J U D G E D
Wednesday, July 31, 2019’s Superior Court Docket
Party | Courtroom | Time | Docket |
---|---|---|---|
Aubrey, Aaron Joseph-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902387 |
Bruebaker, Christopher Abel-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902154A |
Cringle, Jeremy John-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1903341 |
Drew, Jaymilynn Marie-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1903331 |
Hess, Cassidy Elone-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902923 CR1705317 |
Jaso, Aaron Thomas-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1903365 CR1903011 CR1902508 CR1901358 CR1901153 CR1805367 CR1804278 |
Jimenez, Elizabeth Marie-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1804714 CR1804200 CR1803738 |
Kesse, Anthony James-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1901173 |
Krolicki, Peter Jonathan-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902317 CR1804887 |
Maple, Bridgette Marie-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1802989 |
May, Heather Leigh-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1901427 CR1601230 |
Nord, Samuel Oliver-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1903329 CR1901641B CR1901518 |
Pollara, Josephine Elizabeth May-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1703589 |
Semore, Cynthia Ann-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1903342 |
Turner, Keith Howard-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1900335 |
Weaver, Richard Neal-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1903066 CR1900569 CR1603843 |
Whitmire, Elaina Ashley-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1903343 CR1700070 |
GodoyStandley, Hector -Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1605675B |
Grow, Joshua David-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1605727 |
Melilli, Michael Cocetto-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1900004 CR1803048 CR1802789 CR1802614 CR1800489 CR1800050 CR1704634 CR1704633 CR1704626 CR1703599 CR1703459 |
Melilli, Michael Concetto-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1805172 |
Mitchell, Brandon James-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1605675C |
Thomson, Tamara Nicole-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1605590A |
Valenzuela, Cesar Octavio-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1605590B CR1502130 |
Burriesci, Dennis Michael-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1902498 |
Corder, Haley Jo-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1903006 CR1801156 CR1702237 CR1603849 CR1603546 |
Crews, Harvey Robert Jr-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1801058 CR1800650 CR1404817 |
A. Maisenback vs. P. Maisenback Maisenbach, Ann -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190480 |
A. Maisenback vs. P. Maisenback Maisenback, Paul -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190480 |
B. Crawford vs. E. Nicks Crawford, Brenna -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190512 |
B. Crawford vs. E. Nicks Nicks, Elliot -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190512 |
B. Thomas vs. A. Thomas Thomas, Abbie -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190311 |
B. Thomas vs. A. Thomas Thomas, Blair -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190311 |
Co of Humboldt vs Matthew Derry County of Humboldt -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FS150174 |
Co of Humboldt vs Matthew Derry Derry, Matthew D-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FS150174 |
Co of Humboldt vs Matthew Derry Olan, Teresa R-Other Parent-Mother |
Six | 8:30 a.m. | FS150174 |
C. Verner vs. J. Mills Mills, Jeremy -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190515 |
C. Verner vs. J. Mills Verner, Cristal -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190515 |
D. Williams vs. S. Vallot County of Humboldt -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL130083 |
D. Williams vs. S. Vallot Vallot, Sage -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL130083 |
