J U D G E D
Wednesday, Aug. 21, 2019’s Superior Court Docket
Party | Courtroom | Time | Docket |
---|---|---|---|
Aguilar, Justin Isaac-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1903549 CR1704602 CR1703159 |
Antonsen, Gordon Duane-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902901 CR1901950 CR1802896 CR1505621 |
Baides, Destiny Michelle-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1703682 |
Barnes, Michael Edward-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1603413 |
Cantwell, John James-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1804672 |
Castellanos, Eric Joseph-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1903764 |
Comer, Mark Scott-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1903548 |
Cortez, Levi Lucas-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902640 CR1804839 |
Fuentesrodriguez, Miguel Angel-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1903550 |
Gott, Dorothy Elizabeth-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1402283 |
Gott, Dorothy Elizabethilava-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1203824 |
Gott, Dorothy Elizabeth Ilava-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1601940 CR1405709 |
Gott, Dorothy ElizabethIlava-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1703002B |
Jackson, Lyle -Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902169 |
Korn, Dorothy Elizabeth Ilava-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1903551 CR1902483 |
Leavitt, Tammy Lynn-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1900297 CR1804685 CR1705158A CR1703141 |
LugoAlcazar, Humberto -Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1803812 |
Maple, Bridgette Marie-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1802989 |
Marshall, Ericka Elaine-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1805030 |
McIntireMorgan, Lynzi Dawnelle-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1903061 CR1801386 |
Owsley, Cory Adam-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1903770 CR1900645 |
Renteria De La Paz, Jonathan Yasi-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1803507 |
Renteria, Jonanthan Jasid-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1504198 |
Scheel, Andrew Blake-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1903552 |
Smith, Angeleke Deanna-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902137 |
Solares, Silvia Maria Lara-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1801431 |
Souvanna, Thongsamonuth Tha-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1800131 |
Tuttle, Eric Lee-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1900731 |
Garfield, John Wesley-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1803110 CR1802938 CR1703958 CR1403093 |
Gonzalez, Julissa Fatima-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1902628 |
Grow, Joshua David-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1605727 |
Hafdahl, Paula Lynn-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1901642 |
Harden, Jade Carrie-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1701044 |
Holweg, Brandi Jo-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1801545 |
P. Sayers vs. V. Kelly Kelly, Varina -Respondent |
Four | 8:30 a.m. | FL150135 |
P. Sayers vs. V. Kelly Sayers, Paul Daniel-Petitioner |
Four | 8:30 a.m. | FL150135 |
S. Rose vs. L. Hayden County of Humboldt -DCSS |
Four | 8:30 a.m. | FL170102 |
S. Rose vs. L. Hayden Hayden, Lisa -Respondent |
Four | 8:30 a.m. | FL170102 |
S. Rose vs. L. Hayden Rose, Sai -Petitioner |
Four | 8:30 a.m. | FL170102 |
Aguilar, Jeffrey -Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1803658 |
Aguilar, Jeffrey Omar-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1902211 |
Brazil, Jeffery Travis-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1902463 CR1901640 CR1803076 |
Browning, Kyle David-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1804534 |
Hicks, Dennis Earl Jr-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1804353 CR1701474 CR1602167 CR1601719 |
Casarez, Elijah Rashaun-Defendant | Seven | 8:30 a.m. | CR1902944A |
Rogers, Russell Ray-Defendant | Seven | 8:30 a.m. | CR1902944B |
Ruja, Joshua Antonio-Defendant | Seven | 8:30 a.m. | CR1902941 |
