J U D G E D
Wednesday, June 19, 2019’s Superior Court Docket
Party | Courtroom | Time | Docket |
---|---|---|---|
Barker, Ashley Tatiana-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902600 |
Blinoff, Max Genady-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902142A |
Brown, Charlene Audrey-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1400769 |
Filyau, Brittney Marie-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1700021 |
Fulton, Eugene Thomas-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1801345 CR1405516 |
Gibbs, Garrett Alexznder-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902602 CR1901159 CR1803233 CR1600797 |
Mour, Ami Lee-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1800639 CR1604125 |
Pack, Marty Paul Jr-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1605587A CR1405026 |
Rau, Susan Marie-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902631 |
Saldanha, Cesar Carlos Dasilva-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902238 |
Souvanna, Thongsamonuth Tha-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1800131 |
Taylor, Keyontae Lamar-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1006002 |
Tinkle, Frankie Lynn-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1901246 CR1504224 |
Villafranco, Lorenzo Noe-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1901741 CR1901539 CR1900774 |
EscarenoRamos, Alvaro D-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1800878 |
Fournier, Cory Richard-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1900186 |
Francisco, Joshua -Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1702606 |
Hostler, Kristi Caprice-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1902459 CR1901232 CR1602855 |
Johnson, Davon Michael-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1902194C |
Moreno, Jessica Christine-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1704639 |
Confidential | Four | 8:30 a.m. | CV190529 |
Carson, Malcolm Jamel-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1703460A |
LaFrance, Rashard Hart-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1801142 |
Ludford, Rohan Anthony-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1703460B |
Ziegler, Timothy Allen-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1901338 CR1901063 |
A. Burns vs. J. Vance Burns, Abagail -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190387 |
A. Burns vs. J. Vance Vance, Jacob -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190387 |
C. Gilbride vs. J. McFarland Gilbride, Clancey -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190394 |
C. Gilbride vs. J. McFarland McFarland, Jessica -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190394 |
C. Glidewell vs. A. Abarr Brooks, Amber -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL040357 |
C. Glidewell vs. A. Abarr County of Humboldt -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL040357 |
C. Glidewell vs. A. Abarr Glidewell, Cyrus -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL040357 |
Co. of Hum. vs. R. Pellor, III County of Humboldt -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FS060805 |
Co. of Hum. vs. R. Pellor, III Pellor, Roger W. III-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FS060805 |
Co. of Hum. vs. R. Pellor, III Wiseley, Ethelia L.-Other Parent-Mother |
Six | 8:30 a.m. | FS060805 |
Co. of Hum. vs. W. Liston, Jr. County of Humboldt -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FS070193 |
Co. of Hum. vs. W. Liston, Jr. Lawson, Marissa F-Other Parent-Mother |
Six | 8:30 a.m. | FS070193 |
Co. of Hum. vs. W. Liston, Jr. Liston, William A. Jr-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FS070193 |
D. Gallaty vs. T. Gallaty Gallaty, Danielle -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180199 |
D. Gallaty vs. T. Gallaty Gallaty, Timothy -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180199 |
D. Mendez vs. J. Solano Mendez-Herrera, Daisy Jacqueline-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL150377 |
D. Mendez vs. J. Solano Solano, Jose -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL150377 |
G. Kozanli vs. D. Levine Kozanli, Gaye -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190072 |