D. Williams vs. S. Vallot Williams, Dillon K.L.-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL130083 |
H. Logan vs. K. Rose Logan, Henry -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190313 |
H. Logan vs. K. Rose Rose, Kristy -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190313 |
J. Christensen vs. R. Christensen Christensen, James -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190314 |
J. Christensen vs. R. Christensen Christensen, Robert -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190314 |
J. Graham vs. R. Payton Graham, Johanna -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190509 |
J. Graham vs. R. Payton Payton, Ronald -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190509 |
J. Willison vs. C. Brand Brand, Casey -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190517 |
J. Willison vs. C. Brand Willison, Jessica -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190517 |
Matter of: B. Williams Baskett, Chari -Relative 1st/2nd Degree, etc |
Six | 8:30 a.m. | PR150291 |
Matter of: B. Williams Rippetoe, Amy Celeste-Relative 1st/2nd Degree, etc |
Six | 8:30 a.m. | PR150291 |
Matter of: B. Williams Smith, Joanne -Guardian |
Six | 8:30 a.m. | PR150291 |
Matter of: B. Williams Vallot, Nathan M-Relative 1st/2nd Degree, etc |
Six | 8:30 a.m. | PR150291 |
Matter of: B. Williams Vallot, Sage -Mother |
Six | 8:30 a.m. | PR150291 |
Matter of: B. Williams Williams, Bow Marie-Minor |
Six | 8:30 a.m. | PR150291 |
Matter of: B. Williams Williams, Dillon Kieth Livasy-Father |
Six | 8:30 a.m. | PR150291 |
Matter of: B. Williams Williams, Scott -Relative 1st/2nd Degree, etc |
Six | 8:30 a.m. | PR150291 |
Matter of: C. Berg Berg, Christopher -Father |
Six | 8:30 a.m. | PR170097 |
Matter of: C. Berg Berg, Connor -Minor |
Six | 8:30 a.m. | PR170097 |
Matter of: C. Berg Berg, Jessica -Guardian |
Six | 8:30 a.m. | PR170097 |
Matter of: C. Berg Berg, Kevin -Relative 1st/2nd Degree, etc |
Six | 8:30 a.m. | PR170097 |
Matter of: C. Berg Berg, Kim -Relative 1st/2nd Degree, etc |
Six | 8:30 a.m. | PR170097 |
Matter of: C. Berg Berg, Rusty -Guardian |
Six | 8:30 a.m. | PR170097 |
Matter of: C. Berg Berg, Thorin -Relative 1st/2nd Degree, etc |
Six | 8:30 a.m. | PR170097 |
Matter of: C. Berg Duerner, Wendy -Mother |
Six | 8:30 a.m. | PR170097 |
Matter of: C. Berg Duerner, Wendy -Relative 1st/2nd Degree, etc |
Six | 8:30 a.m. | PR170097 |
Matter of: C. Berg Young, Ember -Relative 1st/2nd Degree, etc |
Six | 8:30 a.m. | PR170097 |
Matter of: C. Mulvaney Mulvaney, Cage Conner-Minor |
Six | 8:30 a.m. | PR140021 |
Matter of: C. Mulvaney Mulvaney, Jeremy -Father |
Six | 8:30 a.m. | PR140021 |
Matter of: C. Mulvaney Mulvaney, Larry -Relative 1st/2nd Degree, etc |
Six | 8:30 a.m. | PR140021 |
Matter of: C. Mulvaney Roland, Leri -Relative 1st/2nd Degree, etc |
Six | 8:30 a.m. | PR140021 |
Matter of: C. Mulvaney Sanderson, Cheryl -Guardian |
Six | 8:30 a.m. | PR140021 |
Matter of: C. Mulvaney Sanderson, Jennifer -Mother |
Six | 8:30 a.m. | PR140021 |
Matter of: C. Mulvaney Sanderson, John Jr-Relative 1st/2nd Degree, etc |
Six | 8:30 a.m. | PR140021 |
Matter of: L. VanValkenburgh Laraby, Debra A-Guardian |
Six | 8:30 a.m. | PR130133 |
Matter of: L. VanValkenburgh VanValkenburgh, Lulu S-Minor |
Six | 8:30 a.m. | PR130133 |
Matter of: L. VanValkenburgh VanValkenburgh, Nakia Lee-Father |
Six | 8:30 a.m. | PR130133 |
Matter of: L. VanValkenburgh Winters, Kelly -Mother |
Six | 8:30 a.m. | PR130133 |
Matter of T. Mendez Black, Edrie -Mother |
Six | 8:30 a.m. | PR160059 |
Matter of T. Mendez Black, Gina -Relative 1st/2nd Degree, etc |
Six | 8:30 a.m. | PR160059 |
Matter of T. Mendez Costa, Laura -Guardian |
Six | 8:30 a.m. | PR160059 |
Matter of T. Mendez Costa, Rocci -Guardian |
Six | 8:30 a.m. | PR160059 |
Matter of T. Mendez Mendez, Thalia -Minor |
Six | 8:30 a.m. | PR160059 |
Matter of T. Mendez Rodrigues, A -Father |
Six | 8:30 a.m. | PR160059 |
M. Moreno vs. K. Moreno LaRue, Joseph -Claimant |
Six | 8:30 a.m. | FL160656 |
M. Moreno vs. K. Moreno Moorehead, Kelley Salcedo-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL160656 |
