J U D G E D
Tuesday, July 9, 2019’s Superior Court Docket
Party | Courtroom | Time | Docket |
---|---|---|---|
Alfred, Sacheen Valentine-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1804143 |
Benavidez, Shandy Bryant Jr-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902979 CR1902675 |
Benton, Miranda Lee-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1900483 CR1801967 CR1801322 CR1505851 CR1505850A CR1502589 |
Boone, Albert Livingston Sr-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902726 |
Crossley, Lily Pearl-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902804 |
Demontigny, Devon Jeane-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902728 |
Henderson, Mark Gentry-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902727 |
Johnson, Jorge Sanchez-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902791 |
Klakken, Vicky Eusebio-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902657 |
Labree, Nichole Angelique-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1803947 CR1702993 CR1605285A |
Lyddane, Ronald William-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902798 |
Marshall, Susan Jean-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902729 |
McCauley, Rorie Charles-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1805130 |
Nelson, Ryan Franklin-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1402601 |
Ostlund, Lance Eric-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902789 CR1902672 CR1802616 CR1802363 |
Robinson, Roy Frank-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1901622 CR1805195 CR1804103 CR1801433B |
Uber, Charles Wayne-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902795 |
Ward, Cheyanna Michelle-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1802436C |
Weaver, Ronald Joseph-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902762 |
Westfall, Duston Brian-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902725 CR1901705B |
Woodall, Jeffrey Ray-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902724 |
Fletcher, Jeramiah Scott-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1901469 CR1804170B |
Fletcher, Jeremiah Scott-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1805106 |
Gerace, Katrina Marie-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1203258 |
Hall, Richard Scott-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1805736 |
Hearn, James Aaron Jr-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1901361 |
Huff, Matthew William-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1805415 |
Leavens, Johnnie Karl-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1900231 CR1704191A |
Quenell, Elizabeth Ann-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1704191B |
Citibank vs. J. Vukonich Citibank, N.A -Plaintiff |
Four | 8:30 a.m. | DR180774 |
Citibank vs. J. Vukonich Vukonich, Jeanette L-Defendant |
Four | 8:30 a.m. | DR180774 |
Colegrove, Jazzy Bobbie Alicia-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1900808 |
Craig, Dustin Dartanuan-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1804927A CR1804185 CR1803790 CR1704495 CR1702447 CR1601422 |
Neal, Erik F-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1803657 CR1803426 CR1802657 CR1801301 |
Neal, Erik Francis-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1805276 CR1801184 CR1800893 |
A. Ewing vs. J. Ewing County of Humboldt -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL160660 |
A. Ewing vs. J. Ewing Ewing, Anne -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL160660 |
A. Ewing vs. J. Ewing Ewing, Jonathan -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL160660 |
A. Hudson-Neely vs. L. Neely Hudson-Neely, Andrea -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180517 |
A. Hudson-Neely vs. L. Neely JP Morgan, Morgan -Claimant |
Six | 8:30 a.m. | FL180517 |
A. Hudson-Neely vs. L. Neely Neely, Lawrence -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180517 |
Alvaro Escareno vs. Marie Escareno County of Humboldt -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL150703 |