A. Coleman vs. J. Walsh Coleman, Alesha -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180596 |
A. Coleman vs. J. Walsh Walsh, Justin -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180596 |
Amy Machado vs. Patrick Green County of Humboldt -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL110429 |
Amy Machado vs. Patrick Green Green, Patrick -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL110429 |
Amy Machado vs. Patrick Green Machado, Amy Elizabeth-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL110429 |
B. Gordon vs. S. Gordon Gordon, Bobby W-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190108 |
B. Gordon vs. S. Gordon Gordon, Sara -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190108 |
Co of Humboldt vs Ross Nelson II County of Humboldt -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FS150191 |
Co of Humboldt vs Ross Nelson II Lewis, Kanita Sue-Other Parent-Mother |
Six | 8:30 a.m. | FS150191 |
Co of Humboldt vs Ross Nelson II Nelson, Ross Allen II-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FS150191 |
C. Predium vs. K. Predium Predium, Cheryl -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190374 |
C. Predium vs. K. Predium Predium, Kevin -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190374 |
D. Dibble vs. E. Dibble County of Humboldt -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL160268 |
D. Dibble vs. E. Dibble Dibble, Danen -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL160268 |
D. Dibble vs. E. Dibble Dibble, Elizabeth -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL160268 |
D. Dibble vs. E. Dibble Operating Engineers Pension Fund -Claimant |
Six | 8:30 a.m. | FL160268 |
F. Ashford vs. C. Ashford Ashford, Carl A-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180535 |
F. Ashford vs. C. Ashford Ashford, Fernanda Costa-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180535 |
G. Martinez vs. O. Flores County of Humboldt -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL190085 |
G. Martinez vs. O. Flores Flores, Onesimo -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190085 |
G. Martinez vs. O. Flores Martinez, Gloria -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190085 |
J. Applegate vs. S. Hatmaker Applegate, James W-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180927 |
J. Applegate vs. S. Hatmaker Hatmaker, Sherry A-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180927 |
J. Strange vs. C. West Strange, Joshua -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190111 |
J. Strange vs. C. West West, Christina -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190111 |
J. Trimble vs. S. Trimble Trimble, Jeremy -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL110389 |
J. Trimble vs. S. Trimble Trimble, Stephanie -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL110389 |
K. Moon vs. R. Nelson II Moon, Kanita -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190587 |
K. Moon vs. R. Nelson II Nelson, Ross Allen II-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190587 |
L. DeBeni vs. R. Pasquini DeBeni, Leslie Adele-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190552 |
L. DeBeni vs. R. Pasquini Pasquini, Robert Chadwick-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190552 |
L. Larson vs. T. Miller Larson, Leif Larson-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190119 |
L. Larson vs. T. Miller Miller, Tara -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190119 |
Matter of: Y. Dickey Dickey, Joseph -Other Parent-Father |
Six | 8:30 a.m. | FL180100 |
Matter of: Y. Dickey Dickey, Tyler -Other Parent-Mother |
Six | 8:30 a.m. | FL180100 |
Matter of: Y. Dickey Dickey, Yuri -Minor |
Six | 8:30 a.m. | FL180100 |
Matter of: Y. Dickey ORourkedickey, Paula J-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180100 |
M. Boquet vs. J. Boquet Boquet, Jeremie -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL160154 |
M. Boquet vs. J. Boquet Boquet, Misty -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL160154 |
O. Church vs. R. Church Church, Opal -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190594 |
O. Church vs. R. Church Church, Robert -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190594 |
