J U D G E D
Thursday, Aug. 1, 2019’s Superior Court Docket
Party | Courtroom | Time | Docket |
---|---|---|---|
Akins, Daniel Scott-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1803052 |
Arnott, Frank Barrett Jr-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1903334 |
Bare, James Neil-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1903332A CR1803952 |
Barnes, Andrew Hartwell-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1903212 |
Boryk, Austin Daniel-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1901937 CR1803388 CR1701067 |
Breit, Autumn Nichole-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1903332B |
Buergler, Amy Corinne-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1802862 |
Campos, Natasha Nichole-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1804402 |
Goodman, Alexander T-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1903270 CR1900647 |
Lewis, Norman Joseph Jr-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1903241 |
Logan, Shawn Jr-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1903264 |
Martin, Veronica Jennifer-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1903347 CR1804752 |
Muro, Linnie Charlena-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1901373B |
Murschel, Sarah Lea-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1804660 |
Ramirez, Jose Gabriel-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1804491 |
Schlapkohl, Courtney Marie-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902931 CR1900658 |
Thomas, Jonathan Russell-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1503676 |
Town, Gabriel Lawrence-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1903345 |
Walsh, Justin Taylor-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1804382 CR1302778 |
Wright, Thomas Edward-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1305105 |
Friend, Ryan Matthew-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1805279 |
GensawCrum, Raymond Lee-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1902495 |
Graham, Tyler Elexis-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1900744 CR1604931 |
Graham, Wayne Ralph-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1902946 CR1900533 CR1701176 |
Hempe, Thomas Earl-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1901865 CR1803185 CR1602581 |
Miller, Jeffery Cody-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1902239A CR1705346 |
Miller, Jeffrey Cody-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1902263 CR1902240 |
Ramos, Ed Jessie-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1902239B |
Anderson, Jonathan Joseph-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1703667 |
Anderson, Robert James-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1700274 |
Aubrey, Antone Richard IV-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1800949 CR1704118 CR1602270 CR1504611 |
Ayon, Jose Ochoa-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1805005A |
Dickey, Rolland Walter-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1805614B |
Gallego, Jose Carlos Sanchez-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1805005B |
Garcia, Gilberto Castello-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1805005C |
A. Dickey vs. E. Adams Adams, Elizabeth -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190308 |
A. Dickey vs. E. Adams Dickey, Andrew -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190308 |
A. Nuse vs. K. Nuse California Public Employees Retirement System-Claimant |
Six | 8:30 a.m. | FL180236 |
A. Nuse vs. K. Nuse Nuse, Anthonius -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180236 |
A. Nuse vs. K. Nuse Nuse, Kristine -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180236 |
B. Griffin vs. J. Griffin Griffin, Bryan -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190200 |
B. Griffin vs. J. Griffin Griffin, Jenna -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190200 |
B. Wilson vs. B. Dean and S. Dean Dean, Brad -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190417 |
B. Wilson vs. B. Dean and S. Dean Dean, Sondra -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190417 |