Alvaro Escareno vs. Marie Escareno Escareno, Alvaro -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL150703 |
Alvaro Escareno vs. Marie Escareno Escareno, Marie -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL150703 |
Alvaro Escareno vs. Marie Escareno Ramos, Candelaria -Claimant |
Six | 8:30 a.m. | FL150703 |
A. Samuels vs. M. Koehler Koehler, Michael -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190302 |
A. Samuels vs. M. Koehler Samuels, Ashley -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190302 |
B. Griffin vs. J. Griffin Griffin, Bryan -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190200 |
B. Griffin vs. J. Griffin Griffin, Jenna -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190200 |
B. Lara vs. A. Nix-Pack Lara, Brandon -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180329 |
B. Lara vs. A. Nix-Pack Nix-Pack, Alexandra -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180329 |
C. Jordan vs. R. Jordan Jordan, Robert -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL140355 |
C. Jordan vs. R. Jordan Washington, Candace Kay-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL140355 |
C. Nejedly vs. M. Bamford Bamford, Melissa -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190424 |
C. Nejedly vs. M. Bamford Nejedly, Craig M.-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190424 |
Co of Humboldt vs Yolla Montalbin County of Humboldt -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FS050343 |
Co of Humboldt vs Yolla Montalbin Karges, Kel L. -Other Parent-Mother |
Six | 8:30 a.m. | FS050343 |
Co of Humboldt vs Yolla Montalbin Montalbin, Yolla M. -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FS050343 |
C. Wilson vs. B. Wilson Wilson, Bonnie -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180521 |
C. Wilson vs. B. Wilson Wilson, Chandler -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180521 |
D. Dolf vs. B. Dolf Dolf, Benjamin -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190005 |
D. Dolf vs. B. Dolf Dolf, Dawnine -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190005 |
D. Fonseca vs. R. Fonseca Fonseca, Deborah -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180506 |
D. Fonseca vs. R. Fonseca Fonseca, Rene -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180506 |
G. Schmidt vs. K. Schmidt Schmidt, Gregory A.-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180740 |
G. Schmidt vs. K. Schmidt Schmidt, Kristin -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180740 |
J. Arbaugh vs. C. Bellis Arbaugh, Joshua -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL120320 |
J. Arbaugh vs. C. Bellis Bellis, Cija -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL120320 |
J. Arbaugh vs. C. Bellis County of Humboldt -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL120320 |
J. Elam, III vs. M. Ballard Ballard, Monica Nicole-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL080468 |
J. Elam, III vs. M. Ballard County of Humboldt -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL080468 |
J. Elam, III vs. M. Ballard Elam, John Delbert III-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL080468 |
J. Mitchell vs. D. Mitchell Mitchell, Danelle -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180728 |
J. Mitchell vs. D. Mitchell Mitchell, John -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180728 |
K. Swenson vs. N. Pimentel Pimentel, Nathan -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL130242 |
K. Swenson vs. N. Pimentel Swenson, Kammi -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL130242 |
May Silva vs Michael Silva County of Humboldt -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL120485 |
May Silva vs Michael Silva Silva, May -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL120485 |
May Silva vs Michael Silva Silva, Michael -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL120485 |
M. Kagan vs. S. Kagan Kagan, Michelle -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL170247 |
M. Kagan vs. S. Kagan Kagan, Samuel -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL170247 |
