J U D G E D
Thursday, April 19, 2018’s Superior Court Docket
Party | Courtroom | Time | Docket |
---|---|---|---|
Asbury, Mitchell Williams-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1505577 CR1300271 |
Battaglia, Gary Wayne-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1801236 |
Boehmer, William Donald-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1801285 |
Bradfield, Tyler Mason-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1801855 CR1602057 |
Chadbourne, Chet Benton Jr-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1801833 |
Davis, McKinley -Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1603282 |
Davis, McKinley Jr-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1801841 |
Faherty, Justine Barbara-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1603603 CR1405256 CR1401587 |
Gayle, April Dawn-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1801832 CR1800412 |
Hill, Daberion Quintell-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1801293 |
Hudak, Kerin Aileen-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1801844 |
Kibby, Jai James-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1801840 |
Lang, Reed Patrick-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1801875 |
McClure, Elizabeth Rose-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1703072 CR1405887 |
Melling, Clayton Roy-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1604593 |
Meyer, Sandra Marie-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1800469 |
Morel, Colton Trevor-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1801831 |
Odom, Jerry Mitchell-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1604666 |
Plummer, Leo Frederick-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1801834 CR1700221 CR1401054 |
Ross, Jack Lee-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1505852 |
Sample, Kyle Wayne-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1801835 |
Therres, Jessica Lea-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1801290 CR1700240 CR1500265 |
Washburn, Isaac William-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1702851 CR1500554 |
Wylie, Jason Dudly-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1801270 |
Elliott, Fred William Jr-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1705302 CR1705238 CR1705221 CR1705220 CR1700354 |
Flenner, Whitney Elizabeth-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1701991 |
George, Vanisa Maria-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1800765B CR1704991 CR1703569 CR1703219 CR1701086 CR1600235 |
Hamline, Edward James-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1702545B |
Jacobsen, Christopher Paul-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1704062 CR1703990 CR1703798 CR1703742 CR1703317 CR1601270 CR1601243 CR1503438 |
Jones, Christopher Landry-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1704367 CR1703063 |
Grzymski, Thomas John-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1704050 CR1500452 CR1303138B |
A. Ewing vs. J. Ewing Ewing, Anne -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL160660 |
A. Ewing vs. J. Ewing Ewing, Jonathan -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL160660 |
J. Myers vs. R. Meyers Myers, Jurnie -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180189 |
J. Myers vs. R. Meyers Myers, Richard -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180189 |
J. Woody vs. W. Woody Woody, Jacob Daniel-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180033 |
J. Woody vs. W. Woody Woody, Whitney Jillian-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180033 |
K. Allen vs G. Allen Allen, Gregg -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL150493 |
K. Allen vs G. Allen Allen, Kristina -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL150493 |
K. Allen vs G. Allen County of Humboldt -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL150493 |
K. Nelson vs. J. Nelson Nelson, James -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL160447 |
K. Nelson vs. J. Nelson Nelson, Kelsey -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL160447 |