B. Wilson vs. B. Dean and S. Dean Wilson, Brian -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190417 |
E. Douglas vs. D. Douglas CalPERS -Claimant |
Six | 8:30 a.m. | FL180893 |
E. Douglas vs. D. Douglas Douglas, Donald -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180893 |
E. Douglas vs. D. Douglas Douglas, Elizabeth -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180893 |
J. May vs. D. May May, Debra -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180149 |
J. May vs. D. May May, James -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180149 |
N. Kirby vs. R. Reynolds Kirby, Nicholas -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190161 |
N. Kirby vs. R. Reynolds Reynolds, Rosalie -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190161 |
T. Colgrove vs. N. Colegrove Colegrove, Nolan -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190164 |
T. Colgrove vs. N. Colegrove Colegrove, Tory -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190164 |
T. Miner vs. J. Spadafora Miner, Tiffany -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180401 |
T. Miner vs. J. Spadafora Spadafora, Joshua -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180401 |
Battersby, Erick Allen-Defendant | Three | 8:30 a.m. | CR1900453 CR1801086 CR1600291 |
Huff, Teraun Carey Ray-Defendant | Three | 8:30 a.m. | CR1901673 CR1705017 |
Springer, Kenneth Shane-Defendant | Three | 8:30 a.m. | CR1504575 |
Starritt, Wesley Lee-Defendant | Three | 8:30 a.m. | CR1802674 CR1800532 CR1704043 CR1701283B |
Wallaker, Daniel Scott-Defendant | Three | 8:30 a.m. | CR1805463 CR1804412 CR1800506 CR1703498 |
Lafave, Richard Michael-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1902786 |
Mendez, Bryan Isaic-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1703769 |
Newcomb, Christopher Gregory-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1800098A CR1501809 CR1501689 |
Ziepseerder, John Russell-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1900558 |
Arnold, James Kenneth Jr-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1401968 |
Brott, James Dale-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1803070 |
Cochran, Lisa Roxanne-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1802625 |
Cooper, Nathan Brett-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1801380 CR1505414 |
Cunnan, Hope Lila-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1805662 |
Earl, Wesley Emerson-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1803285 CR1803284 CR1803019 CR1704090 CR1601792 |
Filyau, Joseph Bruce-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1803857B |
Looney, Omar Raud-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1901030 |
Lopriore, Christopher James-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1902748 |
Mallory, Stephen V-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1802085 |
Marozine, Jordan Eugene-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1903085 |
Mccovey, Jennifer Maxine-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1900753 |
McDonald, Deanna Elizabeth-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1802010 CR1702625 CR1602900 |
McDonalds, Deanna Elizabeth-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1701144 |
McEnry, Michael Dana-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1800757 |
Moore, Samuel Harrison-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1803570 |
Pittman, JD -Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1902655 CR1900165 |
Ramirez, Damien Envy-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1902214 CR1902176 |
Richardson, Kathryn Elizabeth-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1902184 |
Richardson, Kayla Rene-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1803293C |
Ruth, Daisy Davina-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1805365 |
Sanders, Jason Albert-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1803608 |
Williams, Sarah Christine-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1803559 |
Willison, Ethan James-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1805320 CR1604014 CR1601359 |
