fisher, III Fisher, Arthur James III-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL160514 |
V. Fisher vs. A. Fisher, III Fisher, Virginia Salvi-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL160514 |
Benton, Miranda Lee-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1601219 CR1505851 CR1505850A CR1502589 CR1304818 |
Beyer, Jacob Paul-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1603094 CR1402463 CR1401516 |
Carel, Christopher Lee-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1601645 |
Collins, Dylan Koski-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1602568 CR1504084 CR1501855 |
B. Remington vs. J. Mathson Mathson, John -Defendant |
Eight | 8:45 a.m. | DR080678 |
B. Remington vs. J. Mathson Mathson, Joy -Defendant |
Eight | 8:45 a.m. | DR080678 |
B. Remington vs. J. Mathson Remington, Bruce -Plaintiff |
Eight | 8:45 a.m. | DR080678 |
A. Toste vs. T. Jackson County of Humboldt -DCSS |
Five | 8:45 a.m. | FL140473 |
A. Toste vs. T. Jackson Jackson, Tashina Waci Win-Respondent |
Five | 8:45 a.m. | FL140473 |
A. Toste vs. T. Jackson Toste, Andrew Faria-Petitioner |
Five | 8:45 a.m. | FL140473 |
J. Marks vs. R. Nelson Marks, Julius -Petitioner |
Six | 9 a.m. | FL120014 |
J. Marks vs. R. Nelson Nelson, Rebeccah -Respondent |
Six | 9 a.m. | FL120014 |
Brinson, Jesseqa Crystel-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1602428 CR1504168 |
Endicott, Linda Marie-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1602080 CR1601702 CR1204730 |
Gonzales, Anthony Wayne Sr-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1600497 CR1505510 |
Handley, Zachary Brandon-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1600053 CR1500942 |
Henry, Ian Nathanial-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1503601 CR1503419 |
Henry, Ian Nathaniel-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1303689 |
Horton, Tommy Allen-Defendant | Three | 10 a.m. | TR1302553 CR1603021 CR1601061 |
Jordan, Christian Michael-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1602607 CR1602450 CR1006920 CR052450S |
Lockwood, Angela Dawn Starr-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1504560 CR1503812 |
Lusk, Thomas Leonard-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1602157 CR1504638 CR1501623 CR1405958 CR1401026 |
Miller, Shaun David-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1601679 CR1600327 CR1503999 |
Monan, Erik -Defendant | Three | 10 a.m. | CR1502854 CR1500983 CR1500836 CR1401798 |
Pick, Penny Sue-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1401216 |
Robinson, Thunderhawk -Defendant | Three | 10 a.m. | CR1504281 |
Sanderson, Jennifer Lynn-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1603100 CR1601339 |
Shinn, Madalenn Marie-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1601540 |
Smith, Aaron Joseph-Defendant | Three | 10 a.m. | CR1601007 CR1304797 |
Vazquez, Carolina -Defendant | Three | 10 a.m. | CR1602421 |
Velasco, Victor -Defendant | Three | 10 a.m. | CR1505989 CR1303510 |
Carlson, Kathryn Elaine-Defendant | Three | 10:30 a.m. | CR1601120 |
Sweat, Ervin E Jr-Defendant | Five | 1:29 p.m. | CR1603343 |
Sweat, Ervin Eugene Jr-Defendant | Five | 1:29 p.m. | CR1403839 |