P. Elcock vs D. Jacobson-Elcock County of Humboldt -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL160800 |
P. Elcock vs D. Jacobson-Elcock Elcock, Phillip -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL160800 |
P. Elcock vs D. Jacobson-Elcock Jacobson, Danielle -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL160800 |
P. Elcock vs D. Jacobson-Elcock PG&E Retirement Plan -Claimant |
Six | 8:30 a.m. | FL160800 |
P. Elcock vs D. Jacobson-Elcock PG&E Retirement Savings Plan -Claimant |
Six | 8:30 a.m. | FL160800 |
P. Saucedo vs. D. Saucedo CA Public Employees' Retirement -Claimant |
Six | 8:30 a.m. | FL180105 |
P. Saucedo vs. D. Saucedo County of Humboldt -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL180105 |
P. Saucedo vs. D. Saucedo Saucedo, Douglas -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180105 |
P. Saucedo vs. D. Saucedo Saucedo, Portia -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180105 |
R. Hooven vs. T. Hooven Hooven, Rebbeca J-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL150017 |
R. Hooven vs. T. Hooven Hooven, Timmothy A-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL150017 |
S. Gasparas vs. V. Pollentier Campbell, Valerie -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL090159 |
S. Gasparas vs. V. Pollentier Rose, Layla Jordan-Minor |
Six | 8:30 a.m. | FL090159 |
S. Gasparas vs. V. Pollentier Rose, Sai -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL090159 |
S. Gasparas vs. V. Pollentier Sarlas, Patricia -Claimant |
Six | 8:30 a.m. | FL090159 |
S. Vincent vs. K. Vincent County of Humboldt -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL160097 |
S. Vincent vs. K. Vincent Vincent, Kenny -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL160097 |
S. Vincent vs. K. Vincent Vincent, Sarah -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL160097 |
Dickens, Chris David-Defendant | Three | 8:30 a.m. | CR1600127 |
Timmons, James Allen-Defendant | Three | 8:30 a.m. | CR1901968 CR1901965 |
Hnilo, Samuel John-Defendant | One | 8:31 a.m. | CR1602200B CR1600350 |
PulidoSegura, Patricio -Defendant | One | 8:31 a.m. | CR1804179 |
Remington, Bradley Christopher-Defendant | One | 8:31 a.m. | CR1901764 |
ValdezChavez, Jorge Luis-Defendant | One | 8:31 a.m. | CR1900487 |
T. Halling vs. S. Halling County of Humboldt -DCSS |
Six | 9 a.m. | FL160111 |
T. Halling vs. S. Halling Halling, Summer J.-Respondent |
Six | 9 a.m. | FL160111 |
T. Halling vs. S. Halling Halling, Travis J.-Petitioner |
Six | 9 a.m. | FL160111 |
T. Hardcastle vs. D. O'Connell County of Humboldt -DCSS |
Six | 9 a.m. | FL120085 |
T. Hardcastle vs. D. O'Connell Hardcastle, Trisha -Petitioner |
Six | 9 a.m. | FL120085 |
T. Hardcastle vs. D. O'Connell O'Connell, David -Respondent |
Six | 9 a.m. | FL120085 |
Buchholz, Brandon Lee-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1902975 |
Cleveland, Michelle Lee-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1803856 |
Edgington, Xandux Jay-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1902234 CR1901845 |
James, Charles Dorris-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1901949 CR1801888 CR1705161 CR1502536 |
Leen, Daisy Mae Opal-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1805153 CR1803175 CR1705203 CR1403653 |
Moore, Casey William-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1902219A CR1803289 CR1301741 |
Sanders, Jason Albert-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1805093 CR1803608 |
Ables, Melissa Marie-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1506027 |
Brott, James Dale-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1803070 CR1800434B CR1704437 CR1700534 |
Bryant, Courtney Louise-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1802488 |
Carr, John Chester-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1805769A |
Cortez, Jose Saul-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1901700 |
Cortopassi, Stephen Elio-Defendant | Three | 9:15 a.m. | 90CR0029S |
Davis, Geoffrey Alexander-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1305768 |
