J U D G E D
Friday, Oct. 7, 2016’s Superior Court Docket
Party | Courtroom | Time | Docket |
---|---|---|---|
Baskette, Kade Alan Michael-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1501081 |
Bowden, Derek Allen-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1604396A |
Danford, Robert Leroy-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1604430 |
Fulton, Robert James-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1603845 CR1600332 |
Gless, Roy John-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1604324 |
Goerlich, Tiffany Lynn-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1604359 |
Grant, Morgan Lindsay-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1604132 |
Hardy, Christopher -Defendant | Three | 8 a.m. | CR1303912 |
Hardy, Christopher Franklin-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1303227 |
Hines, Austin Robert-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1604322 |
Hostler, Kristi Caprice-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1602855 CR1403645 |
Lucas, Briana Michelle-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1505081 |
Lund, Jared Drouin-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1604285 |
McCarty, Derrek Shawn-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1604440 |
Mendrys, Edward Charles-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1603919 |
Moore, Chad Allen-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1604317 CR1406061 |
Morin, Keera Serene-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1604434 CR1604274 |
Moses, Richard Edward-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1604320 |
Mullins, Joyce Marie-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1604437 |
Murphy, Tyler Joseph-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1604445 CR1604444 CR1403385 |
Owen, Ronald Anthony-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1604431 |
Palmer, Dennis Gene Jr-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1600624C CR1503987 |
Ponce, Robert Manuel-Defendant | Three | 8 a.m. | TR1405762 |
Powers, Donovan Dann-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1604433 |
Russo, Tania Marie-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1604006 |
Sepulveda, Rafael Wilder-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1603445 |
Smith, Marcus Wade-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1604435 |
Widdison, Timothy Max-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1604379 |
Willis, Joseph Ray-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1604439 |
Zosel, Martin Dean-Defendant | Three | 8 a.m. | CR1604319 |
Shelton, Lorenzo Marquis-Defendant | MasterCal | 8:30 a.m. | CR1604281 CR1604176 CR1601917 CR1601915 CR1504753 CR1503645 CR1503070 |
Dobbs, Dan Craig-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1502312 |
Dobbs, Daniel Craig-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1405152 CR1304878 CR1302354 CR1204991 |
C. McCormack vs. K. Halve Halve, Kimberly -Defendant |
Six | 8:30 a.m. | DR160442 |
C. McCormack vs. K. Halve McCormack, Catherine -Plaintiff |
Six | 8:30 a.m. | DR160442 |
D. Jackson vs. Humboldt County Bronkall, Robert -Defendant |
Six | 8:30 a.m. | DR140698 |
D. Jackson vs. Humboldt County County of Humboldt -Defendant |
Six | 8:30 a.m. | DR140698 |
D. Jackson vs. Humboldt County Holmes, Tyler -Defendant |
Six | 8:30 a.m. | DR140698 |
D. Jackson vs. Humboldt County Jackson, Douglas P-Plaintiff |
Six | 8:30 a.m. | DR140698 |
