J U D G E D
Wednesday, June 5, 2019’s Superior Court Docket
Party | Courtroom | Time | Docket |
---|---|---|---|
Ambruster, Vicente -Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902340 |
Anderson, Deja Eeram-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1700130 CR1604398 |
Boyd, Anthony Paul-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902335 |
Brown, Charlene Audrey-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1400769 |
Chandler, Jeffery Wayne-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1804020 CR1700392 |
Corpany, Elizabeth Rose-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1802082 CR1701722A |
Fleek, Celeste Lenore-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1701816 |
Howcroft, Danny Rhea-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902320 |
Johnson, Lynn Marie-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902339 |
Juan, Travis Luke-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1802544 CR1700467 |
Kramer, Isaac Zachary-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1703705 CR1504109 |
May, Heather Leigh-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1901427 CR1601230 |
Omaha, Morgan Valentine-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902364 |
Podesta, Michael David-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1900468 CR1900410 CR1805766 |
Sellers, Harmony Noel-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902365 CR1902120 CR1801562 CR1701522 |
Stubbs, Timothy William-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902336 |
Sturtzen, Linda -Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1800725 |
Sylvia, Paula Dae-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1404460 |
Trevino, Robert Allen-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902337 |
Turner, Keith Howard-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1900335 |
Dunken, Leanna Shawn-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1006795 |
Fitzgerald, Shelly Lynn-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1901505 |
Fletcher, Jeramiah Scott-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1901469 CR1804170B CR1801491 CR1703730 |
Fletcher, Jeremiah Scott-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1805106 |
Foster, Zipporah Louise-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1604005 |
Frederickson, David William-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1900269 |
Jacobus, Jeremiah Wesley-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1901385 CR1805565 |
Kobak, David Alan-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1703639 |
Loureiro, Ronald Joshua Jr-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1900071 |
Loureiro, Ronald W F Joshua Jr-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1901668 CR1800097 |
Semore, Jonas Randall-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1502233B |
Bareilles, Kenneth Melvin-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1805433 CR1805424 |
Cornejobecerra, Rolando -Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1901329A CR1802743 |
Craig, Dustin Dartanuan-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1804927A CR1804185 CR1803790 CR1704495 CR1702447 CR1601422 |
Dockstader, Crystal Linda-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1901329B |
A. Enloe vs. S. Enloe Enloe, Alex -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180908 |
A. Enloe vs. S. Enloe Enloe, Sarai -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180908 |
A. Perrone vs. G. Perrone Perrone, Andrew -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190147 |
A. Perrone vs. G. Perrone Perrone, Gina M.-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190147 |
C. Achutegui vs. E. Couch Achutegui, Christine -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190342 FL180601 |
C. Achutegui vs. E. Couch Achutegui, Gabriela -Minor |
Six | 8:30 a.m. | FL180601 |
C. Achutegui vs. E. Couch Achutegui, Xavier -Minor |
Six | 8:30 a.m. | FL180601 |
C. Achutegui vs. E. Couch Achutegui, Xochitl -Minor |
Six | 8:30 a.m. | FL180601 |
C. Achutegui vs. E. Couch Couch, Eric -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190342 FL180601 |
C. Achutegui vs. E. Couch County of Humboldt -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL180601 |
C. Chastain vs. F. Wall Chastain, Cassandra -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190325 |
C. Chastain vs. F. Wall Wall, Franklin -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190325 |
D. Carey vs. M. Carey Carey, Debra -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL140406 |
D. Carey vs. M. Carey Carey, Mark -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL140406 |
D. Deike vs. C. Copp Copp, Christina -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL120556 |
D. Deike vs. C. Copp Deike, Dustin T-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL120556 |
D. Sanders vs. A. Hudson Hudson, Aaron Jeffery-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190259 |
D. Sanders vs. A. Hudson Sanders, Danielle Marie-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190259 |