Ziepseerder, John Russell-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1700672 CR1301373 |
Barnes, Jack Eugene-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1903606 |
Broadway, Rquan Alwawne-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1902194A |
Burnett, Perrion Deltae-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1902194B |
Cooper, Michael Keith Jr-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1902465 |
Cress, Taylor Grey-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1903401 CR1903344 |
Darling, Paula Sue-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1902976 CR1805474 CR1801647 CR1401943 |
Latham, Kevin Todd-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1900371 |
Sanchez, Daniel Pacheco-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1903614 CR1903455 |
Vogt, Mathew Mike-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1902732 CR1900998 |
Friend, Amber Lynn-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1802907A |
Bovencamp, Shane David-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1902311 CR1901308 CR1804086 |
Cook, Christopher Barrett-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1902408 CR1902406 CR1801476 |
Faulknerwolf, Eileen Marie-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1802814 |
Gilbert, John Paul Jr-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1902312 CR1805491 CR1603614B |
Johnson, Carroll Richard-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1902125 CR1900674 CR1803732 CR1801723 CR1705179 CR1705035 CR1702671 |
Lacy, Tim Raymond-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1902354 |
Latham, Wesley Nolan-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1901390 CR1900894 |
Patton, Kayla Marie-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1902348 CR1700063 |
Roper, Jesse James-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1902424 |
Smith, Isaac Taheem-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1801517 |
Sturtzen, Linda -Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1800725 |
Taylor, Crystal Dawn-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1800811 CR1700344B CR1604565 |
Taylor, Elsa Beth-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1800635 |
Thompson, Robert Calvin-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1902301 |
Demarco, Amber Rose-Defendant | One | 10:15 a.m. | CR1902624 CR1403338 |
Herrington, David Franklin-Defendant | One | 10:15 a.m. | 95CR0272S |
Huffman, Polly Ann-Defendant | One | 10:15 a.m. | CR1903272A CR1901665 |
Keyes, Christopher Cole-Defendant | One | 10:15 a.m. | CR1901644 CR1900057 CR1803023 |
Morgan, Diana Lynn-Defendant | One | 10:15 a.m. | CR1804438 |
Osborn, Tom -Defendant | One | 10:15 a.m. | CR1801654 |
ParralAguirre, Hugo -Defendant | One | 10:15 a.m. | CR1705207 |
Riggins, Bridget Louise-Defendant | One | 10:15 a.m. | CR1702641 |
Aguilar, Jose Juan-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1902134 |
Preston, Neel William-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1700877 |
SeguraPerez, Antonio -Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1802485 |
Wilson, Mason James-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1805705 |
A. Lund vs N. Lund County of Humboldt -DCSS |
Eight | 1:30 p.m. | FL180487 |
A. Lund vs N. Lund Lund, Amber -Petitioner |
Eight | 1:30 p.m. | FL180487 |
A. Lund vs N. Lund Lund, Nicholas -Respondent |
Eight | 1:30 p.m. | FL180487 |
Co of Humboldt vs Edward Bowie Bowie, Edward G-Respondent |
Eight | 1:30 p.m. | FS120237 |
Co of Humboldt vs Edward Bowie County of Humboldt -Petitioner |
Eight | 1:30 p.m. | FS120237 |
Co of Humboldt vs Edward Bowie McCovey, Jennifer -Other Parent-Mother |
Eight | 1:30 p.m. | FS120237 |
Co of Humboldt vs Robert Albaugh Albaugh, Robert L.-Respondent |
Eight | 1:30 p.m. | FS080217 |
Co of Humboldt vs Robert Albaugh County of Humboldt -Petitioner |
Eight | 1:30 p.m. | FS080217 |
Co of Humboldt vs Robert Albaugh Morgan, Tammy A.-Other Parent-Mother |
Eight | 1:30 p.m. | FS080217 |
Joe Robinson Jr vs Leah Darlington County of Humboldt -DCSS |
Eight | 1:30 p.m. | FS130157 |
Joe Robinson Jr vs Leah Darlington Darlington, Leah R-Respondent |