D. Jackson vs. Humboldt County Mattson, Thomas -Defendant |
Six | 8:30 a.m. | DR140698 |
D. Jackson vs. Humboldt County Whitworth, Christopher -Defendant |
Six | 8:30 a.m. | DR140698 |
D. Yerton vs. J. Disiere Disiere, John E M.D.-Defendant |
Six | 8:30 a.m. | DR160262 |
D. Yerton vs. J. Disiere Heiob, Roxane K RN, FNP-Defendant |
Six | 8:30 a.m. | DR160262 |
D. Yerton vs. J. Disiere Occupational Evironmental Health Services-Defendant |
Six | 8:30 a.m. | DR160262 |
D. Yerton vs. J. Disiere Yerton, Dashiell -Plaintiff |
Six | 8:30 a.m. | DR160262 |
Matter of: J. Davis Davis, Jack -Decedent |
Six | 8:30 a.m. | PR160217 |
Matter of: J. Davis Toroni, William -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | PR160217 |
Matter of: J. Porteous Porteous, Edward -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | PR160237 |
Matter of: J. Porteous Porteous, Justin Edward-Decedent |
Six | 8:30 a.m. | PR160237 |
R. French vs. M. Bonnikson Bonnikson, Michael -Defendant |
Six | 8:30 a.m. | DR160058 |
R. French vs. M. Bonnikson French, Richard -Plaintiff |
Six | 8:30 a.m. | DR160058 |
Boone, Larry Wesley-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1600959 CR1505829A |
Girard, Destry Beargrease-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1603059 CR1501573 |
Holmes, Chariti Gloria-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1506053 |
Howell, Terron Marquis-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1600822B |
Kinsang, Pauline Talifolau-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1505647 |
Lockhart, Anthony Raymond Jr-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1603932A |
Mabry, Trinity Rose-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1604178 CR1600604 CR1504020 CR1202036 |
Martinez, Fernando Steven-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1604173 CR1604096 CR1600582 |
McCaffrey, Brendan Owen-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1604068 CR1600245 |
McCovey, Gabriel Farrell-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1600688 |
Nelson, Theodore Earl James Sr-Defendant | Two | 8:30 a.m. | TR1314500 CR1601457A CR1500586 CR1500582 |
Perez, Jesse Ray-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1601606B CR1601187 |
Robinson, Jacob M-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1603953A |
Robinson, Thomas William Jr-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1603953B |
Sanford, Barry John-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1401326 |
Stephens, Andrew Jacob-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1504421B |
Stockwell, Kevin Wayne-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1603467 |
Uber, Charles Wayne-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1603428 CR1603351 CR1600957 CR1503583 |
B. Palmer vs. G. Bailey, Jr. Bailey, Jr, George -Respondent |
Six | 9:01 a.m. | FL080509 |
B. Palmer vs. G. Bailey, Jr. Palmer, Barbara -Petitioner |
Six | 9:01 a.m. | FL080509 |
D. DeLlamas vs. L. DeLlamas De Llamas, Don Carlos -Petitioner |
Six | 9:01 a.m. | FL080437 |
D. DeLlamas vs. L. DeLlamas De Llamas, Lyn E.-Respondent |
Six | 9:01 a.m. | FL080437 |
D. Dick vs. D. Holberg Dick, David -Petitioner |
Six | 9:01 a.m. | FL080430 |
D. Dick vs. D. Holberg Holberg, Deborah -Respondent |
Six | 9:01 a.m. | FL080430 |
E. Myers vs. E. Vainuku Myers, Erin N,-Petitioner |
Six | 9:01 a.m. | FL080462 |
E. Myers vs. E. Vainuku Vainuku, Eddy L.-Respondent |
Six | 9:01 a.m. | FL080462 |