Fewell, Vance Carter-Defendant | Four | 1:30 p.m. | TR1604452 |
Dickens, Emerald Elizabeth-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1503935 CR1502283 CR1400716 CR1203527A |
Halbert, Donta Damond-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1602183 CR1600164 |
A. Young vs. M. Young Young, Angela Marie-Petitioner |
Six | 1:30 p.m. | FL160262 |
A. Young vs. M. Young Young, Michael Troy Jr.-Respondent |
Six | 1:30 p.m. | FL160262 |
C. Macias vs. J. Macias County of Humboldt -DCSS |
Six | 1:30 p.m. | FL010500 |
C. Macias vs. J. Macias Macias, Cindy -Petitioner |
Six | 1:30 p.m. | FL010500 |
C. Macias vs. J. Macias Macias, Joseph II-Respondent |
Six | 1:30 p.m. | FL010500 |
Co of Humboldt vs Nathan Costa Costa, Nathan C-Respondent |
Six | 1:30 p.m. | FS130453 |
Co of Humboldt vs Nathan Costa County of Humboldt -Petitioner |
Six | 1:30 p.m. | FS130453 |
Co of Humboldt vs Nathan Costa Samansky, Yvonne C-Other Parent-Mother |
Six | 1:30 p.m. | FS130453 |
Co of Kings vs Steven Popps Casey, Stephanie L-Other Parent-Mother |
Six | 1:30 p.m. | FS140372 |
Co of Kings vs Steven Popps County of Humboldt -DCSS |
Six | 1:30 p.m. | FS140372 |
Co of Kings vs Steven Popps County of Kings -DCSS |
Six | 1:30 p.m. | FS140372 |
Co of Kings vs Steven Popps Popps, Steven D-Respondent |
Six | 1:30 p.m. | FS140372 |
J. Buck vs. J. Buck Buck, Jennifer Denine-Respondent |
Six | 1:30 p.m. | FL140612 |
J. Buck vs. J. Buck Buck, Joseph Leonard-Petitioner |
Six | 1:30 p.m. | FL140612 |
J. Marozine vs. V. Loyd County of Humboldt -DCSS |
Six | 1:30 p.m. | FL160126 |
J. Marozine vs. V. Loyd Loyd, Veda -Respondent |
Six | 1:30 p.m. | FL160126 |
J. Marozine vs. V. Loyd Marozine, Jordan -Petitioner |
Six | 1:30 p.m. | FL160126 |
Matter of: D. Rial Centeno, Anthony -Guardian |
Six | 1:30 p.m. | PR100240 |
Matter of: D. Rial Rial, Amy -Mother |
Six | 1:30 p.m. | PR100240 |
Matter of: D. Rial Rial, Daniel Keola James-Minor |
Six | 1:30 p.m. | PR100240 |
Matter of: D. Rial Rial, Shanda -Guardian |
Six | 1:30 p.m. | PR100240 |
Matter of: N. Cohn Cohn, Nellie Michelle-Minor |
Six | 1:30 p.m. | PR040158 |
Matter of: N. Cohn Griswold, Peggy -Guardian |
Six | 1:30 p.m. | PR040158 |
M. Henderson vs. M. Henderson Henderson, Matia -Respondent |
Six | 1:30 p.m. | FL160388 |
M. Henderson vs. M. Henderson Henderson, Michael James-Petitioner |
Six | 1:30 p.m. | FL160388 |
M. Rice vs. R. Stockhoff Rice, Michaela S-Petitioner |
Six | 1:30 p.m. | FL140322 |
M. Rice vs. R. Stockhoff Stockhoff, Ryan -Respondent |
Six | 1:30 p.m. | FL140322 |
R. Cassidy Jr. vs. E. Behler Behler, Erica -Respondent |
Six | 1:30 p.m. | FL160518 |
R. Cassidy Jr. vs. E. Behler Cassidy, Robert A Jr-Petitioner |
Six | 1:30 p.m. | FL160518 |
R. Garcia vs. A. Scheele Garcia, Rachael -Petitioner |
Six | 1:30 p.m. | FL160508 |
R. Garcia vs. A. Scheele Scheele, Adam -Respondent |
Six | 1:30 p.m. | FL160508 |
R. Gereck vs. R. Skillings Gereck, Robin -Petitioner |
Six | 1:30 p.m. | CP140578 |
R. Gereck vs. R. Skillings Skillings, Ronald Alfons-Respondent |
Six | 1:30 p.m. | CP140578 |
S. Blake vs. J. O'neill Blake, Sophie -Petitioner |
Six | 1:30 p.m. | FL160454 |
S. Blake vs. J. O'neill O'neill, James -Respondent |