L. Cangas vs. F. Cangas Cangas, Fernando Maria-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL170649 |
L. Cangas vs. F. Cangas Cangas, Linda Marie-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL170649 |
L. Cangas vs. F. Cangas CA Public Employees Retirement System-Claimant |
Six | 8:30 a.m. | FL170649 |
S. Bench vs. D. Pool Bench, Stephanie -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL100176 |
S. Bench vs. D. Pool County of Humboldt -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL100176 |
S. Bench vs. D. Pool Pool, Dustin -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL100176 |
V. Hass vs. T. Hass Hass, Tim -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL150219 |
V. Hass vs. T. Hass Hass, Vanessa -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL150219 |
V. McGrew vs. M. McGrew McGrew, Marcus -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL170854 |
V. McGrew vs. M. McGrew McGrew, Valerie -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL170854 |
Misztal, Ewa -Defendant | Three | 8:30 a.m. | CR1603930 |
Safier, David -Defendant | Three | 8:30 a.m. | CR1800077 |
Willett, Michael John-Defendant | Three | 8:30 a.m. | CR1800530 CR1705124 CR1705087 CR1704856 CR1704812 CR1704526 CR1704176 CR1704174 CR1704137 CR1702879 CR1504927 |
Wilson, Garett Ross-Defendant | Three | 8:30 a.m. | CR1506050 CR1505566C |
Leavens, Johnnie Karl-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1704191A |
Molinaerazo, Oscar Alexander-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1705323 |
Quenell, Elizabeth Ann-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1704191B |
Beattie, Aaron Gene-Defendant | Four | 9:15 a.m. | CR1801573 CR1703286 CR1703019 |
BergerPratt, Heather Colleen-Defendant | Four | 9:15 a.m. | CR1504231 |
Chambers, Eric Christopher-Defendant | Four | 9:15 a.m. | CR1801703 CR1600733 |
Colegrove, Dawn Sheri-Defendant | Four | 9:15 a.m. | CR1600778 |
Crowe, Patrick Ambrosius-Defendant | Four | 9:15 a.m. | CR1702248 CR1404179 |
Douglas, Rhonda Martina-Defendant | Four | 9:15 a.m. | CR1801811 |
Lemons, Mitchell Charles Lee-Defendant | Four | 9:15 a.m. | CR1704930 |
Lewis, Robert Calvin-Defendant | Four | 9:15 a.m. | CR1405841 |
Miller, Christopher Michael-Defendant | Four | 9:15 a.m. | CR1800678 CR1504709 |
Pike, Parrish Earl-Defendant | Four | 9:15 a.m. | CR1801801 |
Pitman, Kathleen Bianca-Defendant | Four | 9:15 a.m. | CR1701563 CR1605191 |
Rutherford, Richard Wayne Jr-Defendant | Four | 9:15 a.m. | CR1800167D |
Swan, Michael Dallas-Defendant | Four | 9:15 a.m. | CR1801742 CR1800850 |
Tobin, Shannon Lee-Defendant | Four | 9:15 a.m. | CR1801775 CR1801752 CR1801273 CR1800998 CR1800337 CR1704955 CR1702977 CR1505849 CR1503365 CR1502234 |
Walsh, Justin Taylor-Defendant | Four | 9:15 a.m. | CR1302778 |
Whitaker, Eric Nicholas-Defendant | Four | 9:15 a.m. | CR1702288 |
Anderson, Gage Alexander-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1801211 |
Gregory, Alexander Lee-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1801355 CR1801253 |
Kent, Marshall Larry-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1702197 CR1603786 |
Little, Cortez L-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1801859 CR1801802A |
LopezGarcia, Vincente -Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1800898B |
Lopez, Vicente Moreno-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1800898A |
Maldonadosalinas, Isis Ali-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1800898C |
Summers, Mark Edward-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1704667 |
Vanleir, Tyler Ryan-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1700701 |
Vogel, Kevin Ernest-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1801806 CR1705112 |
Fiore, Brian Cole-Defendant | Three | 9:30 a.m. | CR092553S |
Belmar, David Ramon-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1704685 CR1602474 |
Beyer, Jacob Paul-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1402463 CR1401516 |
Brown, Orrin Bradley-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1801243 CR1800040 CR1705092 CR1602609 CR1602124 |