S. Svendsen vs. D. Svendsen Svendsen, Doug -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190388 |
S. Svendsen vs. D. Svendsen Svendsen, Sandy -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190388 |
S. Tors vs. D. Fitzpatrick Fitzpatrick, Dale -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190607 |
S. Tors vs. D. Fitzpatrick Tors, Sheri -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190607 |
T. Brinson vs. G. Griffin Brinson, Troy C-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190588 |
T. Brinson vs. G. Griffin Griffin, Gabrielle -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190588 |
V. Torrance vs. L. Torrance Torrance, Luke -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190595 |
V. Torrance vs. L. Torrance Torrance, Victoria -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190595 |
Ames, Christopher Morgan-Defendant | Three | 8:30 a.m. | CR1705027 CR1600203 CR1502350 |
Longhi, Jim Leroy-Defendant | Three | 8:30 a.m. | CR1803089 |
Valdovinos, Juan Mendoza-Defendant | Three | 8:30 a.m. | CR1900623 |
Kress, Albert Durant-Defendant | Five | 8:31 a.m. | CR1901266 CR1900876 CR1800800 |
Benedict, Marshall Craig Jr-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1003064 |
Bettes, Eleanor Floy-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1903136A CR1406069A |
CutlerRichards, Jacob Dylan-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1903071 |
Gaitan, Mingo Allen-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1903136B CR1406069B |
Payne, Jason Luther-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1903502 CR1903500 CR1903174B CR1901618 CR1805128B |
Vanleir, Tyler Ryan-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1903780 |
Vanlier, Tyler Ryan-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1903696 |
Wildman, Jeremy Dean-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1903667 CR1902096 CR1900621 CR1704048B CR1603056 CR1601568 CR1504689 |
Alailefaleula, Zechariah T II-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1902288 |
Bonney, Davarius R Donnell-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1505499 |
Boone, Ricky Gibbs-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1705255A CR1600847 |
Davis, Daniel Joseph-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1805673 |
Gibney, Justin Allen-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1902484 CR1900538 |
Guggenbickler, Bryan David-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1805598 CR1702659 |
Harvey, Howard Glen-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1901202 |
Hess, Cole Eren-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1902685 CR1902304 CR1803593 CR1801323 |
Lombardo, Jonathan David-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1803230 |
Matthews, Brandon Lynell-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1804729 |
Mobley, Frank Duane-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1803402 CR1703804 |
Nord, Samuel Oliver-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1903329 CR1901641B CR1901518 |
OrtegaChurch, Brandi Lynn-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1803969 CR1803498 |
Robone, Jeffrey John-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1700823 |
Russo, Tania Marie-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1704805 CR1604006 |
Stell, Shaun Michael-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1804906 CR1804036 CR1702512 |
Stevenson, Robin Crystelle-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1903108 |
Stewart, John Wesley-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1900835 |
Burrow, Tyler Thomas-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1903825 CR1901190 CR1803762A |
Buskirk, Steven Russel-Defendant | Five | 9:16 a.m. | CR1902956 CR1902610 CR1805585 |
R. Beltran vs. A. Beltran Beltran, Ana Rose-Respondent |
Three | 9:30 a.m. | FL150658 |
R. Beltran vs. A. Beltran Beltran, Roberto C-Petitioner |
Three | 9:30 a.m. | FL150658 |
R. Beltran vs. A. Beltran County of Humboldt -DCSS |
Three | 9:30 a.m. | FL150658 |
Youravish, Jessica -Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1704752 |
Baides, Destiny Michelle-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1901388 |
Cempa, Ezrah Isiah Joseph-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1902013 |