H. Reneau vs. J. Reneau Reneau, Heather Ann-Petitioner |
Six | 9:01 a.m. | FL080499 |
H. Reneau vs. J. Reneau Reneau, Jerry David-Respondent |
Six | 9:01 a.m. | FL080499 |
J. Wilson vs. M. Gnam Gnam, Maureen A-Respondent |
Six | 9:01 a.m. | FL080443 |
J. Wilson vs. M. Gnam Wilson, Jonathan M-Petitioner |
Six | 9:01 a.m. | FL080443 |
K. Avega vs. K. Peseti Avega, Kasiano -Petitioner |
Six | 9:01 a.m. | FL080406 |
K. Avega vs. K. Peseti Peseti, Kelly -Respondent |
Six | 9:01 a.m. | FL080406 |
M. Saavedra vs. B. Saavedra Saavedra, Brenda -Respondent |
Six | 9:01 a.m. | FL080478 |
M. Saavedra vs. B. Saavedra Saavedra, Michael -Petitioner |
Six | 9:01 a.m. | FL080478 |
N. Reynolds vs. S. Reynolds Reynolds, Nicholas -Petitioner |
Six | 9:01 a.m. | FL080423 |
N. Reynolds vs. S. Reynolds Reynolds, Samantha -Respondent |
Six | 9:01 a.m. | FL080423 |
P. Dresser vs. W. Dresser Dresser, Philip -Petitioner |
Six | 9:01 a.m. | FL080545 |
P. Dresser vs. W. Dresser Dresser, Wendy -Respondent |
Six | 9:01 a.m. | FL080545 |
R. Kieselhorst vs. S. Kieselhorst Kieselhorst, Robert D-Petitioner |
Six | 9:01 a.m. | FL080557 |
R. Kieselhorst vs. S. Kieselhorst Kieselhorst, Sheree L-Respondent |
Six | 9:01 a.m. | FL080557 |
R. Pelletier vs. J. Pelletier Pelletier, Joann M-Respondent |
Six | 9:01 a.m. | FL080516 |
R. Pelletier vs. J. Pelletier Pelletier, Ronald M-Petitioner |
Six | 9:01 a.m. | FL080516 |
S. Stephens vs. C. Stephens Stephens, Cheryl S-Respondent |
Six | 9:01 a.m. | FL080432 |
S. Stephens vs. C. Stephens Stephens, Steven J-Petitioner |
Six | 9:01 a.m. | FL080432 |
V. Walin vs. E. Walin Walin- T89892, Elliott -Respondent |
Six | 9:01 a.m. | FL080562 |
V. Walin vs. E. Walin Walin, Veronica -Petitioner |
Six | 9:01 a.m. | FL080562 |
W. Warner vs. K. Palmrose Palmrose, Kathryn E-Respondent |
Six | 9:01 a.m. | FL080565 |
W. Warner vs. K. Palmrose Warner, Wesley A-Petitioner |
Six | 9:01 a.m. | FL080565 |
Toomey, Jacob Charles-Defendant | Five | 10 a.m. | CR1603876 CR1603782 CR1501611 |
Bailey, Stevie Leona-Defendant | Hoopa | 10 a.m. | CR1602815 |
Colegrove, Christian Atlascougar-Defendant | Hoopa | 10 a.m. | CR1602854 |
Cooke, Thomas Lester-Defendant | Hoopa | 10 a.m. | TR1602583 |
Davis, Rick Lee-Defendant | Hoopa | 10 a.m. | CR1602802 |
Derry, Michael Joseph-Defendant | Hoopa | 10 a.m. | CR1405070 |
Erickson, Clarissa Ann-Defendant | Hoopa | 10 a.m. | TR1609765 |
Gibbens, Daniel Wayne-Defendant | Hoopa | 10 a.m. | CR1604447 |
Graeber, Russell Dean-Defendant | Hoopa | 10 a.m. | CR1005810 |
Graeber, Russell Dean Sr-Defendant | Hoopa | 10 a.m. | CR1302716 |
Jackson, Aimee Songbird-Defendant | Hoopa | 10 a.m. | CR0905933 CR075938S |
Kinswoman, Lisa Rose-Defendant | Hoopa | 10 a.m. | CR1604119 CR1401043 CR1303352 |
Klingenspor, Karl Dickson-Defendant | Hoopa | 10 a.m. | CR1604448 |
Lewis, Lacie Lee-Defendant | Hoopa | 10 a.m. | CR1603011 CR1405798 |
Logan, Shawn -Defendant | Hoopa | 10 a.m. | CR1603150 CR1205217 |
Lonewolf, Andrew Victor Jr-Defendant | Hoopa | 10 a.m. | CR1602159 CR1505387 |
McCovey, Justin Gordon-Defendant | Hoopa | 10 a.m. | CR1401318 CR1303457 CR1200873 |
McCovey, Leslie Nicole-Defendant | Hoopa | 10 a.m. | CR1400607 |
McCovey, Notchko Paul Sr-Defendant | Hoopa | 10 a.m. | CR1504955 CR1300309 |
Mckinnon, Deanna Marie-Defendant | Hoopa | 10 a.m. | CR1604455 |
McNally, William Dean-Defendant | Hoopa | 10 a.m. | CR1501449 |
Mosier, Thomas Aaron-Defendant | Hoopa | 10 a.m. | CR1603454 |
Pratt, Aryliss June-Defendant | Hoopa | 10 a.m. | CR1304031 |