Corchran, Jesse Jahsiah-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1702713 |
Daniels, Preston Matthew-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1801073 |
Doman, Timothy Allen-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1800906 |
Fromm, James -Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1800624 |
Graham, Cassandra Lee-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1703963 |
Graham, Jeffery Wane-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1705325 |
Harmon, Eric Douglas-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1601672 CR1505176 CR1504854 CR1402776 |
Kiel, Kamachioke Adisa-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1702994 CR1502496 |
Lagrama, Renz Montina-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1800575 |
Listberger, Shane Jacob-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1801067 CR1604843 |
March, Daniel Jay-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1702736 |
RamirezGuillen, Guillerberlyn -Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1800915 |
Therres, Jessica Lea-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1700240 CR1500265 |
Wester, Charles Nicholas-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1800787 CR1602267 |
Woody, Jacob Daniel-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1800208 |
Barnes, Molly Faye-Defendant | Four | 10:15 a.m. | CR1201762 CR1102501 |
Bean, Riley Wilson-Defendant | Four | 10:15 a.m. | CR1801540 CR1800033 CR1703733 CR1700330 CR1305244 |
Berry, James Ray-Defendant | Four | 10:15 a.m. | CR1500609 |
Crumbley, Justin Derrick-Defendant | Four | 10:15 a.m. | CR1605102 |
Engels, Barbara Jean-Defendant | Four | 10:15 a.m. | CR1801726 |
Felder, Kimberly Ann-Defendant | Four | 10:15 a.m. | CR1702574 |
Pote, Patricia Marie-Defendant | Four | 10:15 a.m. | CR975341S |
Vinson, Kathleen Marie-Defendant | Four | 10:15 a.m. | CR1304065 |
Madonia, Shalico Mae-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1405095B |
Smith, Matthew Clayton-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1703112 |
Confidential | Three | 11 a.m. | CV180326 |
M. Dowling vs. A. Bondurant Bondurant, Alicia M-Respondent |
Eight | 1:30 p.m. | FL130371 |
M. Dowling vs. A. Bondurant County of Humboldt -DCSS |
Eight | 1:30 p.m. | FL130371 |
M. Dowling vs. A. Bondurant Dowling, Michael J-Petitioner |
Eight | 1:30 p.m. | FL130371 |
Matter of: Cook Family LivingTrust Cook, Terrance -Petitioner |
Four | 1:30 p.m. | PR170010 |
Matter of: Cook Family LivingTrust Cook, Thomas -Respondent |
Four | 1:30 p.m. | PR170010 |
Matter of: Cook Family LivingTrust Cook, Tianne -Respondent |
Four | 1:30 p.m. | PR170010 |
Matter of: Cook Family LivingTrust Cook, Timothy -Petitioner |
Four | 1:30 p.m. | PR170010 |
Alexander, Robert William III-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1801685 CR1800186 CR1600872 |
AyonaRoque, Misael -Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1801577 |
Basar, Christopher Sean-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1705163 CR1703933 CR1703003 |
Basteyns, William Arthur-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1801485 CR1602034 |
Campbell, Phoenix Riley-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1701903 CR1701860 CR1701532 CR1700137 |
Dwier, Zachary Wayne-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1800996 CR1601952 |
Fisher, Cory Jordan Sr-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1703891 |
Hicks, Dennis Earl Jr-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1800577 CR1701474 |
Hooper, Kenneth Colin-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1801090 CR1800690 CR1505062 |
Lenhart, Loren Michael-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1800430 |
Perez, Jesse Ray-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1704265A CR1704231 |
Rutherford, Richard Wayne Jr-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1700615 CR1602701 |
Severns, Edmund Eugene-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1801864 CR1801536 CR1406132 |
Tait, Thomas John-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1800616 CR1702518 |