M. Moreno vs. K. Moreno Moreno, Magdaleno -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL160656 |
R. Sanchez III vs. M. Sanchez Brisco, Misty -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180465 |
R. Sanchez III vs. M. Sanchez Sanchez, Ronald -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180465 |
R. Tillman vs. J. Houston Houston, Jamaya -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190525 |
R. Tillman vs. J. Houston Tillman, Robert -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190525 |
Sarah Jacks vs Bradley Jacks County of Humboldt -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL140474 |
Sarah Jacks vs Bradley Jacks Jacks, Bradley -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL140474 |
Sarah Jacks vs Bradley Jacks Jacks, Sarah -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL140474 |
S. Doney vs. L. Henslee, Jr. County of Humboldt -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL170384 |
S. Doney vs. L. Henslee, Jr. Doney, Shelby -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL170384 |
S. Doney vs. L. Henslee, Jr. Henslee, Lance Jr-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL170384 |
S. Ervin vs T. Mlakar County of Humboldt -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL170537 |
S. Ervin vs T. Mlakar Ervin, Shannon -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL170537 |
S. Ervin vs T. Mlakar Mlakar, Thomas -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL170537 |
S. Via-Yount vs. J. Mottern Mottern, Joshua -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190378 |
S. Via-Yount vs. J. Mottern Via-Yount, Shaylin -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190378 |
T. Steeves vs. R. Riness Riness, Rachael -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190309 |
T. Steeves vs. R. Riness Steeves, Tony -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190309 |
Strauhal, Justin Case-Defendant | Three | 8:30 a.m. | CR1800987 |
Warne, Jessica Ann-Defendant | Three | 8:30 a.m. | CR1902411 |
Applegate, James Wayne-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1901017 |
Moniz, Thomas Jr-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1800578 |
E. Botelho vs. M. Sandoval Botelho, Erin Brook-Petitioner |
Six | 9 a.m. | FL110437 |
E. Botelho vs. M. Sandoval County of Humboldt -DCSS |
Six | 9 a.m. | FL110437 |
E. Botelho vs. M. Sandoval Luna, Rosalina -Grandmother |
Six | 9 a.m. | FL110437 |
E. Botelho vs. M. Sandoval Sandoval, Melecio L Sr-Respondent |
Six | 9 a.m. | FL110437 |
S. Reed vs. S. Rice County of Humboldt -DCSS |
Six | 9 a.m. | FL120047 |
S. Reed vs. S. Rice Reed, Stacy -Petitioner |
Six | 9 a.m. | FL120047 |
S. Reed vs. S. Rice Rice, Laurie -Claimant |
Six | 9 a.m. | FL120047 |
S. Reed vs. S. Rice Rice, Sean A-Respondent |
Six | 9 a.m. | FL120047 |
S. Reed vs. S. Rice Rice, Thomas -Claimant |
Six | 9 a.m. | FL120047 |
Lozolla, Jose -Defendant | MasterCal | 9:15 a.m. | CR1902934 |
Zion, Jahria Sequoyah-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1704638 |
Anderson, Dane MarshallRannFon-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1805253 |
Branham, Natasha Miskiyetsqiday-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1703308 |
Camacho, Erika Marie-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1802239 |
Davidson, Joey Dorsey-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1802206 |
Davidson, Joseph Dorsey-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1801178 |
Day, Jerod William-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1900389 CR1804420 CR1804419 CR1601768 |
Gifford, Ramsey -Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1900361 |
Hoffman, Joseph Allen-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1900822 CR1804870 CR1800092 |
Jamison, James Edward II-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1501644 |
Johnson, Gabriel Benjanmin-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1805871 |
Litz, Erina Anise-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR071464S |
Lysaythong, Lee Xu-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1703507 |