Sorensen, Andrea Kristine-Defendant | Hoopa | 10 a.m. | CR1305689 |
Stewart, Richard Raymond-Defendant | Hoopa | 10 a.m. | CR1401789 |
Super, Leonard David-Defendant | Hoopa | 10 a.m. | CR1603425 |
Tracy, Cory Edward-Defendant | Hoopa | 10 a.m. | CR1504194 CR1303015 |
Wentz, Christiana Gayle-Defendant | Hoopa | 10 a.m. | CR1604446 |
Hodge, Canyon -Defendant | Two | 10 a.m. | CR1602468 |
Lynch, Logan James-Defendant | Two | 10 a.m. | CR1604107 |
Meyers, Mika Lee-Defendant | Two | 10 a.m. | CR1604136 |
Rasmussen, Joe Ray-Defendant | Two | 10 a.m. | CR1604237 |
S. Townsend vs. Heirs & Successors of J. Mays Estate of Jack Mays -Cross Complainant |
Two | 11 a.m. | DR150113 |
S. Townsend vs. Heirs & Successors of J. Mays Heirs and Successors of Jack Mays -Defendant |
Two | 11 a.m. | DR150113 |
S. Townsend vs. Heirs & Successors of J. Mays Mays, Donna -Cross Complainant |
Two | 11 a.m. | DR150113 |
S. Townsend vs. Heirs & Successors of J. Mays Mays, Donna -Defendant |
Two | 11 a.m. | DR150113 |
S. Townsend vs. Heirs & Successors of J. Mays Townsend, Isaak -Cross Defendant |
Two | 11 a.m. | DR150113 |
S. Townsend vs. Heirs & Successors of J. Mays Townsend, Pegi -Cross Defendant |
Two | 11 a.m. | DR150113 |
S. Townsend vs. Heirs & Successors of J. Mays Townsend, Stace -Cross Defendant |
Two | 11 a.m. | DR150113 |
S. Townsend vs. Heirs & Successors of J. Mays Townsend, Sylvia -Cross Defendant |
Two | 11 a.m. | DR150113 |
S. Townsend vs. Heirs & Successors of J. Mays Townsend, Sylvia -Plaintiff |
Two | 11 a.m. | DR150113 |
S. Townsend vs. Heirs & Successors of J. Mays Townsend, Wyatt -Cross Defendant |
Two | 11 a.m. | DR150113 |
Campbell, Shannon Edward-Defendant | Two | 1:29 p.m. | CR1604505 |
Donahue, Codie Shane-Defendant | Two | 1:29 p.m. | CR1403982 |
Kelsey, Michael Robert Jr-Defendant | Two | 1:29 p.m. | CR1400947 |
J. Giles vs. Ford Motor Co Chohlis, Christina -Plaintiff |
Eight | 1:30 p.m. | DR150513 |
J. Giles vs. Ford Motor Co Ford Motor Company -Defendant |
Eight | 1:30 p.m. | DR150513 |
J. Giles vs. Ford Motor Co Giles, Josh -Plaintiff |
Eight | 1:30 p.m. | DR150513 |
Sherman, Aundre Lavon-Defendant | Six | 1:30 p.m. | CR1604045 |
A. Ross vs. J. Morris Morris, Jan -Defendant |
Three | 1:30 p.m. | SC160199 |
A. Ross vs. J. Morris Morris, Maclyn -Defendant |
Three | 1:30 p.m. | SC160199 |
A. Ross vs. J. Morris Ross, Alessandra -Plaintiff |
Three | 1:30 p.m. | SC160199 |
Coast Central Credit Union vs. J. Gonzalez Coast Central Credit Union -Plaintiff |
Three | 1:30 p.m. | SC160206 |
Coast Central Credit Union vs. J. Gonzalez Gonzalez, Jose Jimenez-Defendant |
Three | 1:30 p.m. | SC160206 |
F. Shipman vs. J. Tom Shipman, Freddie -Plaintiff |
Three | 1:30 p.m. | SC160211 |
F. Shipman vs. J. Tom Tom, Josephine -Defendant |
Three | 1:30 p.m. | SC160211 |
M. Guyette vs. J. Jimenez Guyette, Micheal -Plaintiff |
Three | 1:30 p.m. | SC160203 |
M. Guyette vs. J. Jimenez Jimenez, Jennie -Defendant |
Three | 1:30 p.m. | SC160203 |
R. Andrews vs. Lithia Chrysler Jeep Dodge of Eureka Andrews, Charles Mason-Plaintiff |
Three | 1:30 p.m. | SC160131 |
R. Andrews vs. Lithia Chrysler Jeep Dodge of Eureka Andrews, Randy Dearl-Plaintiff |
Three | 1:30 p.m. | SC160131 |
R. Andrews vs. Lithia Chrysler Jeep Dodge of Eureka Lithia Chrysler Jeep Dodge of Eka / Lithia of Eureka-Defendant |
Three | 1:30 p.m. | SC160131 |
Confidential | Three | 1:30 p.m. | CV160776 |
Discover Bank vs. K. Hughes Discover Bank -Plaintiff |
Eight | 1:45 p.m. | DR150160 |