Johnson, Jesse Eugene-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1801262 |
C. Capolupo vs. C. Blasingame Blasingame, Charles Eli-Respondent |
Four | 1:45 p.m. | CV180258 |
C. Capolupo vs. C. Blasingame Capolupo, Carrie -Petitioner |
Four | 1:45 p.m. | CV180258 |
G. Dove vs. P. Yellowbird Dove, Genna -Plaintiff |
Four | 1:45 p.m. | CV171075 |
G. Dove vs. P. Yellowbird State of CA Labor Commissioner -Real Party in Interest |
Four | 1:45 p.m. | CV171075 |
Yellow Bird, Peter -Claimant | Four | 1:45 p.m. | CV171075 |
Confidential | Four | 2 p.m. | PR180036 |
Matter of: A. Bongio Bongio, Aldo M-Decedent |
Six | 2 p.m. | PR180079 |
Matter of: A. Bongio Jamello, Cathy -Petitioner |
Six | 2 p.m. | PR180079 |
Matter of: C. Price Barnett, Michael L-Petitioner |
Six | 2 p.m. | PR180063 |
Matter of: C. Price Price, Calvin Benny-Decedent |
Six | 2 p.m. | PR180063 |
Matter of: D. Schuler Hershberger, Tim -Petitioner |
Six | 2 p.m. | PR160062 |
Matter of: D. Schuler McCay, Bruce -Petitioner |
Six | 2 p.m. | PR160062 |
Matter of: D. Schuler Schuler, Douglas Jerard-Decedent |
Six | 2 p.m. | PR160062 |
Matter of: D. Tassara Milby, Mary Ann-Petitioner |
Six | 2 p.m. | PR180077 |
Matter of: D. Tassara Tassara, Dane Michael-Decedent |
Six | 2 p.m. | PR180077 |
Matter of: Estelle G. Weeks Trust Ransbottom-Chandler, Heidi C-Respondent |
Six | 2 p.m. | PR170111 |
Matter of: Estelle G. Weeks Trust Weeks-Raabe, Pamela A-Petitioner |
Six | 2 p.m. | PR170111 |
Matter of: J. Allen Allen, Janice K-Decedent |
Six | 2 p.m. | PR170295 |
Matter of: J. Allen Wolfe, Bonnie -Petitioner |
Six | 2 p.m. | PR170295 |
Matter of: J. Coffey Inter Vivos Trust Coffey, James R-Decedent |
Six | 2 p.m. | PR160189 |
Matter of: J. Coffey Inter Vivos Trust Eckert, Barbara -Respondent |
Six | 2 p.m. | PR160189 |
Matter of: J. Coffey Inter Vivos Trust Shively, Thomas M-Petitioner |
Six | 2 p.m. | PR160189 |
Matter of: Joe Loren Carrico American Express Bank, FSB -Creditor |
Six | 2 p.m. | PR150302 |
Matter of: Joe Loren Carrico Carrico, Don -Real Party in Interest |
Six | 2 p.m. | PR150302 |
Matter of: Joe Loren Carrico Carrico, Janet -Petitioner |
Six | 2 p.m. | PR150302 |
Matter of: Joe Loren Carrico Carrico, Joe Loren-Decedent |
Six | 2 p.m. | PR150302 |
Matter of: J. Silveira Silveira, Jose C-Decedent |
Six | 2 p.m. | PR180059 |
Matter of: J. Silveira Valadao, Luis -Petitioner |
Six | 2 p.m. | PR180059 |
Matter of: M. Lovdahl Lovdahl, Mildred L-Decedent |
Six | 2 p.m. | PR170078 |
Matter of: M. Lovdahl Lovdahl, Wade -Petitioner |
Six | 2 p.m. | PR170078 |
Matter of: M. Pelletier Hay, Michele Pelletier-Petitioner |
Six | 2 p.m. | PR180074 |
Matter of: M. Pelletier Pelletier, Marc G-Decedent |
Six | 2 p.m. | PR180074 |
Matter of: R. Conley Conley, Roberta Li-Decedent |
Six | 2 p.m. | PR170333 |
Matter of: R. Conley Petrey, Sharon Li-Petitioner |
Six | 2 p.m. | PR170333 |
Matter of: R. Falk Falk, Richard D-Decedent |
Six | 2 p.m. | PR170321 |
Matter of: R. Falk Falk, Robert -Petitioner |
Six | 2 p.m. | PR170321 |
Matter of: R. Lyttle Jr Holtermann, Kathryn M-Petitioner |
Six | 2 p.m. | PR160321 |
Matter of: R. Lyttle Jr Lyttle, Richard James Jr-Decedent |
Six | 2 p.m. | PR160321 |
Matter of: R. Sargent Sargent, Helen -Petitioner |
Six | 2 p.m. | PR180061 |
Matter of: R. Sargent Sargent, Ronald Leslie-Decedent |
Six | 2 p.m. | PR180061 |
Matter of: R. Upton King-Miller, Christina K-Petitioner |
Six | 2 p.m. | PR160126 |
Matter of: R. Upton Upton, Rachel Doris-Decedent |
Six | 2 p.m. | PR160126 |
Matter of: R. Upton Willis, Angela D-Petitioner |
Six | 2 p.m. | PR160126 |
Matter of: V. Velikov Marinov, Valentin V-Petitioner |
Six | 2 p.m. | PR180042 |
Matter of: V. Velikov Velikov, Veliko Marinov-Decedent |
Six | 2 p.m. | PR180042 |
Matter of: W. Jackson Jr. Jackson, Peter -Petitioner |
Six | 2 p.m. | PR170226 |
Matter of: W. Jackson Jr. Jackson, William Francis-Decedent |
Six | 2 p.m. | PR170226 |
Matter of: W. Shaw Shaw, Thomas A-Petitioner |
Six | 2 p.m. | PR170337 |
Matter of: W. Shaw Shaw, William Neil-Decedent |
Six | 2 p.m. | PR170337 |