Six | 1:30 p.m. | FL160454 |
S. Phillips vs. S. Whitehead County of Humboldt -DCSS |
Six | 1:30 p.m. | FL070450 |
S. Phillips vs. S. Whitehead Morris, Jimmy -Claimant |
Six | 1:30 p.m. | FL070450 |
S. Phillips vs. S. Whitehead Morris, Lucinda -Claimant |
Six | 1:30 p.m. | FL070450 |
S. Phillips vs. S. Whitehead Phillips, Scott -Petitioner |
Six | 1:30 p.m. | FL070450 |
S. Phillips vs. S. Whitehead Whitehead, Samantha M-Respondent |
Six | 1:30 p.m. | FL070450 |
S. Williams vs. K. Yoccum Williams, Sarah -Petitioner |
Six | 1:30 p.m. | FL160510 |
S. Williams vs. K. Yoccum Yoccum, Kattie Rae-Respondent |
Six | 1:30 p.m. | FL160510 |
Anderson, Letisha Marie Keani-Defendant | Three | 1:30 p.m. | TR1604793 |
Arnold, Deborah Leanne-Defendant | Three | 1:30 p.m. | TR1606045 |
Bernal, Nicolas Recardo-Defendant | Three | 1:30 p.m. | TR1604463 |
Blount, Christopher Matthew-Defendant | Three | 1:30 p.m. | TR1604591 TR1604422 |
Bracut International -Defendant | Three | 1:30 p.m. | TR1606682 |
Chase, Tanica Maril-Defendant | Three | 1:30 p.m. | TR1605142 |
Clark, Amanda Lynn-Defendant | Three | 1:30 p.m. | TR1605003 |
Collins, Georgia Nafsika-Defendant | Three | 1:30 p.m. | TR1605808 |
Davalos, Jose Alfredo-Defendant | Three | 1:30 p.m. | TR1603946 |
Polk, Whitney Lynn-Defendant | Three | 1:30 p.m. | TR1603935 |
Salinas, Julian Marcus Milean-Defendant | Three | 1:30 p.m. | TR1602125 |
Servin, Steven Michael-Defendant | Three | 1:30 p.m. | TR1605869 |
Shammo, Thitinan -Defendant | Three | 1:30 p.m. | TR1606535 |
Zlatarev, Alexander Konstantinov-Defendant | Three | 1:30 p.m. | TR1603943 |
S. Lambert Bowser vs. M. Catalina Catalina, Maureen -Defendant |
Eight | 1:45 p.m. | DR160279 |
S. Lambert Bowser vs. M. Catalina Lambert Bowser, Suzannah -Plaintiff |
Eight | 1:45 p.m. | DR160279 |
Matter of: J. Batchelor Batchelor, Joyce M.-Decedent |
Eight | 2 p.m. | PR120151 |
Matter of: J. Batchelor Batchelor/Parkinson Partnership -Respondent |
Eight | 2 p.m. | PR120151 |
Matter of: J. Batchelor Bramlett, Aaron -Respondent |
Eight | 2 p.m. | PR120151 |
Matter of: J. Batchelor Court Call, LLC -Creditor |
Eight | 2 p.m. | PR120151 |
Matter of: J. Batchelor Kollmeyer, Kimberly -Petitioner |
Eight | 2 p.m. | PR120151 |
Matter of: J. Batchelor Meadows, Michael -Petitioner |
Eight | 2 p.m. | PR120151 |
Matter of: J. Batchelor Parkinson, Douglas -Respondent |
Eight | 2 p.m. | PR120151 |
Matter of: J. Batchelor Parkinson, Gabrielle -Respondent |
Eight | 2 p.m. | PR120151 |
M. Meadows vs. G. Parkinson Bramlett, Aaron -Cross Defendant |
Eight | 2 p.m. | DR110237 |
M. Meadows vs. G. Parkinson Bramlett, Aaron -Defendant |
Eight | 2 p.m. | DR110237 |
M. Meadows vs. G. Parkinson Gustafson, Carrie -Cross Defendant |
Eight | 2 p.m. | DR110237 |
M. Meadows vs. G. Parkinson Kollmeyer, Kimberley -Cross Defendant |
Eight | 2 p.m. | DR110237 |
M. Meadows vs. G. Parkinson Kollmeyer, Kimberly -Defendant |
Eight | 2 p.m. | DR110237 |
M. Meadows vs. G. Parkinson Meadows, Michael -Cross Defendant |
Eight | 2 p.m. | DR110237 |
M. Meadows vs. G. Parkinson Meadows, Michael -Plaintiff |
Eight | 2 p.m. | DR110237 |
M. Meadows vs. G. Parkinson Parkinson, Douglas -Cross Complainant |