Discover Bank vs. K. Hughes Hughes, Kavin M-Defendant |
Eight | 1:45 p.m. | DR150160 |
J. Duey vs. State of California Duey, Clint -Plaintiff |
Eight | 1:45 p.m. | DR130340 |
J. Duey vs. State of California Duey, Jo Ann -Plaintiff |
Eight | 1:45 p.m. | DR130340 |
J. Duey vs. State of California Humboldt Redwood Company, LLC -Cross Complainant |
Eight | 1:45 p.m. | DR130340 |
J. Duey vs. State of California Humboldt Redwood Company, LLC -Cross Defendant |
Eight | 1:45 p.m. | DR130340 |
J. Duey vs. State of California Humboldt Redwood Company, LLC -Defendant |
Eight | 1:45 p.m. | DR130340 |
J. Duey vs. State of California Lumpkin, Sabrina -Plaintiff |
Eight | 1:45 p.m. | DR130340 |
J. Duey vs. State of California State of California -Cross Complainant |
Eight | 1:45 p.m. | DR130340 |
J. Duey vs. State of California State of California -Cross Defendant |
Eight | 1:45 p.m. | DR130340 |
J. Duey vs. State of California State of California -Defendant |
Eight | 1:45 p.m. | DR130340 |
Matter of: J. Coffey Inter Vivos Trust Coffey, James R-Decedent |
Eight | 1:45 p.m. | PR160189 |
Matter of: J. Coffey Inter Vivos Trust Eckert, Barbara -Respondent |
Eight | 1:45 p.m. | PR160189 |
Matter of: J. Coffey Inter Vivos Trust Shively, Thomas M-Petitioner |
Eight | 1:45 p.m. | PR160189 |
Progressive West Insur Co vs. A. Lewis Lewis, Ashley -Defendant |
Eight | 2 p.m. | DR150193 |
Progressive West Insur Co vs. A. Lewis Progressive West Insurance Company -Plaintiff |
Eight | 2 p.m. | DR150193 |
Albertson, Sarah Louise-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1502852 CR1205324A |
Anzora, Carlos Ernesto Jr-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1506008 |
Balin, Luke Howard-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1305344 |
Balke, Jason Edward-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1503802 |
Bartz, Jamaica Blossom-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1405955A |
Beattie, Troy Jason-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1505194A |
Bergenske, Gary Arthur-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1502506 |
Boone, Richard Lewis Jr-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1600386 CR1503804 |
Booth, Judith Darlene-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1405375 |
Breshears, Joshua James-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1501476 |
Bussell, Virgil Owen Jr-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1501175 |
Canfield, Christopher Lee-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1600179 CR1305124 |
Cook, Heather Elaine-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1500712 |
Deveraux, Tiffany Nicole-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1602533A |
Fales, Jody Daniel-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1405533 CR1301410 |
Farmer, Glenn Ray Jr-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1504051 |
Garza, Christopher Alan-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1300117 |
Gomez, Roberto -Defendant | Four | 2 p.m. | CR1101810 |
Hansen, Brett Neil-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1600042 CR1505000 |
Holt, Russell James-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1502618 |
Kistler, Nicholas I-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1501455 |
Lafayette, Jerrad Rishard-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1503683 CR1503589 |
Leon, Lisa Marie-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1501741 |