Hostler, Kristi Caprice-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1602855 CR1403645 |
Knopf, Randy Charles-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1801942 |
Pohl, Michael Kenneth-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1704841 CR1702412 |
Vienneau, Allen Paul-Defendant | Two | 2 p.m. | CR1801924 CR1801120 |
Cons. Of Terry Ralph Woolworth Public Guardian -Conservator |
Six | 2:15 p.m. | PR930465 |
Cons. Of Terry Ralph Woolworth Woolworth, Terry Ralph-Conservatee |
Six | 2:15 p.m. | PR930465 |
Matter of: A. Adams Adams, Alice -Conservatee |
Six | 2:15 p.m. | PR160174 |
Matter of: A. Adams Humboldt Public Guardian -Petitioner |
Six | 2:15 p.m. | PR160174 |
Matter Of: B. Sturdivant Public Guardian -Conservator |
Six | 2:15 p.m. | PR120001 |
Matter Of: B. Sturdivant Sturdivant, Bobby -Conservatee |
Six | 2:15 p.m. | PR120001 |
Matter of: C. Weeks Weeks, Cathleen Ellen-Petitioner |
Six | 2:15 p.m. | PR170038 |
Matter of: C. Weeks Weeks, Chaz Harley-Conservatee |
Six | 2:15 p.m. | PR170038 |
Matter of: D. Canfield Canfield, Daniel E-Conservatee |
Six | 2:15 p.m. | PR150295 |
Matter of: D. Canfield Humboldt Public Guardian -Petitioner |
Six | 2:15 p.m. | PR150295 |
Matter of: D. Lawrenz Humboldt Public Guardian -Petitioner |
Six | 2:15 p.m. | PR170016 |
Matter of: D. Lawrenz Lawrenz, Deiddrich Vaughann-Conservatee |
Six | 2:15 p.m. | PR170016 |
Matter of: E. Leonard Humboldt County Public Guardian -Petitioner |
Six | 2:15 p.m. | PR170026 |
Matter of: E. Leonard Leonard, Edward -Conservatee |
Six | 2:15 p.m. | PR170026 |
Matter of: G. Cormier Cormier, Gerald (dec)-Conservatee |
Six | 2:15 p.m. | PR170177 |
Matter of: G. Cormier Humboldt Public Guardian -Petitioner |
Six | 2:15 p.m. | PR170177 |
Matter of: J. Tarr Humboldt Public Guardian -Petitioner |
Six | 2:15 p.m. | PR170002 |
Matter of: J. Tarr Tarr, Jack -Conservatee |
Six | 2:15 p.m. | PR170002 |
Matter of: L. Adams Adams, Louis -Conservatee |
Six | 2:15 p.m. | PR160173 |
Matter of: L. Adams Humboldt Public Guardian -Petitioner |
Six | 2:15 p.m. | PR160173 |
Matter Of: M. Bolton Bolton, Carla -Conservator |
Six | 2:15 p.m. | PR28173 |
Matter Of: M. Bolton Bolton, Martin Ryan-Conservatee |
Six | 2:15 p.m. | PR28173 |
Matter Of: M. Bolton Bolton, R Allen-Previous Conservator |
Six | 2:15 p.m. | PR28173 |
Matter of: P. Campbell Campbell, Paul Christopher-Conservatee |
Six | 2:15 p.m. | PR170017 |
Matter of: P. Campbell Humboldt Public Guardian -Petitioner |
Six | 2:15 p.m. | PR170017 |
Matter Of: R. Pasini Pasini, Roger Dario-Conservatee |
Six | 2:15 p.m. | PR28515 |
Matter Of: R. Pasini Public Guardian -Conservator |
Six | 2:15 p.m. | PR28515 |
Matter Of: R. Smith Public Guardian -Conservator |
Six | 2:15 p.m. | PR24847 |
Matter Of: R. Smith Smith, Roy Lee-Conservatee |
Six | 2:15 p.m. | PR24847 |
Matter Of: S. Reese Public Guardian -Conservator |
Six | 2:15 p.m. | PR26828 |
Matter Of: S. Reese Reese, Sherry A.-Conservatee |
Six | 2:15 p.m. | PR26828 |
Matter Of: S. Smith Public Guardian -Conservator |
Six | 2:15 p.m. | PR27949 |
Matter Of: S. Smith Smith, Sharrie -Conservatee |
Six | 2:15 p.m. | PR27949 |
Confidential | Six | 2:17 p.m. | PR9700074 PR19433 PR170024 PR150078 PR150041 PR130021 PR120317 PR120117 PR030304 |
Co of Humboldt vs Gerrianne Schulze Arata, Rodney J-Other Parent-Father |
Eight | 2:30 p.m. | FS130134 |
Co of Humboldt vs Gerrianne Schulze County of Humboldt -Petitioner |
Eight | 2:30 p.m. | FS130134 |
Co of Humboldt vs Gerrianne Schulze Ratcliff, Cathleen -De-Facto Parent |
Eight | 2:30 p.m. | FS130134 |
Co of Humboldt vs Gerrianne Schulze Schulze, Gerrianne -Respondent |
Eight | 2:30 p.m. | FS130134 |
P. Mincks vs. J. Provence County of Humboldt -DCSS |
Eight | 2:30 p.m. | FL040509 |
P. Mincks vs. J. Provence Mincks, Peter -Petitioner |
Eight | 2:30 p.m. | FL040509 |
P. Mincks vs. J. Provence Provence, Jessica -Respondent |
Eight | 2:30 p.m. | FL040509 |
T. Bettinger vs K. Martin Bettinger, Tyler -Petitioner |
Eight | 2:30 p.m. | FL170860 |
T. Bettinger vs K. Martin County of Humboldt -DCSS |
Eight | 2:30 p.m. | FL170860 |
T. Bettinger vs K. Martin Martin, Karly -Respondent |
Eight | 2:30 p.m. | FL170860 |