J U D G E D
Tuesday, April 16, 2019’s Superior Court Docket
Party | Courtroom | Time | Docket |
---|---|---|---|
Atkins, Dale Dewayne-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1901293 |
Babb, William Elbert III-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1805157 |
Barchus, Michael Allen-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1901590A |
Brinson, Jesseqa Crystel-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1901348 CR1504168 |
Bryan, Andrew Ross-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1901291 |
Chambers, Bradley Craig-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1901356 |
Charbonneau, Tiffany Leann-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1901485 |
Christie, Thomas Garner Jr-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1901565 |
Donahue, Rebecca Sue-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1901563 CR1805548 |
Eben, Jason Daniel-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1901373A CR1901084 CR1802148A |
Ferguson, Sean Eugene-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1901362 |
Gambrell, Crystalrose Paulineasd-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1901146 |
Jacobsen, Michael Madrone-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1901253 CR1700347 |
Lockhart, Nathan Edward-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1802606 |
Lovemore, Darrion Treveon-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1901564 |
Muro, Linnie Charlena-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1901373B |
Olson, Dan Olen-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1901354 |
Perry, Thomas Allen-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1901282 |
Phillips, Dawson Lee-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1805136 |
Ruther, Sean Casey-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1901363 |
Sells, Jonathan Cody-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1804347 |
Vargas, Joey Louie-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1901575 |
Velez, Shawntae Nicholle-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1701874 |
Wilson, Jessica Christine-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1901276 |
Wilson, Kathryn Jane-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1901569 |
Flower, Cassandra Lee-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1900046A CR1704749 |
Fode, Catherine Suzanne Lynn-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1605675A |
Garner, Lewis Allen-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1805706 |
Gibson, Larry Ray-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1901181 CR1600759 |
GodoyStandley, Hector -Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1605675B |
Kress, Albert Durant-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1901266 CR1900876 CR1800800 |
Riley, Charles Zane-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1900046B CR1804783 CR1803888 CR1704733 |
Vandalsem, Gary William-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1704008 CR1501699 |
Aubrey, Henry Calvin III-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1900769 CR1605636 |
Barber, Eric Lee-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1802875 |
Burdick, Toni Lynn-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1702410 |
Chamberlain, Gina Catherine-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1803767 CR1500849 CR1403165 |
Andrew Joseph vs. Carlota Hanson County of Humboldt -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL150450 |
Andrew Joseph vs. Carlota Hanson Hanson, Carlota -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL150450 |
Andrew Joseph vs. Carlota Hanson Joseph, Andrew T-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL150450 |
A. Risling vs. C. Hillman Hillman, Cesar -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL150424 |
A. Risling vs. C. Hillman Risling, Alexa -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL150424 |
A. Shelton vs. J. Shelton County of Humboldt -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL150121 |
A. Shelton vs. J. Shelton Shelton, Amber -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL150121 |