Martin, Vincent Raymond-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1502617 |
McCluskey, Troy Curtis-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1502018 CR1202150 |
McGaha, Arial Elizabeth-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1505094A |
Mehrtens, Brett Bothelia-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1503603 CR1502253B |
Mell, Deana Alisa-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1505310 CR1300112 |
Mitchell, Craig Allen Jr-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1502029 |
Moore, Daniella Patricia-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1305286 |
Rakestraw, Jason Leroy Jr-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1300615 |
Richter, Wesley Allen-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1600643 |
Rothwell, Travis Lee-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1603707 |
Schaafsma, John Dustin-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1405829 |
Severns, Edmund Eugene-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1404256 |
Severns, Edmund Eugene Jr-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1504389 |
Simpson, Christopher Andrew-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1403547 |
Slade, Frank Albert-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1500430 |
Smith, Chyanne Lynn-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1105028B |
Stream, Lucas Matthew-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1404026 |
Wilson, Christopher Carlyle-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1601385 |
Winnop, Jill Deanna-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1403682C |
Younger, Beverly Anne Star-Defendant | Four | 2 p.m. | CR1501306 |
Zumwalt, Deanna Kathlene-Defendant | Six | 2 p.m. | CR1505325 |
Bagley, Bobbie Gene-Defendant | Six | 2 p.m. | CR1604480 CR1600144 |
Burrell, Candice Crystal-Defendant | Six | 2 p.m. | CR1601629 CR1505179 CR1305621 |
Coffer, Melvin Louis-Defendant | Six | 2 p.m. | CR1604406A |
Gregorio, Troy Quinn-Defendant | Six | 2 p.m. | CR1604499 |
Harwell, Bradley Joseph-Defendant | Six | 2 p.m. | CR1604479A CR1201608 CR1201396 |
Howell, Lawrence Wesley-Defendant | Six | 2 p.m. | CR1500382 |
Kelley, Katharine Harwood-Defendant | Six | 2 p.m. | CR1305238 |
Matlock, Carolynn Marie-Defendant | Six | 2 p.m. | CR1604050 |
Roye, Nathaniel -Defendant | Six | 2 p.m. | CR1604479B CR1601938 CR1601937 CR1601084 |
Upton, Steven Nicholas-Defendant | Six | 2 p.m. | CR1604306 CR1603353 CR1603058 CR1503933 |
Vaverka, Jessica Erin-Defendant | Six | 2 p.m. | CR1604479C CR1604390 CR1502400 |
Kelsey, Michael Robert Jr-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1400947 |
Marquez, Juan Marcos-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1604450 CR1604066 CR1603098 |
Morris, Hidee Lee-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1000752 |
Sugg, Bonnie Jean-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1604485 CR084399S |
Torrez, Jason Scott-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1604500 CR1503428 CR1403641 |
Tyson, Steven Lawrence-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1505199 CR1503208 CR1302929 CR1300661 |
Winters, Kelly Kirsten-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1604000B CR1501904D |
Jones, Delisse Lalee-Defendant | Six | 2:30 p.m. | CR1302263 |
Norman, Misty Renee-Defendant | Six | 2:30 p.m. | CR1500055 |
Schoonmaker, Vicki Lynn-Defendant | Six | 2:30 p.m. | CR1405334 CR1400841 CR1305304 CR1204541 |