E. Cortopassi vs. R. Cortopassi Cortopassi, Eric Michael-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180910 |
E. Cortopassi vs. R. Cortopassi Cortopassi, Rikki -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180910 |
K. Winternheimer vs. D. Jackson Jackson, Diaja -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180925 |
K. Winternheimer vs. D. Jackson Winternheimer, Kyle -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180925 |
L. Suvia vs. B. Juarez Juarez, Bonifacio -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190356 |
L. Suvia vs. B. Juarez Suvia, Lidia -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190356 |
Matter of: A. Aultman Aultman, Alexia Mae-Minor |
Six | 8:30 a.m. | PR160071 |
Matter of: A. Aultman Aultman, Bryan -Father |
Six | 8:30 a.m. | PR160071 |
Matter of: A. Aultman Aultman, Isabella -Relative 1st/2nd Degree, etc |
Six | 8:30 a.m. | PR160071 |
Matter of: A. Aultman Aultman, Kent -Relative 1st/2nd Degree, etc |
Six | 8:30 a.m. | PR160071 |
Matter of: A. Aultman Cunningham, Kenneth -Guardian |
Six | 8:30 a.m. | PR160071 |
Matter of: A. Aultman Cunningham, Sarah -Mother |
Six | 8:30 a.m. | PR160071 |
Matter of: A. Aultman Cunningham, Susan -Guardian |
Six | 8:30 a.m. | PR160071 |
Matter of: A. Aultman Langdon, Gina -Relative 1st/2nd Degree, etc |
Six | 8:30 a.m. | PR160071 |
Matter of: B. Adams, II Adams, Brian Michael II-Minor |
Six | 8:30 a.m. | PR080048 |
Matter of: B. Adams, II Payne, Brian Keith-Guardian |
Six | 8:30 a.m. | PR080048 |
Matter of: B. Adams, II Payne, Veronica Joyce-Guardian |
Six | 8:30 a.m. | PR080048 |
Matter of: K. Lanahan-Richter Black, Warren Dennis-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | PR180035 |
Matter of: K. Lanahan-Richter Lanahan, Randy -Father |
Six | 8:30 a.m. | PR180035 |
Matter of: K. Lanahan-Richter Lanahan-Richter, Keyanna -Minor |
Six | 8:30 a.m. | PR180035 |
Matter of: K. Lanahan-Richter Richter, Jennifer -Mother |
Six | 8:30 a.m. | PR180035 |
Matter of: K. Lanahan-Richter Richter, Joyce -Relative 1st/2nd Degree, etc |
Six | 8:30 a.m. | PR180035 |
Matter of: K. Lanahan-Richter Richter, Michael -Relative 1st/2nd Degree, etc |
Six | 8:30 a.m. | PR180035 |
Matter of: K. Lanahan-Richter Richter, Vicki -Relative 1st/2nd Degree, etc |
Six | 8:30 a.m. | PR180035 |
Matter of: Pike Minors Dyson, Cliff -Relative 1st/2nd Degree, etc |
Six | 8:30 a.m. | PR170030 |
Matter of: Pike Minors Dyson, Helen -Relative 1st/2nd Degree, etc |
Six | 8:30 a.m. | PR170030 |
Matter of: Pike Minors Marlin, Renee -Mother |
Six | 8:30 a.m. | PR170030 |
Matter of: Pike Minors Pike, David Eric-Father |
Six | 8:30 a.m. | PR170030 |
Matter of: Pike Minors Pike, David Michael-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | PR170030 |
Matter of: Pike Minors Pike, Deidre Michael-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | PR170030 |
Matter of: Pike Minors Pike, Lathan James-Minor |
Six | 8:30 a.m. | PR170030 |
Matter of: Pike Minors Pike, Lilia Marie-Minor |
Six | 8:30 a.m. | PR170030 |
M. Lopez vs. A. Cortez Cortez, Armando -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180649 |
M. Lopez vs. A. Cortez Lopez, Maria -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180649 |
M. McClurg vs. A. McClurg McClurg, Ann -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180159 |
M. McClurg vs. A. McClurg McClurg, Marc -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180159 |
P. Branham vs. A. McKinnon Branham, Patricia -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190359 |
P. Branham vs. A. McKinnon McKinnon, Andrew -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190359 |
P. Bressoud vs. T. Tafoya Bressoud, Paul -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180933 |
P. Bressoud vs. T. Tafoya CALSTRS (CA Teacher's Rtrmt System), . -Claimant |
Six | 8:30 a.m. | FL180933 |
P. Bressoud vs. T. Tafoya Tafoya, Tamra -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180933 |
R. Ballinger vs. S. Ballinger Ballinger, Rusty D-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL160016 |
R. Ballinger vs. S. Ballinger Scott, Syndi Lee-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL160016 |
R. Doolittle vs. O. Brown Brown, Oscar Jr-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190358 |
R. Doolittle vs. O. Brown Doolittle, Raven -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190358 |
R. James vs. A. James James, Amy -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190361 |
R. James vs. A. James James, Robert -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190361 |
R. Khalil vs. J. Khalil Khalil, Jalal -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180167 |
R. Khalil vs. J. Khalil Khalil, Racheal -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180167 |
R. Piazza vs. R. Piazza Piazza, Reid -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180916 |
R. Piazza vs. R. Piazza Piazza, Ruth -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180916 |
S. Glavich vs. L. Glavich County of Humboldt -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL070004 |
S. Glavich vs. L. Glavich Glavich, Everett -Minor |
Six | 8:30 a.m. | FL070004 |