G. Kozanli vs. D. Levine Levine, Daniel -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190072 |
H. Anderson vs. B. Parks Anderson, Halie Lynn-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190335 |
H. Anderson vs. B. Parks Parks, Basho Watson-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190335 |
H. Contreras v. E. Collinge Harper, Erica Lynn-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190400 |
H. Contreras v. E. Collinge Quiroz, Hugo Adalid-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190400 |
H. Humphrey vs. C. Humphrey Humphrey, Clyde -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190185 |
H. Humphrey vs. C. Humphrey Humphrey, Heather -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190185 |
J. Applegate vs. S. Hatmaker Applegate, James W-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180927 |
J. Applegate vs. S. Hatmaker Hatmaker, Sherry A-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180927 |
J. Clements vs. R. Clements Clements, Jennifer -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180347 |
J. Clements vs. R. Clements Clements, Robert -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180347 |
J. Euan vs. T. Anderson Anderson, Theron -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190179 |
J. Euan vs. T. Anderson Euan, Juloni -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190179 |
J. Trimble vs. S. Trimble Trimble, Jeremy -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL110389 |
J. Trimble vs. S. Trimble Trimble, Stephanie -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL110389 |
K. Herkert vs. H. Herkert Herkert, Harry -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180919 |
K. Herkert vs. H. Herkert Herkert, Kimberly -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180919 |
K. Riddle vs. M. Riddle Riddle, Katherine -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190261 |
K. Riddle vs. M. Riddle Riddle, Mathew Jacob-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190261 |
K. Salinger vs. P. McEwen McEwen, Paul -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190397 |
K. Salinger vs. P. McEwen Salinger, Kierstynn -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190397 |
Matter of: A. Rebollar Aviles, Reyna -Guardian |
Six | 8:30 a.m. | PR030019 |
Matter of: A. Rebollar Rebollar, Angel Y-Minor |
Six | 8:30 a.m. | PR030019 |
Matter of: Hernandez Minors Bott, Angela -Guardian |
Six | 8:30 a.m. | PR070111 |
Matter of: Hernandez Minors Bott, Wendell III-Guardian |
Six | 8:30 a.m. | PR070111 |
Matter of: Hernandez Minors Hernandez, Christianna -Mother |
Six | 8:30 a.m. | PR070111 |
Matter of: Hernandez Minors Hernandez, Juan -Minor |
Six | 8:30 a.m. | PR070111 |
Matter of: Hernandez Minors Hernandez, Paul -Minor |
Six | 8:30 a.m. | PR070111 |
Matter of: Hernandez Minors Warren, Angela -Minor |
Six | 8:30 a.m. | PR070111 |
Matter of: M. Cota Cota, Ernest M-Father |
Six | 8:30 a.m. | PR170093 |
Matter of: M. Cota Cota, Mija Rose-Minor |
Six | 8:30 a.m. | PR170093 |
Matter of: M. Cota Cota, Nancy -Relative 1st/2nd Degree, etc |
Six | 8:30 a.m. | PR170093 |
Matter of: M. Cota Jacobs, Kathryn Marie-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | PR170093 |
Matter of: M. Cota Jacobs, Larry -Relative 1st/2nd Degree, etc |
Six | 8:30 a.m. | PR170093 |
Matter of: M. Cota Jacobs, Sarah Marie-Mother |
Six | 8:30 a.m. | PR170093 |
Matter of: Moon Minors Lara, David J.-Relative 1st/2nd Degree, etc |
Six | 8:30 a.m. | PR090094 |
Matter of: Moon Minors Lara, Dena L.-Mother |
Six | 8:30 a.m. | PR090094 |
Matter of: Moon Minors Moon, Alonzo Salvador Lara-Minor |
Six | 8:30 a.m. | PR090094 |
Matter of: Moon Minors Moon, Earl -Guardian |
Six | 8:30 a.m. | PR090094 |
Matter of: Moon Minors Moon, Earl Louis-Minor |
Six | 8:30 a.m. | PR090094 |
Matter of: Moon Minors Moon, James David Wayne-Minor |
Six | 8:30 a.m. | PR090094 |
Matter of: Moon Minors Moon, James W.-Father |
Six | 8:30 a.m. | PR090094 |
Matter of: Moon Minors Moon, Katherine -Guardian |
Six | 8:30 a.m. | PR090094 |
Matter of: Moon Minors Quinn, Sandra L. Quinn-Relative 1st/2nd Degree, etc |
Six | 8:30 a.m. | PR090094 |
Matter of: S. Brown Brown, Amanda Michele-Mother |