Collenberg, David Anthony-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1902488 |
Collenberg, David -Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1902443 |
Culbert, Patricia Anne-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1901910 |
Eagans, Jordan AllenOdell-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1903516 CR1702461 |
Harris, Katherine Renee-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1902383 CR1803354 |
Hess, Cole Eren-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1801323 |
Juchtzer, Garrett Quinton-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1703867 |
Lang, Gabriel Gardner-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1902720 CR1902289 CR1602002 CR1503930 |
Maassen, Chad Dorman-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1900823 |
McNeese, Matthew Martin-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1900566 CR1805176 CR1804842 CR1804600 CR1801935 CR1705156 CR1700389 |
Parks, Damian Winston-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1902072 CR1901070 |
Walker, Brenden John-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1902955 |
Hess, Cole Eren-Defendant | One | 10 a.m. | CR1902685 CR1902304 CR1803593 |
Boardman, David Lee-Defendant | One | 10:15 a.m. | CR1003999 |
Leiteritz, Brian John Jr-Defendant | One | 10:15 a.m. | CR1903854 |
Madonia, Ezekiel Xanthos-Defendant | One | 10:15 a.m. | CR1902186 CR1901681 |
McClure, Elizabeth Rose-Defendant | One | 10:15 a.m. | CR1902376A CR1901826 CR1803735 CR1703072 |
Mccovey, Wayne Andrew-Defendant | One | 10:15 a.m. | CR1700039 |
Moore, Daniella Patrica-Defendant | One | 10:15 a.m. | CR1903177 CR1801480 |
ParralAguirre, Hugo -Defendant | One | 10:15 a.m. | CR1705207 |
Sheeks, Hugh Kevin-Defendant | One | 10:15 a.m. | CR1903362 CR1903318 CR1903106 |
Robertson, Georgina Darlene-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1803141 CR1803139 |
Rogers, John Burr-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1305490 |
Veitch, Jason Allen-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1901072 |
D. Fosdick vs. A. Miller Fosdick, Donald Keith-Plaintiff |
Eight | 1:30 p.m. | SC190147 |
D. Fosdick vs. A. Miller Miller, Alan Andrew-Defendant |
Eight | 1:30 p.m. | SC190147 |
Vern's Furniture vs. J. Whitchurch Vern's Furniture -Plaintiff |
Eight | 1:30 p.m. | SC190141 |
Vern's Furniture vs. J. Whitchurch Whitchurch, James -Defendant |
Eight | 1:30 p.m. | SC190141 |
Vern's Furniture vs. R. Manson Manson, Robert -Defendant |
Eight | 1:30 p.m. | SC190142 |
Vern's Furniture vs. R. Manson Manson, Shannon -Defendant |
Eight | 1:30 p.m. | SC190142 |
Vern's Furniture vs. R. Manson Vern's Furniture -Plaintiff |
Eight | 1:30 p.m. | SC190142 |
Vern's Furniture vs. T. Richey Richey, Tara -Defendant |
Eight | 1:30 p.m. | SC190140 |
Vern's Furniture vs. T. Richey Vern's Furniture -Plaintiff |
Eight | 1:30 p.m. | SC190140 |
Confidential | Eight | 1:30 p.m. | CV190651 CV190650 CV190616 CV190614 |
Miles, James Neal-Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1908476 |
Adams, Ian Michael-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1903119 |
Bates, Tyler Matthew-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1903847 CR1900718 CR1804652 |
Boone, Jonathan Albert-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1903123 CR1903104 |
Browning, Elijah Calvin-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1902476 CR1901898 CR1804307 CR1804306B |
Camacho, Arul Anthony-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1705345 |
Caywood, Joseph Anthony-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1901561 CR1901284 |
Cummings, Arron Turbl-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1903849 |
Evans, Wesley Lavern-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1903317 CR1900152 CR1804223 CR1801928 CR1705223 CR1700928 CR1700132 |
Flores, Madelyn Patricia-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1803078 CR1702764 |
Grossman, Darwin Francis-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1902294B |
Grossman, Izaac Michael-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1902294C |
Harvey, Sirrena Lea-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1801956A |