A. Shelton vs. J. Shelton Shelton, James -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL150121 |
C. McMahan vs. L. Heyda County of Humboldt -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL130313 |
C. McMahan vs. L. Heyda Heyda, Lisa -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL130313 |
C. McMahan vs. L. Heyda McMahan, Clayton -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL130313 |
Co of Humboldt vs John Jones County of Humboldt -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FS140237 |
Co of Humboldt vs John Jones Jenkins, Danielle C-Other Parent-Mother |
Six | 8:30 a.m. | FS140237 |
Co of Humboldt vs John Jones Jones, John G-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FS140237 |
David Reynoza vs Amber Reynoza County of Humboldt -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL120084 |
David Reynoza vs Amber Reynoza Reynoza, Amber -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL120084 |
David Reynoza vs Amber Reynoza Reynoza, David -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL120084 |
G. Werronen vs. C. Werronen Werronen, Carol -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL170006 |
G. Werronen vs. C. Werronen Werronen, Geoffrey -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL170006 |
L. Feraru vs. P. Feraru Feraru, Lisa -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL170515 |
L. Feraru vs. P. Feraru Feraru, Philip -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL170515 |
L. Feraru vs. P. Feraru PG&E Retirement Plan -Claimant |
Six | 8:30 a.m. | FL170515 |
Matter of: D. Morin Hanes, Bennie F Jr-Father |
Six | 8:30 a.m. | PR080012 |
Matter of: D. Morin Hanes, Dessa M-Guardian |
Six | 8:30 a.m. | PR080012 |
Matter of: D. Morin Morin, Dawson Lee-Minor |
Six | 8:30 a.m. | PR080012 |
Matter of: D. Morin Morin, Keera -Mother |
Six | 8:30 a.m. | PR080012 |
M. Rybeck vs. E. Rybeck Rybeck, Elaine -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180284 |
M. Rybeck vs. E. Rybeck Rybeck, Mark -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180284 |
R. Botelho vs. J. Schnetzler Botelho, Ryan -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180630 |
R. Botelho vs. J. Schnetzler Schnetzler, Jessica -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180630 |
S. Hull vs. D. Gomez Gomez, David -Defendant |
Six | 8:30 a.m. | DR170730 |
S. Hull vs. D. Gomez Hosang, Peter R-Defendant |
Six | 8:30 a.m. | DR170730 |
S. Hull vs. D. Gomez Hull, Stephen -Plaintiff |
Six | 8:30 a.m. | DR170730 |
S. Pasztor vs. T. Keefe Calpers -Claimant |
Six | 8:30 a.m. | FL180032 |
S. Pasztor vs. T. Keefe Keefe, Timothy -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180032 |
S. Pasztor vs. T. Keefe Pasztor, Suzanne -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180032 |
S. Rieke vs. R. Rieke, II Rieke, Isaiah -Minor |
Six | 8:30 a.m. | FL180260 |
S. Rieke vs. R. Rieke, II Rieke, Orion -Minor |
Six | 8:30 a.m. | FL180260 |
S. Rieke vs. R. Rieke, II Rieke, Ronald A. II-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180260 |
S. Rieke vs. R. Rieke, II Rieke, Starr A.-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180260 |
T. Foster vs. F. Holbrooks Foster, Titus M.-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180258 |
T. Foster vs. F. Holbrooks Holbrooks, Felicia -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180258 |
W. Beehler vs. K. McMahan Beehler, William -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL170900 |
W. Beehler vs. K. McMahan McMahan, Kaitlin -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL170900 |
Rickel, Terri Lynn-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1601121 |
Sandoval, Melecio Lorenzo-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1901036 CR1805473 CR1805016 |
Tsarnas, Jeffry Lee-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1900173 |
P. Fennell vs. E. Bryson, II Bryson, Ernest II-Respondent |
Six | 9 a.m. | FL180562 |
P. Fennell vs. E. Bryson, II Fennell, Petrina -Petitioner |
Six | 9 a.m. | FL180562 |
T. Davis, Jr. vs. H. Bolanos-Escobar Bolanos, Hance P.-Respondent |
Six | 9 a.m. | FL180611 |
T. Davis, Jr. vs. H. Bolanos-Escobar County of Humboldt -DCSS |