Dissel, Kelsey Sommer Van-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1900889 |
Evans, Chesley Van Jr-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1804668 |
Feather, Kite Isaac Finds The-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1802993 |
Gerarden, Andrea Leigh-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1403160 CR1401553 |
Hart, Wayne Rolland Jr-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1902541 |
Hill, Gavin Shane-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1801429 |
Humphrey, David Adam-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1805769B |
Jarvis, George Wallice-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1805769C |
Kanen, Sabrina Nicole-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1805711 |
King, Noah Lee-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1805489 |
Macon, Misty Marie-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1900613 |
Oakley, Charles James-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1601023 |
Roberts, Dylan James-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1901323 CR1805337 CR1801071 |
Atikins, Waylon Merced-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1805419 CR1801843 |
Atkins, Waylon Merced-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1805848 |
Beck, Thomas Alan-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1901880 |
Bojic, Predrag -Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1901798 |
Burton, Ariane Mono-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1901596 |
Cevik, Emrah -Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1901929 CR1900983 |
Chavez, Alvaro Martinez-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1102559 |
Donnell, Owen Wade-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1901885 |
Ferris, Sally Fae-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1902868A CR1703665A |
Frank, Thomas Joaquin-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1902868B CR1804238 |
Hanson, Hans Derik-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1900421 CR1805390 CR1702070 |
Johnson, Carroll Richard-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1902125 CR1900674 CR1803732 CR1801723 CR1705179 CR1705035 CR1702671 |
Middleton, Michael Duane-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1901676 |
Mielke, Jody Lee-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1901486 |
Porter, Trevor James-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1901004 CR1702540 CR1701606 CR1700634 |
Quinteros, Wendy Leigh-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1903021 CR1902868C CR1600542 CR1405033 |
Sanders, Bonnie Jean-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1901327 |
Sovereign, Shaunah Marie-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1902891 CR1703826 |
Stone, Shane Stephen-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1901884 |
Taylor, Brian Douglas-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1701554 |
Welsand, Darrel Jay-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1802876 |
Ferrer, David Vincent-Defendant | Three | 10:15 a.m. | CR1601910 |
Littlefield, Richard William-Defendant | Three | 10:15 a.m. | CR1601779 CR1102612 CR094901S CR066635S CR063483S CR040494S |
Parker, Aaron Albert-Defendant | Three | 10:15 a.m. | CR1902581 |
Stone, Shannon Lee-Defendant | Three | 10:15 a.m. | CR1902462 CR1902461 CR1805623 |
Calderon, Christina Monique-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1800957 |
Dubee, Anthony Steven-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1805704 |
Harper, Zuma Dale-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1900505 |
Johnson, Ward -Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1502404 |
Mccovey, Jennifer Maxine-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1900753 |
Riley, Charles Zane-Defendant | Five | 1:29 p.m. | CR1900046B |
Christopher Silvey vs. Marsha Silvey County of Humboldt -DCSS |
Eight | 1:30 p.m. | FL090440 |
Christopher Silvey vs. Marsha Silvey Silvey, Christopher J.-Petitioner |
Eight | 1:30 p.m. | FL090440 |