Mackey, Ariel DreneaRenn-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1704793 |
Magana, Daniel Louis-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1200639 CR1105279 |
Mattox, Debra Lea-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1901533 CR1702964 |
McGriff, Andrew Neil-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1001590 |
Misbach, Brent Matthew JR-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR065566S |
Ringler, Alison Lynn-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1804144 |
Slater, Joshua Matthew-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1700503 |
Stephens, Bowen Dubrow-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1902896 |
Stiles, Rebecca Lynn-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1303751 |
Thompson, Zachary Karl-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1205692 |
Tucker, Haley Morgan-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1701240 CR1500408 |
Verble, Shawn Joseph-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1901242 |
Wilborn, Jerry Lee-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1900234 |
Williams, Dennis Talmage Jr-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1001285 |
Windbigler, Jacob Curtis-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1803050 |
Zion, Jahria Sequoyah-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1704637 |
Aiton, Todd Aaron-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1903366 CR1901971 CR1901454 CR1900145A |
Boone, Joshua Lamarr-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1805831 |
Cress, Taylor Grey-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1903401 CR1903344 |
Daniels, Vint Kyle-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1903120A |
Demarco, Taume -Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1703576 CR1703369 |
Gonzalez, Omar Roman-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1801118 |
Henley, Amanda Jo-Defendant | Three | 9:15 a.m. | TR1903835 CR1902746B CR1700707 |
McClure, Elizabeth Rose-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1902376A CR1901826 |
Moon, William Carl-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1903402 CR1903400 CR1704847 |
Murner, Nathaniel Shane-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1901330 |
Oliver, Muhamed Barri-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1703399 CR1703279A |
Ownbey, Corey Ray-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1900145B |
Sanchez, Armando Garay-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1802522B |
Vandermeer, Cy Stanley-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1902044 CR1900610 |
Friend, Amber Lynn-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1802907A CR1605216 |
Benitez, Elizabeth -Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1704887 |
Bingham, Timothy Joseph-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1901619 |
Clark, Elliott Demetri-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1902389 CR1901441 |
Clayton, Tracy -Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1900202 |
Cox, Timothy James-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1902457 CR1804896 CR1700500 |
Crossley, Lily Pearl-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1902804 CR1901269 |
Henderson, Mark Gentry-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1902727 CR1901587 |
Lemons, Mitchell Charles Lee-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1803299 CR1704930 |
Mcelroy, David Kent-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1901020 CR1900780 |
Mclean, Dennis Lee-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1804713 CR1803761 |
Mood, Reuben Francis-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1701439 |
Mood, Rueben Francis-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1804915 |
Myers, Sylvester Lewis Jr-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1802567 |
Nelson, Sara Marie-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1901992 |
Polton, Kristie Ann-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1602187 CR1303260 |