Six | 9 a.m. | FL180611 |
T. Davis, Jr. vs. H. Bolanos-Escobar Davis, Thomas Cliffton Jr.-Petitioner |
Six | 9 a.m. | FL180611 |
Cameron, Larry Darnell-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1805902 CR1601834 |
Caywood, Joseph Anthony-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1901561 CR1901284 |
Fitzgerald, Shelly Lynn-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1901505 |
Hodge, Robert Jr-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1803194 |
Johnson, Donavyn Craig-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1901560 CR1900066 |
Kent, Marshall Larry-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1900940 CR1900921 |
McGee, Ronald Gene-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1803618 |
Butler, Ronnie Norman-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1900474 |
Arnold, James Kenneth Jr-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1803954 CR1401968 |
Barker, Corey Allen-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1604103 |
Botte, Christina Margaret-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1804337 |
Ccachaincamendoza, Juan Francisco-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1804078 |
Cook, Erick Glen-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1900741 |
Dillon, Donal Robert-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1600369B |
Flynn, Jake Jerome-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1805641 CR1804388 |
Harden, Jade Carrie-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1701044 |
Henderson, Tommy Joe Jr-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1804920 |
Hobbs, Alex Michael-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1803503 |
Jones, Vaughn Pernell-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1701837 |
Magneson, Veronica Strawbridge-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1804631 |
Mattson, Angela Kay-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1402564A |
Mattson, Ronald Raymond-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1402564B |
McKinnon, Winterhawk Pharoe-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1701279 CR1602851 |
Milligan, William John-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1901334 CR1801089 CR1705081 CR1704195 |
Rice, Jasper Lemuel Jr-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1900271 |
Sidoff, Noah Timothy-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1701579 CR1605166 CR1601452 |
Stanshaw, Jeanne Marie-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1803246 |
Tillitt, Paula Renee-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1805111 CR1802923 CR1705319 |
Widmier, Kyall Elijah-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1900185 |
J. Brown vs. Mateel Community Center Brown, Jeffrey William-Plaintiff |
Four | 9:30 a.m. | DR140230 |
J. Brown vs. Mateel Community Center Brown, Rebecca -Plaintiff |
Four | 9:30 a.m. | DR140230 |
J. Brown vs. Mateel Community Center Brown, Vera -Plaintiff |
Four | 9:30 a.m. | DR140230 |
J. Brown vs. Mateel Community Center Mateel Community Center -Cross Defendant |
Four | 9:30 a.m. | DR140230 |
J. Brown vs. Mateel Community Center Mateel Community Center -Defendant |
Four | 9:30 a.m. | DR140230 |
J. Brown vs. Mateel Community Center State of California, Dept of Parks & Recreation-Cross Complainant |
Four | 9:30 a.m. | DR140230 |
J. Brown vs. Mateel Community Center State of California, Dept of Parks & Recreation-Defendant |
Four | 9:30 a.m. | DR140230 |
Eldridge, Trevor Abram-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1901298 CR1900345 CR1803334 CR1701336 |
Fennell, Jason Scott-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1900167 |
Giles, Allison Kimberly-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1900200 |
Green, Jason Louis-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1805835 |
Hunter, Edward Paul-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1900423 |
Khaled, Numair Amir-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1804097 CR1303812 |
King, Michael -Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1900284 |