Six | 8:30 a.m. | PR180058 |
Matter of: S. Brown Brown, Arlen Troy-Father |
Six | 8:30 a.m. | PR180058 |
Matter of: S. Brown Brown, Savannah Natalya-Minor |
Six | 8:30 a.m. | PR180058 |
Matter of: S. Brown Gordon, Michele -Guardian |
Six | 8:30 a.m. | PR180058 |
Matter of: S. Brown Hanson, Kalista -Relative 1st/2nd Degree, etc |
Six | 8:30 a.m. | PR180058 |
Matter of: S. Brown Hanson, Olivia -Relative 1st/2nd Degree, etc |
Six | 8:30 a.m. | PR180058 |
Matter of: S. Brown Hanson, Sophia -Relative 1st/2nd Degree, etc |
Six | 8:30 a.m. | PR180058 |
Matter of: S. Brown Lowery, Jr, Henry -Guardian |
Six | 8:30 a.m. | PR180058 |
Matter of: S. Brown Mansfield, David -Relative 1st/2nd Degree, etc |
Six | 8:30 a.m. | PR180058 |
Matter of: S. Brown Martin, Robin -Relative 1st/2nd Degree, etc |
Six | 8:30 a.m. | PR180058 |
M. Tully vs. J. Tully Tully, Jennifer -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180715 |
M. Tully vs. J. Tully Tully, Morgan -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180715 |
M. Wheetley vs. M. Wheetley County of Humboldt -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL140044 |
M. Wheetley vs. M. Wheetley Fowlkes, Mary E-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL140044 |
M. Wheetley vs. M. Wheetley Wheetley, Mark E-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL140044 |
P. Kellerer vs. A. Kellerer Sr. Kellerer, Alan Sr-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180735 |
P. Kellerer vs. A. Kellerer Sr. Kellerer, Patricia -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180735 |
S. Reed vs. S. Rice County of Humboldt -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL120047 |
S. Reed vs. S. Rice Reed, Stacy -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL120047 |
S. Reed vs. S. Rice Rice, Laurie -Claimant |
Six | 8:30 a.m. | FL120047 |
S. Reed vs. S. Rice Rice, Sean A-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL120047 |
S. Reed vs. S. Rice Rice, Thomas -Claimant |
Six | 8:30 a.m. | FL120047 |
Y. Moxon vs. R. Moxon Moxon, Russell Clarence-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190199 |
Y. Moxon vs. R. Moxon Moxon, Yesenia -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190199 |
Ames, Christopher Morgan-Defendant | Three | 8:30 a.m. | CR1705027 CR1600203 CR1502350 |
Rodriguez, Ulisses -Defendant | Three | 8:30 a.m. | CR1804051 |
Thomson, Christopher Scott II-Defendant | Three | 8:30 a.m. | CR1900366 |
Rice, Shannon Renee-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1900825 |
ValdezChavez, Jorge Luis-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1900487 |
Matter of: L. Taylor and H. Stevenson Kierce, Shirley -Petitioner |
Seven | 8:31 a.m. | PR120199 |
Matter of: L. Taylor and H. Stevenson Stevensen, Harley -Father |
Seven | 8:31 a.m. | PR120199 |
Matter of: L. Taylor and H. Stevenson Stevenson, Harlee Rose-Minor |
Seven | 8:31 a.m. | PR120199 |
Matter of: L. Taylor and H. Stevenson Taylor, Lawrence Stephen-Demitri-Minor |
Seven | 8:31 a.m. | PR120199 |
Matter of: L. Taylor and H. Stevenson Taylor, Mary -Mother |
Seven | 8:31 a.m. | PR120199 |
R. Nylander vs. Redwood Meat Co. Cheryl Nylander Trust dated 10-12-10-Defendant |
Four | 9 a.m. | DR160628 |
R. Nylander vs. Redwood Meat Co. Nylander, Allen -Defendant |
Four | 9 a.m. | DR160628 |
R. Nylander vs. Redwood Meat Co. Nylander, Richard -Plaintiff |
Four | 9 a.m. | DR160628 |
R. Nylander vs. Redwood Meat Co. Redwood Meat Company, Inc. -Defendant |
Four | 9 a.m. | DR160628 |
Anali Gonzalez vs. Rodrigo Escareno County of Humboldt -DCSS |
Six | 9 a.m. | FL140213 |
Anali Gonzalez vs. Rodrigo Escareno Escareno, Rodrigo -Respondent |
Six | 9 a.m. | FL140213 |
Anali Gonzalez vs. Rodrigo Escareno Gonzalez, Anali -Petitioner |
Six | 9 a.m. | FL140213 |
D. Rodriguez vs. H. Burke Burke, Harold -Respondent |
Six | 9 a.m. | FL190375 |
D. Rodriguez vs. H. Burke Rodriguez, Debra -Petitioner |
Six | 9 a.m. | FL190375 |
Allen, Rasenoch Salem-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1803165A |
Brannon, Tyrel Gerrard-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1902563 CR1804879A |
Brown, Laron James-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1803165B |