Eight | 1:30 p.m. | FS130157 |
Joe Robinson Jr vs Leah Darlington Robinson, Joe E Jr-Petitioner |
Eight | 1:30 p.m. | FS130157 |
K. Auldridge vs. C. Fode Auldridge, Kameron -Petitioner |
Eight | 1:30 p.m. | FL120397 |
K. Auldridge vs. C. Fode County of Humboldt -DCSS |
Eight | 1:30 p.m. | FL120397 |
K. Auldridge vs. C. Fode Fode, Christen Elizabeth-Respondent |
Eight | 1:30 p.m. | FL120397 |
K. Chambers vs. D. Chambers Chambers, Dorothy Loree-Respondent |
Eight | 1:30 p.m. | FL160418 |
K. Chambers vs. D. Chambers Chambers, Kelton John-Petitioner |
Eight | 1:30 p.m. | FL160418 |
K. Chambers vs. D. Chambers County of Humboldt -DCSS |
Eight | 1:30 p.m. | FL160418 |
P. Mincks vs. J. Provence County of Humboldt -DCSS |
Eight | 1:30 p.m. | FL040509 |
P. Mincks vs. J. Provence Mincks, Peter -Petitioner |
Eight | 1:30 p.m. | FL040509 |
P. Mincks vs. J. Provence Provence, Jessica -Respondent |
Eight | 1:30 p.m. | FL040509 |
T. Gardner vs. T. Sutherland County of Humboldt -DCSS |
Eight | 1:30 p.m. | FL120295 |
T. Gardner vs. T. Sutherland Gardner, Tanner -Petitioner |
Eight | 1:30 p.m. | FL120295 |
T. Gardner vs. T. Sutherland Sutherland, Tabitha -Respondent |
Eight | 1:30 p.m. | FL120295 |
Armstrong, Cain Nathaniel-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1902415 |
Armstrong, Cain Nathaniel Key-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1804265 |
Barnes, Andrew Hartwell-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1903212 CR1902195 CR1705059 |
Bauer, James Christian-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1903510 |
Boyd, Megan Samantha-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1902294A |
Casarez, Elijah Rashaun-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1902944A |
Dillon, Kristy Lou-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1805574A |
Grossman, Izaac Michael-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1902294C |
Marcks, Jeramy Merle-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1903476 CR1901386 |
Norton, Justin Edward-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1903171 |
Payne, Jason Luther-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1903502 CR1903500 CR1903174B CR1901618 CR1805128B |
Pschaida, Jeffrey Allen-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1902777 CR1703857 CR1701372 |
Riley, Charles Zane-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1903164 CR1900046B |
Rogers, Russell Ray-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1903358 CR1902944B |
Wentworth, Joshua Thomas-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1902189 CR1901886 |
Whitmore, Casey Charles-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1902464 |
Berquist, Brian Patrick-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1903381 |
Grabow, Heather Renae-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1504786 CR1305636 |
Rakestraw, Jason Leroy-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1903379 CR1804446 |
Rakestraw, Jason Leroy SR-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1600949A |
Matter of: C. Bennett Bennett, Amber -Petitioner |
Six | 2 p.m. | PR190059 |
Matter of: C. Bennett Bennett, Craig Gibson-Decedent |
Six | 2 p.m. | PR190059 |
Matter of: C. Bennett Culver, Jesse -Petitioner |
Six | 2 p.m. | PR190059 |
Matter of: C. Moen Denniston, Vivian E-Executor |
Six | 2 p.m. | PR190017 |
Matter of: C. Moen Dept. of Health Care Services -Creditor |
Six | 2 p.m. | PR190017 |
Matter of: C. Moen Moen, Corinne Vivian-Decedent |
Six | 2 p.m. | PR190017 |
Matter of: D. Walthall Powell, Marna -Executor |
Six | 2 p.m. | PR190034 |
Matter of: D. Walthall Walthall, Dany Charmaine-Decedent |
Six | 2 p.m. | PR190034 |
Matter of: D. Williams Williams, Cynthia L-Petitioner |
Six | 2 p.m. | PR190168 |
Matter of: D. Williams Williams, Dennis B-Decedent |
Six | 2 p.m. | PR190168 |
Matter of: K. Mathews Brown, Krista -Petitioner |
Six | 2 p.m. | PR190032 |
Matter of: K. Mathews Mathews, Kenneth R-Decedent |
Six | 2 p.m. | PR190032 |
Matter Of: M. Nelson Nelson, James Austin-Petitioner |
Six | 2 p.m. | PR080258 |
Matter Of: M. Nelson Nelson, Mary A-Decedent |
Six | 2 p.m. | PR080258 |