Lallier, Samantha Gene-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1805816 |
Lerma, Nathan A-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1800633 |
Martin, Brent Joseph-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1900396 |
McDonald, Deanna Elizabeth-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1802010 CR1702625 CR1602900 |
McDonalds, Deanna Elizabeth-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1701144 |
Odom, Cassandra Eleanor Leocadi-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1804599 |
Ringo, Larz Jonathan-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1805488 |
Vaughan, Michael Jason-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1805007 CR1505570 |
Wilcox, Anya Rose-Defendant | Eight | 10 a.m. | TR1802447 CR1804832 CR1802210 |
Cortez, Angel Ramiro-Defendant | Two | 10:15 a.m. | CR1802522A |
Palsson, Carley Kathryn-Defendant | Two | 10:15 a.m. | CR1504164 |
Sanchez, Armando Garay-Defendant | Two | 10:15 a.m. | CR1802522B |
Steele, Jacob Charles-Defendant | Two | 10:15 a.m. | CR1001497C |
Vazquez, Pedro Jr-Defendant | Two | 10:15 a.m. | CR1900043 CR1800801 |
Alvarado, Taqurri Raquel-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1703784 |
Boddy, John William-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1805078 |
Gerace, Michael James-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1800478 |
Motley, David Michael-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1803329 |
Saracino, James Alessandro-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1700236 |
Wilson, Mason James-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1805705 |
Woods, Sarah Donne-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1701876 |
Co of Humboldt vs David Waterman County of Humboldt -Petitioner |
Eight | 1:30 p.m. | FS180198 |
Co of Humboldt vs David Waterman Waterman, David Richard Jr-Respondent |
Eight | 1:30 p.m. | FS180198 |
Co of Humboldt vs David Waterman Waterman, Dusta Miriah-Other Parent-Mother |
Eight | 1:30 p.m. | FS180198 |
Co of Humboldt vs James Croskrey County of Humboldt -Plaintiff |
Eight | 1:30 p.m. | FS010482 |
Co of Humboldt vs James Croskrey Croskrey, James L-Defendant |
Eight | 1:30 p.m. | FS010482 |
Co of Humboldt vs James Croskrey Mackey, Kathleen E.-Other Parent-Mother |
Eight | 1:30 p.m. | FS010482 |
Co of Humboldt vs John McElroy County of Humboldt -Petitioner |
Eight | 1:30 p.m. | FS050174 |
Co of Humboldt vs John McElroy McElroy, John V-Respondent |
Eight | 1:30 p.m. | FS050174 |
Co of Humboldt vs John McElroy Ross, Teri L-Other Parent-Mother |
Eight | 1:30 p.m. | FS050174 |
Co of Humboldt vs Kevin Norton Branham, Pamela L.-Other Parent-Mother |
Eight | 1:30 p.m. | FS040458 |
Co of Humboldt vs Kevin Norton County of Humboldt -Petitioner |
Eight | 1:30 p.m. | FS040458 |
Co of Humboldt vs Kevin Norton Norton, Kevin A.-Respondent |
Eight | 1:30 p.m. | FS040458 |
Co of Humboldt vs Terisa Jarnaghan Benham, Derrick E.-Minor |
Eight | 1:30 p.m. | FS930748 |
Co of Humboldt vs Terisa Jarnaghan Benham, Douglas O.-Minor |
Eight | 1:30 p.m. | FS930748 |
Co of Humboldt vs Terisa Jarnaghan Benham, Pamela L.-Minor |
Eight | 1:30 p.m. | FS930748 |
Co of Humboldt vs Terisa Jarnaghan Benham, Patricia A.-Minor |
Eight | 1:30 p.m. | FS930748 |
Co of Humboldt vs Terisa Jarnaghan Benham, Thomas W.-Minor |
Eight | 1:30 p.m. | FS930748 |
Co of Humboldt vs Terisa Jarnaghan Branham, Thomas W Sr-Other Parent-Father |
Eight | 1:30 p.m. | FS930748 |
Co of Humboldt vs Terisa Jarnaghan County Of Humboldt -Petitioner |
Eight | 1:30 p.m. | FS930748 |
Co of Humboldt vs Terisa Jarnaghan Jarnaghan, Terisa Michelle-Respondent |
Eight | 1:30 p.m. | FS930748 |
Co. of Hum. vs. R. Deal County of Humboldt -Petitioner |
Eight | 1:30 p.m. | FS090226 |
Co. of Hum. vs. R. Deal Deal, Ryan W.-Respondent |
Eight | 1:30 p.m. | FS090226 |
Co. of Hum. vs. R. Deal Peguero, Sarah L.-Other Parent-Mother |
Eight | 1:30 p.m. | FS090226 |
Co. of Hum. vs. R. Deal Winchester, Levonne -Grandmother |
Eight | 1:30 p.m. | FS090226 |
Co. of Hum. vs. S. Robinson Faherty, Justine B-Other Parent-Mother |
Eight | 1:30 p.m. | FS961717 |
Co. of Hum. vs. S. Robinson Humboldt, County Of-Plaintiff |
Eight | 1:30 p.m. | FS961717 |