Dalkin, John -Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1902558 CR1800213 CR1704899 CR1702835 CR1702254 |
Escalderon, Antonio Ramone-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1805594A |
Gerace, Katrina Marie-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1900120 CR1802250 |
Johnson, Jorge Sanchez-Defendant | Five | 9:15 a.m. | TR1900045 CR1902526 CR1902356 |
Jones, David Andrew-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1901666 CR1705188B CR1705058A CR1404450 |
Jordan, Ryan Wade-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1901842 CR1901180A CR1802368 CR1801481B |
Lovely, Jackson Charles-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1803165C |
Melton, Austin Michael-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1900311 |
Montgomery, William Bryant-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1902260 CR1900899 CR1900383 CR1805490 CR1803975 CR1803605 CR1705219 CR1703168 CR1703167 CR1700732 |
Parker, Aaron Albert-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1902581 |
Roper, Dahndray Bacri-Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1803165D |
Baszler, Brenton Dean-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1604657 CR1604222 |
Blake, Julie Ann-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1601444A CR1601193 CR1505500A CR1500952 CR1500308 |
Carr, Christopher Michael-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1801582 |
Cooper, Timothy Lee-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1902400 |
Cunnan, Hope Lila-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1805662 |
Daniels, Jack Kyle-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1804704A CR1804544 CR1804533 CR1804514 CR1802908 CR1802508 CR1801910 |
Hollingsworth, Edward Phillip-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1805819 |
Howarth, Bradly Warren-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1902427 CR1902422 CR1902421 CR1900426 CR1900425 |
Iskra, Sativa Sunshine-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1705033 CR1601212B CR1505624 CR1406078 |
Orsenico, Cory Marcus-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1901252 CR1803868 |
Pratt, Alexiss Devanrose-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1902708 |
Pratt, Alexiss Devan Rose-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1801966 CR1704684 |
Richardson, Kathryn Elizabeth-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1902184 |
Sanders, Nathan Rosteed-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1804704B CR1704158 |
Taylor, Richard Thomas-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1505610 |
Varney, Denise Rochelle-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1901926 CR1703158 |
Wall, Franklin Theodore-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1900067 |
Wolvert, Kimber Lee-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1805634 CR1802626 |
Zhao, Thomas C-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1900844 |
Camilli, Douglas Clyde-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1603359A |
Cowan, Perdeda Kristina-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1803857A |
Goad, Richard Barry-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1501497 |
McNeil, Ryan Michael-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1901108 CR1900495 CR1805280 CR1803407 CR1802056 |
Bilandzija, Brandon Patrick-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1901988 |
Bonilla, Julie Magdalena-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1902032A |
Bott, David Fredrick-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1901679A |
Cooper, Rose Marie-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1901679B CR1600694 CR1501867 |
Erickson, Cristian Kaley-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1902032B |
Kowtko, Shauna Ray-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1901697 |
Lewis, Roy Mitchell-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1900587 |
Mallett, Chad Joseph-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1900521 CR1803207 |
Mccoy, Ellen Marie-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1505372 |
Mengel, Carl Maxwell-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1902123 CR1803428 |