Christopher Silvey vs. Marsha Silvey Silvey, Marsha Renea-Respondent |
Eight | 1:30 p.m. | FL090440 |
Co of Humboldt vs Beau McCabe County of Humboldt -Petitioner |
Eight | 1:30 p.m. | FS070294 |
Co of Humboldt vs Beau McCabe Gregory, Charity -Other Parent-Mother |
Eight | 1:30 p.m. | FS070294 |
Co of Humboldt vs Beau McCabe McCabe, Beau J-Respondent |
Eight | 1:30 p.m. | FS070294 |
Co of Humboldt vs James Croskrey County of Humboldt -Plaintiff |
Eight | 1:30 p.m. | FS010482 |
Co of Humboldt vs James Croskrey Croskrey, James L-Defendant |
Eight | 1:30 p.m. | FS010482 |
Co of Humboldt vs James Croskrey Mackey, Kathleen E.-Other Parent-Mother |
Eight | 1:30 p.m. | FS010482 |
Co of Humboldt vs Jessica Romero County of Humboldt -Petitioner |
Eight | 1:30 p.m. | FS140124 |
Co of Humboldt vs Jessica Romero Robertson, Katee -De-Facto Parent |
Eight | 1:30 p.m. | FS140124 |
Co of Humboldt vs Jessica Romero Romero, Isais F-Other Parent-Father |
Eight | 1:30 p.m. | FS140124 |
Co of Humboldt vs Jessica Romero Romero, Jessica L-Respondent |
Eight | 1:30 p.m. | FS140124 |
Co of Humboldt vs Jordan Pearlstein County of Humboldt -Petitioner |
Eight | 1:30 p.m. | FS190130 |
Co of Humboldt vs Jordan Pearlstein Niewinski, Brittany Dawn-Other Parent-Mother |
Eight | 1:30 p.m. | FS190130 |
Co of Humboldt vs Jordan Pearlstein Pearlstein, Jordan Levi-Respondent |
Eight | 1:30 p.m. | FS190130 |
Co of Humboldt vs Rashad Johnson County of Humboldt -Petitioner |
Eight | 1:30 p.m. | FS160092 |
Co of Humboldt vs Rashad Johnson Elkins, Jamie Lynne-Other Parent-Mother |
Eight | 1:30 p.m. | FS160092 |
Co of Humboldt vs Rashad Johnson Johnson, Rashad Michael-Respondent |
Eight | 1:30 p.m. | FS160092 |
Co of Humboldt vs Sarah Voight County of Humboldt -Petitioner |
Eight | 1:30 p.m. | FS120278 |
Co of Humboldt vs Sarah Voight Saini, Kiranjett S-Other Parent-Father |
Eight | 1:30 p.m. | FS120278 |
Co of Humboldt vs Sarah Voight Voight, Sarah A-Respondent |
Eight | 1:30 p.m. | FS120278 |
Co. of Hum. vs. K. Dewell County of Humboldt -Petitioner |
Eight | 1:30 p.m. | FS080360 |
Co. of Hum. vs. K. Dewell Dewell, Kane I.-Respondent |
Eight | 1:30 p.m. | FS080360 |
Co. of Hum. vs. K. Dewell Roche, Letha J.-Other Parent-Mother |
Eight | 1:30 p.m. | FS080360 |
Co. of Hum. vs. K. Dewell Tiersbeck, Connie -Grandmother |
Eight | 1:30 p.m. | FS080360 |
Co of Merced vs Charles Myers County of Humboldt -DCSS |
Eight | 1:30 p.m. | FS180194 |
Co of Merced vs Charles Myers County of Merced -Petitioner |
Eight | 1:30 p.m. | FS180194 |
Co of Merced vs Charles Myers Hedrick, Virginia -De-Facto Parent |
Eight | 1:30 p.m. | FS180194 |
Co of Merced vs Charles Myers Myers, Charles -Respondent |
Eight | 1:30 p.m. | FS180194 |
Co of Merced vs Charles Myers Reed, Summer Mae-Other Parent-Mother |
Eight | 1:30 p.m. | FS180194 |
County of Humboldt vs Michael D Gonzalez County of Humboldt -Petitioner |
Eight | 1:30 p.m. | FS000611 |
County of Humboldt vs Michael D Gonzalez Gonzalez, Michael D.-Respondent |
Eight | 1:30 p.m. | FS000611 |
County of Humboldt vs Michael D Gonzalez Palsson, Karen M.-Mother |
Eight | 1:30 p.m. | FS000611 |
D. Dibble vs. E. Dibble County of Humboldt -DCSS |
Eight | 1:30 p.m. | FL160268 |
D. Dibble vs. E. Dibble Dibble, Danen -Petitioner |
Eight | 1:30 p.m. | FL160268 |
D. Dibble vs. E. Dibble Dibble, Elizabeth -Respondent |
Eight | 1:30 p.m. | FL160268 |
D. Dibble vs. E. Dibble Operating Engineers Pension Fund -Claimant |
Eight | 1:30 p.m. | FL160268 |
Larry Roth vs Heaven Roth County of Humboldt -DCSS |
Eight | 1:30 p.m. | FL140349 |
Larry Roth vs Heaven Roth Robert Colburn Electric, Inc -Claimant |
Eight | 1:30 p.m. | FL140349 |
Larry Roth vs Heaven Roth Roth, Heaven R-Respondent |
Eight | 1:30 p.m. | FL140349 |
Larry Roth vs Heaven Roth Roth, Larry R Jr-Petitioner |
Eight | 1:30 p.m. | FL140349 |
Larry Roth vs Heaven Roth Western Electrical Conractors Association(WECA)-Claimant |
Eight | 1:30 p.m. | FL140349 |
M. Gilbert vs. R. Claybon Claybon, Rose -Respondent |
Eight | 1:30 p.m. | FL190018 |
M. Gilbert vs. R. Claybon County of Humboldt -DCSS |
Eight | 1:30 p.m. | FL190018 |