Co. of Hum. vs. S. Robinson Robinson, Stuart Leith-Defendant |
Eight | 1:30 p.m. | FS961717 |
Co. of Hum. vs. S. Smith County of Humboldt -Petitioner |
Eight | 1:30 p.m. | FS060658 |
Co. of Hum. vs. S. Smith Grinnell, Jessamie M.-Other Parent-Mother |
Eight | 1:30 p.m. | FS060658 |
Co. of Hum. vs. S. Smith Smith, Sonny L.-Respondent |
Eight | 1:30 p.m. | FS060658 |
C. Preston vs. T. Prather County of Humboldt -DCSS |
Eight | 1:30 p.m. | FL180826 |
C. Preston vs. T. Prather Prather, Tamara -Respondent |
Eight | 1:30 p.m. | FL180826 |
C. Preston vs. T. Prather Preston, Cristopher -Petitioner |
Eight | 1:30 p.m. | FL180826 |
S. Cook vs R. Schruefer Cook, Shayla -Petitioner |
Eight | 1:30 p.m. | FL180530 |
S. Cook vs R. Schruefer County of Humboldt -DCSS |
Eight | 1:30 p.m. | FL180530 |
S. Cook vs R. Schruefer Schruefer, Ron -Respondent |
Eight | 1:30 p.m. | FL180530 |
Mehrtens, Brett Bothelia-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1901430 |
Sanchez, Silverio Parrosnider-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1603514B |
Scalera, Joseph Angelo III-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1804318 CR1704537 |
Shaffer, Julian Nicholas-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1802352 |
Smith, Jennifer Lynn-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1901482 |
Teasley, Nathan Alan-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1901579 |
Vandermeer, Cy Stanley-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1900610 |
Yang, Soua -Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1900447 |
Daniels, Derek Anthony-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1802465 |
Garfield, John Wesley-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1803110 CR1802938 CR1703958 CR1403093 |
Hanson, Jesse Allen-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1901600 CR1901562 CR1703389 |
Johansen, Robert Glen-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1901610 CR1804790 |
Johnson, Star Lauretta-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1901009 CR1703192A CR1605354 |
Leen, Daisy Mae Opal-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1805153 CR1803175 CR1705203 CR1403653 |
Lyman, John Aaron-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1901437 CR1704378 CR1702483B CR1501102 |
McCreadie, Richard Bennett-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1802667 |
Molina, Franklin Antonio-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1805881 |
Pratt, Amy Nicole-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1804780 |
Robinson, Erica Monet-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1802966 |
Santiesteban, Jaime Paul Jr-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1901609 |
Therres, Jessica Lea-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1804357 CR1804210 CR1801290 CR1700240 CR1500265 |
Yang, Soua -Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1502356B |
Anaya, Daniel Albert-Defendant | One | 2 p.m. | CR1901687 |
Lasbury, Chaytawn Paul-Defendant | One | 2 p.m. | CR1805842 CR1703043 CR1402598 |
Madonia, Ezekiel Xanthos-Defendant | One | 2 p.m. | CR1901681 |
Moon, Wakara Butterfly-Defendant | One | 2 p.m. | CR1900055 |
Riffe, Zachary Kodiak Ignatin-Defendant | One | 2 p.m. | CR1803495 |
C. Dickerson vs. D. Dickerson County of Humboldt -DCSS |
Eight | 2:30 p.m. | FL160253 |
C. Dickerson vs. D. Dickerson Dickerson, Catherine R-Petitioner |
Eight | 2:30 p.m. | FL160253 |
C. Dickerson vs. D. Dickerson Dickerson, Daniel D-Respondent |
Eight | 2:30 p.m. | FL160253 |
Co. of Hum. vs. J. Pollock County Of Humboldt -Petitioner |
Eight | 2:30 p.m. | FS990190 |
Co. of Hum. vs. J. Pollock Pollock, James Leslie-Respondent |
Eight | 2:30 p.m. | FS990190 |
Co. of Hum. vs. J. Pollock Wilson, Kadee Marie-Other Parent-Mother |
Eight | 2:30 p.m. | FS990190 |
D. Dibble vs. E. Dibble County of Humboldt -DCSS |
Eight | 2:30 p.m. | FL160268 |
D. Dibble vs. E. Dibble Dibble, Danen -Petitioner |
Eight | 2:30 p.m. | FL160268 |
D. Dibble vs. E. Dibble Dibble, Elizabeth -Respondent |
Eight | 2:30 p.m. | FL160268 |
D. Dibble vs. E. Dibble Operating Engineers Pension Fund -Claimant |
Eight | 2:30 p.m. | FL160268 |