Eight | 2 p.m. | DR110237 |
M. Meadows vs. G. Parkinson Parkinson, Douglas -Defendant |
Eight | 2 p.m. | DR110237 |
M. Meadows vs. G. Parkinson Parkinson, Gabrielle -Cross Complainant |
Eight | 2 p.m. | DR110237 |
M. Meadows vs. G. Parkinson Parkinson, Gabrielle -Defendant |
Eight | 2 p.m. | DR110237 |
M. Meadows vs. J.P. Morgan Chase Bramlett, Aaron -Cross Defendant |
Eight | 2 p.m. | DR110740 |
M. Meadows vs. J.P. Morgan Chase Citibank N.A. -Defendant |
Eight | 2 p.m. | DR110740 |
M. Meadows vs. J.P. Morgan Chase Gustafson, Carrie -Cross Defendant |
Eight | 2 p.m. | DR110740 |
M. Meadows vs. J.P. Morgan Chase J.P. Morgan Chase -Defendant |
Eight | 2 p.m. | DR110740 |
M. Meadows vs. J.P. Morgan Chase Kollmeyer, Kimberley -Cross Defendant |
Eight | 2 p.m. | DR110740 |
M. Meadows vs. J.P. Morgan Chase Meadows, Michael -Cross Defendant |
Eight | 2 p.m. | DR110740 |
M. Meadows vs. J.P. Morgan Chase Meadows, Michael -Plaintiff |
Eight | 2 p.m. | DR110740 |
M. Meadows vs. J.P. Morgan Chase Parkinson, Douglas -Cross Complainant |
Eight | 2 p.m. | DR110740 |
M. Meadows vs. J.P. Morgan Chase Parkinson, Douglas -Defendant |
Eight | 2 p.m. | DR110740 |
M. Meadows vs. J.P. Morgan Chase Parkinson, Gabrielle -Cross Complainant |
Eight | 2 p.m. | DR110740 |
M. Meadows vs. J.P. Morgan Chase Parkinson, Gabrielle -Defendant |
Eight | 2 p.m. | DR110740 |
M. Meadows vs. J.P. Morgan Chase The Batchelor/Parkinson Partnership -Cross Complainant |
Eight | 2 p.m. | DR110740 |
Myrtletown Lumber vs. Jansen Construction Jansen Construction Company of California-Defendant |
Eight | 2 p.m. | DR140674 |
Myrtletown Lumber vs. Jansen Construction Myrtletown Lumber & Supply Inc. -Plaintiff |
Eight | 2 p.m. | DR140674 |
Bianchi, Nicholas Anthony McBroom-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1603465 CR1500425 |
Branscum, Jeremiah Gene-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1602481 CR1504061 |
Chamberlin, Clint Owen-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1600687 CR1302339 CR1004146 |
Chase, Gerald Gordon-Defendant | Five | 2 p.m. | 90CR0442S |
Contreras, Fidel Alberto-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1602442 CR1601733B CR1402588 CR1200413 CR1100083 |
Friedland, Zachariah Scott-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1202075 CR1104801 |
Greenspan, Alexi Bree-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1602703 CR1600250 CR1503606 CR1401557 CR1303806 |
Hills, Marcus Lee-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1602999 |
Lanham, Michael Joseph-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1403501 |
Puckett, Matthew Michael-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1602350 CR1503840 |
Rodriguez, Mike Erik-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1602788 CR1601402 CR1600446 |
Ryf, Jacob Daniel-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1502254 |
Schultz, Harry Robert-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1501309 |
Sovereign, Alvar Shane-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1603232 CR1600389A CR1600229 |
Sovereign, Dalina Lynn-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1603070 CR1600389B CR1504781 CR1501191 CR1303214B |