M. Gilbert vs. R. Claybon Gilbert, Melvin -Petitioner |
Eight | 1:30 p.m. | FL190018 |
M. Willburn vs. C. Willburn-Rodacker Coleman, Misty -Petitioner |
Eight | 1:30 p.m. | FL070603 |
M. Willburn vs. C. Willburn-Rodacker County of Humboldt -DCSS |
Eight | 1:30 p.m. | FL070603 |
M. Willburn vs. C. Willburn-Rodacker Willburn Rodacker, Christopher Jarrett-Respondent |
Eight | 1:30 p.m. | FL070603 |
State of Arizona vs. J. Lyman Jr. Anderson, Melissa -Other Parent-Mother |
Eight | 1:30 p.m. | FS090249 |
State of Arizona vs. J. Lyman Jr. County of Humboldt -DCSS |
Eight | 1:30 p.m. | FS090249 |
State of Arizona vs. J. Lyman Jr. Lyman, John A Jr-Respondent |
Eight | 1:30 p.m. | FS090249 |
State of Arizona vs. J. Lyman Jr. State of Arizona -Petitioner |
Eight | 1:30 p.m. | FS090249 |
V. Davis vs B. Armstrong Armstrong, Brandon -Respondent |
Eight | 1:30 p.m. | FL140572 |
V. Davis vs B. Armstrong County of Humboldt -DCSS |
Eight | 1:30 p.m. | FL140572 |
V. Davis vs B. Armstrong Davis, Vanessa -Petitioner |
Eight | 1:30 p.m. | FL140572 |
Ruja, Joshua Antonio-Defendant | Other | 1:30 p.m. | CR1902941 |
Younger, Amber Marie-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1703579B |
Bianco, Shala Marie-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1902266 |
Bilquist, Scott Andrew-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1902108A CR1901515 CR1901465 |
Bullock, Edward Jerome Jr-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1900880 CR1600951 CR1404140 |
Buskirk, Steven Russel-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1903114B CR1902956 CR1902610 CR1805585 |
Campbell, Racheal Michelle-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1902722A CR1901283 CR1804784A |
CutlerRichards, Jacob Dylan-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1903071 |
Degarcia, Gabriel Carlos-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1801951 |
Graham, Wayne Ralph-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1902946 CR1900533 CR1701176 |
Hover, Paul Lee-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1900026 CR1805243 CR1502084 |
James, Amy Nicole-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1901846 |
Jones, Anthony Robert-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1902722B CR1901010 CR1900828 CR1804784B CR1702566 CR1702426 |
Lynch, Brent Clayton-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1902373 CR1406076 CR1405607 |
McTigue, Patrick William Francis-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1803132 |
Pena, Edward Jr-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1902442 |
Randall, Michelle Renae-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1703895 CR1300393 |
Robinson, Erica Monet-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1802966 |
Vainuku, Palavi Junior-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1901759 |
Yang, Soua -Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1900447 CR1502356B |
Greene, Elijah Samuel-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1902862 CR1902861 CR1902860 |
Lee, Jerry Allen-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1901667 CR1901021 |
McCovey, Nina Diane-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1801850 CR1604095 CR1503732 |
Podesta, Michael David-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1903138 CR1900468 CR1900410 CR1805766 |
Pole, Halli Lee-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1903103 CR1902245C CR1901871 CR1805907 |
Co. of Hum. vs. R. Deal County of Humboldt -Petitioner |
Eight | 2:30 p.m. | FS090226 |
Co. of Hum. vs. R. Deal Deal, Ryan W.-Respondent |
Eight | 2:30 p.m. | FS090226 |
Co. of Hum. vs. R. Deal Peguero, Sarah L.-Other Parent-Mother |
Eight | 2:30 p.m. | FS090226 |
Co. of Hum. vs. R. Deal Winchester, Levonne -Grandmother |
Eight | 2:30 p.m. | FS090226 |
Tanya Morzenti vs Jeffrey Rousseau County of Humboldt -DCSS |
Eight | 2:30 p.m. | FS180268 |
Tanya Morzenti vs Jeffrey Rousseau Morzenti, Tanya J-Petitioner |
Eight | 2:30 p.m. | FS180268 |
Tanya Morzenti vs Jeffrey Rousseau Rousseau, Jeffrey T-Respondent |
Eight | 2:30 p.m. | FS180268 |