S. Glavich vs. L. Glavich Glavich, Linden Tyler-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL070004 |
S. Glavich vs. L. Glavich Glavich, Shehlee -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL070004 |
S. Griffiths vs. A. Slang Griffiths, Sundara -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180906 |
S. Griffiths vs. A. Slang Slang, Allen -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180906 |
S. McLarin vs W. McLarin County of Humboldt -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL170494 |
S. McLarin vs W. McLarin McLarin, Shawntae -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL170494 |
S. McLarin vs W. McLarin McLarin, William -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL170494 |
S. Sanchez vs. J. Sanchez-Liborio Sanchez-Liborio, Juan Pedro-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180935 |
S. Sanchez vs. J. Sanchez-Liborio Sanchez, Stacie -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180935 |
S. Urhammer vs. A. Urhammer Urhammer, Anthony -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180879 |
S. Urhammer vs. A. Urhammer Urhammer, Stacey -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180879 |
S. Williams vs. K. Yoccum Williams, Sarah -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL160510 |
S. Williams vs. K. Yoccum Yoccum, Kattie Rae-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL160510 |
Thornton, Dynita May-Defendant | Three | 8:30 a.m. | CR1605606 |
Ward, Jeremiah William-Defendant | Three | 8:30 a.m. | CR1805691 CR1804478 CR1704641B CR1602905 |
Baker, Alexander Charles-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1900169 |
Fulk, Allan Wayne-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1805664 |
Mckee, Christian Jeffery-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1901767B CR1900666 |
Poteet, Jason Charlie-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1901263 CR1900420 CR1805011B CR1703948 |
J. Riley vs. T. Porter County of Humboldt -DCSS |
Seven | 8:31 a.m. | FL170185 |
J. Riley vs. T. Porter Porter, A. -Minor |
Seven | 8:31 a.m. | FL170185 |
J. Riley vs. T. Porter Porter, D. -Minor |
Seven | 8:31 a.m. | FL170185 |
J. Riley vs. T. Porter Porter, I. -Minor |
Seven | 8:31 a.m. | FL170185 |
J. Riley vs. T. Porter Porter, Trevor -Respondent |
Seven | 8:31 a.m. | FL170185 |
J. Riley vs. T. Porter Riley, Jessica -Petitioner |
Seven | 8:31 a.m. | FL170185 |
N. French vs. R. French French, Nancy -Petitioner |
Six | 9 a.m. | FL180161 |
N. French vs. R. French French, Richard -Respondent |
Six | 9 a.m. | FL180161 |
Zion, Jahria Sequoyah-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1704638 |
Batiste, Delone Claudio-Defendant | Five | 9:15 a.m. | TR1809211 CR1805270 CR1802697 |
Bell, Candy Leanne-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1804122 |
Bishop, Steven William-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1900386 |
Brown, Matthew David-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1805170 |
Davis, Geoffrey Alexander-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1305768 |
Dixon, George Allen II-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1900309 |
Hardin, Harry Anthony Jr-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1800180 |
Hughes, Lloyd Andrew-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1804199 |
Keyes, Jason Victor William-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1803264 |
Larson, Leif Stormbird-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1900994 |
Mattila, Martin Richard-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1704427 |
Robertson, Georgina Darlene-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1803141 CR1803139 |
Roth, Chenoa -Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1900869 |
Sandberg, Moriah -Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1805063 |
Simons, Mailika Lailonni-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1703314 |
Smith, Kevin Williams-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1804965 |
Tulledo, Jolena Rose-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1802166 CR1604468 |
Vanpelt, Kaycam Titiken-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1803563 |
Zion, Jahria Sequoyah-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1704637 |
Doty, Suree Lynn-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1901915A |
Garner, Carnell Demon-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1901738 CR1805746 CR1804121 CR1502083 |
Lee, Jerry Allen-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1901667 CR1901021 CR1103046 |
Madonia, Ezekiel Xanthos-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1902186 CR1901681 |
Ziegler, Timothy Allen-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1901338 CR1901063 |
Confidential | Four | 9:30 a.m. | CV190486 |
Britton, Lance Rayzacharias-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1602009 |
Carper, Zachary Tyler-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1901814 |
Culbert, Patricia Anne-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1901910 |
Darling, Paula Sue-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1805474 CR1801647 CR1401943 |