Ryan, Amanda Charlene-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1902972 |
Shannon, Jonathon David-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1604721 |
Sharp, Justin Chase-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1902278 |
Sutherland, Chayse Shawn-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1900029 |
Weber, Casey Loren-Defendant | Eight | 10 a.m. | TR1600161 TR1600160 TR1514135 CR1604790B |
Canfield, Christopher Lee-Defendant | One | 10:15 a.m. | CR1901554 CR1901543 CR1900786 CR1505861 |
Collins, Cody James-Defendant | One | 10:15 a.m. | CR1602895 |
Espitia, Maximo -Defendant | One | 10:15 a.m. | CR1702513 CR1702113A |
Martinez, Pedro Peralta-Defendant | One | 10:15 a.m. | CR1805767A |
Pote, Patricia Marie-Defendant | One | 10:15 a.m. | CR975341S |
Russell, Owen Ellis-Defendant | One | 10:15 a.m. | CR1805129 |
Warren, Martin Anthony-Defendant | One | 10:15 a.m. | CR1800545 |
White, Sierra Ray Dewitt-Defendant | One | 10:15 a.m. | CR1805767B CR1702854 CR1702615 |
Carnes, Jesse Winfield-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1902707 |
Rowe, Sean Raymond-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1902062 |
Sellen, James Allen-Defendant | Three | 1:29 p.m. | CR1803106 |
Woods, Solomon Cedric-Defendant | Three | 1:29 p.m. | CR1903607 |
A. Warner vs. D. Wheeler Warner, Ann -Plaintiff |
Eight | 1:30 p.m. | SC180096 |
A. Warner vs. D. Wheeler Wheeler, Dean -Defendant |
Eight | 1:30 p.m. | SC180096 |
E. Miles vs. J. Mendes Mendes, Joseph Donald-Defendant |
Eight | 1:30 p.m. | SC190089 |
E. Miles vs. J. Mendes Miles, Eileen -Plaintiff |
Eight | 1:30 p.m. | SC190089 |
L. Chen vs. M. Pahl Beckerman, Alan -Defendant |
Eight | 1:30 p.m. | SC190131 |
L. Chen vs. M. Pahl Chen, Lydia -Plaintiff |
Eight | 1:30 p.m. | SC190131 |
L. Chen vs. M. Pahl Pahl, Michael -Defendant |
Eight | 1:30 p.m. | SC190131 |
O. Kang vs. D. Henderson Henderson, Dick -Defendant |
Eight | 1:30 p.m. | SC190130 |
O. Kang vs. D. Henderson Kang, Okbong -Plaintiff |
Eight | 1:30 p.m. | SC190130 |
Confidential | Eight | 1:30 p.m. | CV190601 CV190480 CV190438 CV190256 |
Armstrong, Christopher Lazenby-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1902723A |
Brady, Matthew Allan-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1903535 |
Brady, Matthew Allen-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1903478 CR1705336 CR1704916 CR1603927 |
Crumley, Morgan Rose-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1901903 |
Dwight, Linda Marcell-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1903481 |
Garrison, Lucas Clay-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1902723B CR1803813 CR1802291 |
Rominger, Katherine Ellan-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1805398 CR1802470 |
Sperduto, Carl Edward-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1903471 |
Strange, Joshua Seth-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1804227 |
Townsend, Bronson Lee-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1903483 CR1703559 CR1601700 |
Weaver, Zachary Vernon-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1902345 |
Workman, Anthony Ryan-Defendant | One | 1:30 p.m. | CR1903532 CR1903503 CR1903475 |
Grossman, Darwin Francis-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1902294B |
Hunsucker, Louisa Elayne-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1804560A |
Lacount, Melissa Ann-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1704777 CR1602071A CR1404130 |
Bauer, James Christian-Defendant | Three | 2 p.m. | CR1903510 |
Bettes, Eleanor Floy-Defendant | Three | 2 p.m. | CR1903136A |
Cortez, Froilan -Defendant | Three | 2 p.m. | CR1903367 CR1805648 |
Lyon, Alexander Wade-Defendant | Three | 2 p.m. | CR1903588 CR1903575 |
McMahon, Thomas Stephen-Defendant | Three | 2 p.m. | CR1900259 CR1703306 |
Payne, Jason Luther-Defendant | Three | 2 p.m. | CR1903502 CR1903500 CR1903174B CR1901618 CR1805128B |
Stoebe, Brooke Ann-Defendant | Three | 2 p.m. | CR1903563 CR1903230 |
Ziepseerder, John Russell-Defendant | Three | 2 p.m. | CR1900558 CR1301373 |