Jensen, Tyler Scott-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1903868 CR1900970 CR1802275 CR1601781 |
Johnston, Ryan -Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1804306F |
Kirwan, Jeffrey Allen-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1903594 CR1901682B |
Mccovey, Madelyn Kay-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1903224 |
McCovey, Madelyn Kay-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1903786 |
Mell, Christopher Glenn-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1903141 CR1702945 |
Miller, Clayton Lloyd-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1903852 CR1805282 |
Podesta, Michael David-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1903138 CR1900468 CR1900410 CR1805766 |
Repp, Joshua Allen-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1901864 CR1805605 |
Reynolds, William Zane-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1903846 CR1900650 CR1900407 CR1801956B CR1800683 |
Richard, Brenton Charles-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1900723 CR1700814 |
Roberts, Randall Gene-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1903220 |
Schambers, Matthew Ray-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1902256 |
Shields, Jeffrey Franklin Jr-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1804306H |
Yang, Soua -Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1900447 CR1502356B |
D. Hogan vs. County of Humboldt County of Humboldt -Cross Complainant |
Four | 1:30 p.m. | DR160325 |
D. Hogan vs. County of Humboldt County of Humboldt -Defendant |
Four | 1:30 p.m. | DR160325 |
D. Hogan vs. County of Humboldt County of Humboldt, Waste Management Authority-Cross Defendant |
Four | 1:30 p.m. | DR160325 |
D. Hogan vs. County of Humboldt County of Humboldt Waste Management Authority-Defendant |
Four | 1:30 p.m. | DR160325 |
D. Hogan vs. County of Humboldt County of Humboldt, Waste Management Authority-Defendant |
Four | 1:30 p.m. | DR160325 |
D. Hogan vs. County of Humboldt GDH, Inc. -Defendant |
Four | 1:30 p.m. | DR160325 |
D. Hogan vs. County of Humboldt GHD, Inc. -Cross Defendant |
Four | 1:30 p.m. | DR160325 |
D. Hogan vs. County of Humboldt GHD, Inc. -Defendant |
Four | 1:30 p.m. | DR160325 |
D. Hogan vs. County of Humboldt Griffin Dewatering Corporation -Cross Defendant |
Four | 1:30 p.m. | DR160325 |
D. Hogan vs. County of Humboldt Griffin Dewatering Corporation -Defendant |
Four | 1:30 p.m. | DR160325 |
D. Hogan vs. County of Humboldt Griffin Dewatering, Inc. -Cross Defendant |
Four | 1:30 p.m. | DR160325 |
D. Hogan vs. County of Humboldt Hogan, Daniel -Plaintiff |
Four | 1:30 p.m. | DR160325 |
D. Hogan vs. County of Humboldt Humboldt Waste Management Authority -Cross Complainant |
Four | 1:30 p.m. | DR160325 |
D. Hogan vs. County of Humboldt Humboldt Waste Management Authority-Cross Complainant |
Four | 1:30 p.m. | DR160325 |
D. Hogan vs. County of Humboldt SCS Field Services -Cross Complainant |
Four | 1:30 p.m. | DR160325 |
D. Hogan vs. County of Humboldt SCS Field Services -Cross Defendant |
Four | 1:30 p.m. | DR160325 |
D. Hogan vs. County of Humboldt SCS Field Services -Defendant |
Four | 1:30 p.m. | DR160325 |
D. Hogan vs. County of Humboldt Travelers Property Casualty Company of America-Intervenor |
Four | 1:30 p.m. | DR160325 |
D. Hogan vs. County of Humboldt Winzler & Kelly -Cross Defendant |
Four | 1:30 p.m. | DR160325 |
D. Hogan vs. County of Humboldt Winzler & Kelly -Defendant |
Four | 1:30 p.m. | DR160325 |
Confidential | Four | 1:30 p.m. | CV190602 |
Lewis, Richard William-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1903850 CR1305439 |
Thornton, Dillon Tyler-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1902115B |
Work, Jimmie Don-Defendant | Five | 1:31 p.m. | CR1803993 |
Work, Jimmie Don Jr-Defendant | Five | 1:31 p.m. | CR1903832 CR1903831 CR1903830 CR1902695 CR1901182 CR1704546 |
Burrow, Jacqueline Marie-Defendant | One | 2 p.m. | CR1903938 CR1900733 CR1802006 CR1701655 CR1405663 |
Gaffron, Jon Paul-Defendant | One | 2 p.m. | CR1903970 CR1703714 CR1702901 |
George, John Patrick-Defendant | One | 2 p.m. | CR1901709 CR1900732 CR1900527 CR1704835 |
R. Armstrong vs. D. Negus Armstrong, Robert M-Plaintiff |
Four | 4 p.m. | DR190230 |
R. Armstrong vs. D. Negus Negus, Donald -Defendant |
Four | 4 p.m. | DR190230 |