Tanksley, Michael Dexter-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1603430 CR1500038 |
Watkins, Brad Wayne-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1203790 |
Winans, Charles Clay-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1303443 |
Butler, Robert Henry Stevenson-Defendant | One | 2 p.m. | CR1201589 |
Butler, Robert Henry Stevenson III-Defendant | One | 2 p.m. | CR1500794 CR1203497 |
Dunkelberger, Cidnee Ann-Defendant | One | 2 p.m. | CR1603426 |
Glass, Timothy William Jr-Defendant | One | 2 p.m. | CR1405715 |
Hewitt, Jessica Jean-Defendant | One | 2 p.m. | CR1503686 CR1503659 CR1501180 CR1500840 |
Hoyos, Sara Rose-Defendant | One | 2 p.m. | CR1603017 CR1602642 CR1602555 CR1602376 |
Jenson, Melvin Charles Jr-Defendant | One | 2 p.m. | CR1300855 CR1204135 |
Kannika, Sysovath -Defendant | One | 2 p.m. | CR1600659 |
King, Jessie Ann-Defendant | One | 2 p.m. | CR1601773 |
KnipscheerCostello, Jacob John Paul-Defendant | One | 2 p.m. | CR1600441 |
Lincourt, Tena Jean-Defendant | One | 2 p.m. | CR1501518 |
Lourenzo, Michael Donavan-Defendant | One | 2 p.m. | CR1600454 CR1500571 CR1305852 CR1300177 |
Mann, Joshua Ryan-Defendant | One | 2 p.m. | CR1300559 |
Marchetti, Sean Anthony-Defendant | One | 2 p.m. | CR1505099 |
Martin, Damon Lee-Defendant | One | 2 p.m. | CR1500633 |
Mendrys, Edward Charles-Defendant | One | 2 p.m. | CR1504010 CR1504009 |
Mooney, Steven Richard-Defendant | One | 2 p.m. | CR1603286 CR1603015 |
Morace, Robert Charles-Defendant | One | 2 p.m. | CR1603433 CR1601133 CR1600762 CR1505094B |
Pliego, Leticia Ramos-Defendant | One | 2 p.m. | CR1505819 |
Ward, Casey Ray-Defendant | One | 2 p.m. | CR1503294 CR1304287 |
Wentworth, Michael Daniel-Defendant | One | 2 p.m. | CR1405332 |
Young, Devin Marie-Defendant | One | 2 p.m. | CR1505049 CR1501563 CR1300088 CR1204677 CR1203295 CR1203196 |
Chavez, Lino -Defendant | Three | 2 p.m. | TR1603570 |
Escarda, Kaylen Marie-Defendant | Three | 2 p.m. | TR1603802 |
Fritz, Richard Reinhard-Defendant | Three | 2 p.m. | TR1603128 |
Green, Amber Nicole-Defendant | Three | 2 p.m. | TR1603731 |
Kelley, Dustin Alan-Defendant | Three | 2 p.m. | TR1602363 |
Levesque, Sylvan Christopher-Defendant | Three | 2 p.m. | TR1605067 |
Robinson, Tarraly Ann-Defendant | Three | 2 p.m. | TR1605139 |
Russell, Pauline Kate-Defendant | Three | 2 p.m. | TR1604567 |
Bacon, Gerald Gary-Defendant | Five | 3 p.m. | CR1602510 |
Bates, Michael Todd-Defendant | Five | 3 p.m. | CR1504878 |
Blair, Monica Ann-Defendant | Five | 3 p.m. | CR1601657 CR1601539 CR1503939 CR1503053 |
Claymore, Jana Mae-Defendant | Five | 3 p.m. | CR1603315A |
Jarnaghan, Monte Edward Jr-Defendant | Five | 3 p.m. | CR1603315B |
Kilduff, Matthew Granville-Defendant | Five | 3 p.m. | CR1601718 CR1502252 CR1501758 CR1500970 |
Rasella, Derin Jome-Defendant | Five | 3 p.m. | CR1603372 CR1602924 |
Confidential | Three | 3 p.m. | CV160515 CV160499 CV160490 |
Ferrer, David Vincent-Defendant | Five | 4 p.m. | CR1601910 |
Alberson, Steven Keith-Defendant | One | 4 p.m. | CR1601130A |
Brown, Arlen Troy-Defendant | One | 4 p.m. | CR1602844 CR1502901 CR1404183 |
Chamberlain, Gina Catherine-Defendant | One | 4 p.m. | CR1500849 CR1403165 |