German, William Michael-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1900293 CR1802070 CR1603700 CR1601018 |
Goodwin, Christopher Joel-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1805138 |
Harris, Gordon John-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1901407 CR1901328 |
McRee, Robert Monroe-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1805908 |
Merriken, Sean Lee-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1900531 |
Miguelena, Tracy Elaine-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1900911 |
Miller, Arianna -Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1901750 |
Miller, Melinda Rose-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1805917 CR1700126 CR1601319 |
Mosier, Thomas Aaron-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1804426 |
Owejan, Joshua Joseph-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1805509 |
West, Dakota James-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1901748 |
WilsonCamilli, Shelly Lorrane-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1803692 |
Childers, Brandon Jay-Defendant | Five | 10:15 a.m. | CR1804899 CR1804480A CR1804479 CR1803887A |
Demarco, Taume -Defendant | Five | 10:15 a.m. | CR1703576 CR1703369 |
Kirby, Shasta Heather-Defendant | Five | 10:15 a.m. | CR1804687 CR1800708B |
Prather, Zim Carlos-Defendant | Five | 10:15 a.m. | CR1702293 CR1701588 |
Rivera, Oscar III-Defendant | Five | 10:15 a.m. | CR1902212 |
Sauls, Robert Anthony-Defendant | Five | 10:15 a.m. | CR1700559 |
Ziehm, Marcus Christian-Defendant | Five | 10:15 a.m. | CR091526S CR062771S CR053669S |
Cardoza, Jordan Troy-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1901503 |
Fine, Andrew Vincent-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1601227 |
Grigsby, Alex Michael-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1804838 |
Lopez, Carlos Antonio-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1702893 |
White, Maxine Rose-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1704772B |
Johnson, Jorge Sanchez-Defendant | Three | 1:29 p.m. | CR1902356 |
B. Trice vs. City of Eureka City of Eureka -Defendant |
Eight | 1:30 p.m. | SC190098 |
B. Trice vs. City of Eureka Trice, Bob William-Plaintiff |
Eight | 1:30 p.m. | SC190098 |
D. Swanson vs. J. Wood Swanson, Don -Plaintiff |
Eight | 1:30 p.m. | SC190001 |
D. Swanson vs. J. Wood Wood, Jonathon Robbie-Defendant |
Eight | 1:30 p.m. | SC190001 |
J. Harvey vs. E. Thomasson Harvey, Jimeise Clare-Plaintiff |
Eight | 1:30 p.m. | SC190017 |
J. Harvey vs. E. Thomasson Thomasson, Edna Louise-Defendant |
Eight | 1:30 p.m. | SC190017 |
L. Arvizu vs. P. Gill Arvizu, Leticia -Plaintiff |
Eight | 1:30 p.m. | SC190073 |
L. Arvizu vs. P. Gill Gill, Patrick -Defendant |
Eight | 1:30 p.m. | SC190073 |
North Coast Co Op vs. B. Cogburn Cogburn, Brandy -Defendant |
Eight | 1:30 p.m. | SC180277 |
North Coast Co Op vs. B. Cogburn North Coast CoOp -Plaintiff |
Eight | 1:30 p.m. | SC180277 |
Redwood Empire Golf & Country Club vs. R. Mell Mell, Robert Scott-Plaintiff |
Eight | 1:30 p.m. | SC190004 |
Redwood Empire Golf & Country Club vs. R. Mell Redwood Empire Golof & Country Club -Plaintiff |
Eight | 1:30 p.m. | SC190004 |
Vern's Furniture vs. H. Vitgenos Verns Furniture -Plaintiff |
Eight | 1:30 p.m. | SC190100 |
Vern's Furniture vs. H. Vitgenos Vitgenos, Holly -Defendant |
Eight | 1:30 p.m. | SC190100 |
Confidential | Eight | 1:30 p.m. | CV190399 CV190376 CV190357 CV190241 |
Beals, Quinn River-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1901504 |
Crumley, Morgan Rose-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1901903 |
Doyle, Jenifer Lynn-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1901451 |
Hayden, Raymond Lee-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1803785 |
Hinrichs, Pamela Roberts-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1805513 CR1805197 |
Jones, Tyrone Beuford-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1902341 CR1901167 |
McCaslin, Trena Marie-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1901844 |
Mehrtens, Brett Bothelia-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1901430 |
Scott, Kyle Christopher-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1901094 CR1603889 CR1603756 |
Silva, David Mathew-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1902370 CR1902180 CR1800970 |
Wentworth, Joshua Thomas-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1902189 CR1901886 |
C. George vs. S. Serafini George, Chelsea -Petitioner |
Six | 1:30 p.m. | FL190268 |
C. George vs. S. Serafini Serafini, Steven A.-Respondent |
Six | 1:30 p.m. | FL190268 |
Garrett, Courtney Ann-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1804417 |
Hristov, Valentin H-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1501348A |
Weaver, Zachary Vernon-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1902345 |
Brown, Orrin Bradley-Defendant | Three | 2 p.m. | CR1902429 CR1800475 CR1705092 CR1602609 CR1602124 |
Johnson, Jared Ross-Defendant | Three | 2 p.m. | CR1902407 CR1902381 CR1902378 CR1805364 CR1805192 CR1804715 CR1800115 |
Lowe, Alexis Nizhoni-Defendant | Three | 2 p.m. | CR1902175 |