Matter Of: M. Nelson Spaulding, Crystal -Petitioner |
Six | 2 p.m. | PR080258 |
Matter of: M. Van Ronk Van Ronk, Melvin Richard-Decedent |
Six | 2 p.m. | PR180260 |
Matter of: M. Van Ronk Van Ronk, Richard Virgil-Petitioner |
Six | 2 p.m. | PR180260 |
Matter of: R. Reinsmith Reinsmith, Robin L-Decedent |
Six | 2 p.m. | PR190169 |
Matter of: R. Reinsmith Reinsmith, Scott A-Petitioner |
Six | 2 p.m. | PR190169 |
Matter of: Vernon B. Revocable Living Trust Brausa, Alexis -Petitioner |
Six | 2 p.m. | PR190089 |
Matter of: Vernon B. Revocable Living Trust Van Der Zee, Peter -Respondent |
Six | 2 p.m. | PR190089 |
Shepard, Ervin Leroy-Defendant | Three | 2 p.m. | CR1903459 CR1902839 |
Matter of: B. Klebold Humboldt County Public Guardian -Conservator |
Six | 2:15 p.m. | PR190006 |
Matter of: B. Klebold Klebold, Barbara -Conservatee |
Six | 2:15 p.m. | PR190006 |
Matter of: C. Husbands Humboldt Public Guardian -Petitioner |
Six | 2:15 p.m. | PR190081 |
Matter of: C. Husbands Husbands, Concepcion -Conservatee |
Six | 2:15 p.m. | PR190081 |
Matter of: E. Maldonado Humboldt County Public Guardian -Petitioner |
Six | 2:15 p.m. | PR190120 |
Matter of: E. Maldonado Maldonado, Elma -Conservatee |
Six | 2:15 p.m. | PR190120 |
Matter Of: E. Tornroth II Cedeno, Betty A-Conservator |
Six | 2:15 p.m. | PR19889 |
Matter Of: E. Tornroth II Humboldt County -Public Guardian |
Six | 2:15 p.m. | PR19889 |
Matter Of: E. Tornroth II Tornroth, Edward H II-Conservatee |
Six | 2:15 p.m. | PR19889 |
Matter Of: E. Tornroth II Tornroth, Genevieve M-Previous Conservator |
Six | 2:15 p.m. | PR19889 |
Matter of: E. Williamson Hansen, Lisa -Conservator |
Six | 2:15 p.m. | PR170131 |
Matter of: E. Williamson Lorensen, Mary Louise-Conservator |
Six | 2:15 p.m. | PR170131 |
Matter of: E. Williamson Williamson, Ellis -Conservatee |
Six | 2:15 p.m. | PR170131 |
Matter Of: J. Brooks Brooks, Jacqueline Dale-Conservatee |
Six | 2:15 p.m. | PR040303 |
Matter Of: J. Brooks Public Guardian -Conservator |
Six | 2:15 p.m. | PR040303 |
Matter of: J. Fritz, III Fritz, John C III-Conservatee |
Six | 2:15 p.m. | PR170189 |
Matter of: J. Fritz, III Humboldt Public Guardian -Conservator |
Six | 2:15 p.m. | PR170189 |
Matter of: J. Small Humboldt Public Guardian -Petitioner |
Six | 2:15 p.m. | PR160124 |
Matter of: J. Small Small, Jason -Conservatee |
Six | 2:15 p.m. | PR160124 |
Matter Of K. Carrico Carrico, Kirk T-Conservatee |
Six | 2:15 p.m. | PR110098 |
Matter Of K. Carrico Public Guardian -Conservator |
Six | 2:15 p.m. | PR110098 |
Matter of: M. Mosely Humboldt Public Guardian -Conservator |
Six | 2:15 p.m. | PR180094 |
Matter of: M. Mosely Mosely, Margery -Conservatee |
Six | 2:15 p.m. | PR180094 |
Matter of: R. McGaughey Hu, Chunlian -Objector |
Six | 2:15 p.m. | PR190146 |
Matter of: R. McGaughey Humboldt Public Guardian -Petitioner |
Six | 2:15 p.m. | PR190146 |
Matter of: R. McGaughey McGaughey, Jennifer -Real Party in Interest |
Six | 2:15 p.m. | PR190146 |
Matter of: R. McGaughey McGaughey, Russ -Conservatee |
Six | 2:15 p.m. | PR190146 |
Matter of: V. Wilson Humboldt County Public Guardian -Petitioner |
Six | 2:15 p.m. | PR190160 |
Matter of: V. Wilson Wilson, Victoria Lee-Conservatee |
Six | 2:15 p.m. | PR190160 |
Confidential | Six | 2:17 p.m. | PR190159 PR160150 PR160103 PR150078 PR120165 |
Co of Humboldt vs Scott Hagler County of Humboldt -Petitioner |
Eight | 2:30 p.m. | FS190055 |
Co of Humboldt vs Scott Hagler Hagler, Scott William-Respondent |
Eight | 2:30 p.m. | FS190055 |
Co of Humboldt vs Scott Hagler Oneil, Gaia Bliss-Other Parent-Mother |
Eight | 2:30 p.m. | FS190055 |
Tamara Harper vs Bruce Harper County of Humboldt -DCSS |
Eight | 2:30 p.m. | FL140086 |
Tamara Harper vs Bruce Harper Harper, Bruce Thomas-Respondent |
Eight | 2:30 p.m. | FL140086 |
Tamara Harper vs Bruce Harper Harper, Tamara -Petitioner |
Eight | 2:30 p.m. | FL140086 |
T. Davis, Jr. vs. H. Bolanos-Escobar Bolanos, Hance P.-Respondent |
Eight | 2:30 p.m. | FL180611 |
T. Davis, Jr. vs. H. Bolanos-Escobar County of Humboldt -DCSS |
Eight | 2:30 p.m. | FL180611 |
T. Davis, Jr. vs. H. Bolanos-Escobar Davis, Thomas Cliffton Jr.-Petitioner |
Eight | 2:30 p.m. | FL180611 |