Neiva, Robert Leialoha-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1901679C |
Osborn, Ryan Merle-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1900759 |
Schoonmaker, Vicki Lynn-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1902073 CR1800256 |
Walker, Kyle Edward-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1901044 |
Washburn, Cody Ray-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1704781 |
Whipple, Andrew Richard Sr-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1805694 CR1805580 CR1600469 |
White, Carylyn LoraLouise-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1800211 |
Wilson, Kathryn Jane-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1901569 |
Youravish, Jessica -Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1704752 |
Banatskyi, Ivan -Defendant | Three | 10:15 a.m. | CR1900685A |
Broadway, Rquan Alwawne-Defendant | Three | 10:15 a.m. | CR1902194A |
Burdick, Toni Lynn-Defendant | Three | 10:15 a.m. | CR1702410 |
Burnett, Perrion Deltae-Defendant | Three | 10:15 a.m. | CR1902194B |
Demarco, Taume -Defendant | Three | 10:15 a.m. | CR1703576 CR1703369 |
Horner, Ryan Michael-Defendant | Three | 10:15 a.m. | CR1901868 |
Kowtko, Michael Allen Jr-Defendant | Three | 10:15 a.m. | CR1900028 |
Pavlus, Oleg Aleksandrovich-Defendant | Three | 10:15 a.m. | CR1900685B |
Pugach, Nikolay Nikolayevich-Defendant | Three | 10:15 a.m. | CR1900685C |
Strange, Joshua Seth-Defendant | Three | 10:15 a.m. | CR1804227 |
Bowen, Matthew Warren-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1900445 |
Cardoza, Jordan Troy-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1901503 |
McCauley, Rorie Charles-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1805130 |
Stockley, Thomas Allen-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1803752 |
Thomson, Aaron Parker-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1701354 CR1701011 |
Veitch, Jason Allen-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1901072 |
White, Maxine Rose-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1704772B |
Brown, Lucas John-Defendant | Five | 1:29 p.m. | CR1902805 |
Coffman, Brian Andrew-Defendant | Five | 1:29 p.m. | CR1902797 |
Odom, Jerry Mitchell-Defendant | Five | 1:29 p.m. | CR1902807 |
P. Acosta vs. I. Jones Acosta, Paul Alan-Plaintiff |
Eight | 1:30 p.m. | SC190107 |
P. Acosta vs. I. Jones Jones, Isabel Marie-Defendant |
Eight | 1:30 p.m. | SC190107 |
P. Acosta vs. I. Jones Tenorio, Vanessa -Plaintiff |
Eight | 1:30 p.m. | SC190107 |
Vern's Furniture vs. D. Williams Furniture, Vern's -Plaintiff |
Eight | 1:30 p.m. | SC190059 |
Vern's Furniture vs. D. Williams Williams, Dallas -Defendant |
Eight | 1:30 p.m. | SC190059 |
Confidential | Eight | 1:30 p.m. | CV190420 CV190335 CV190256 CV190253 |
Mehrtens, Brett Bothelia-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1901430 |
Zodda, Alexander Gavin-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1901938 |
Armstrong, Christopher Lazenby-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1902723A |
Bilquist, Scott Andrew-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1902108A CR1901515 CR1901465 |
Burns, Kenneth Allen-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1902237 CR1902236 CR1901725 CR1803378 CR1801730A CR1800185 CR1603470 CR1503599 CR1404549 |
Collins, Justin Eugene-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1901778 |
Danhauer, Trampus Beau-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1505375 |
Ferguson, Bryon Christopher-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1902686 CR1901443 |
Garrison, Lucas Clay-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1902723B CR1803813 CR1802291 |
Ortega, Fredrica Ray-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1705127 |
Owsley, Austin Keith-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1902670 CR1803384 CR1802483 CR1802343 |
Pittman, Jerry Hugh Jr-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1902678 |
Pratt, Amy Nicole-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1804780 |
Sellen, James Allen-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1803106 |
Tomson, Ladelle Jean-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1902723C CR1902108B |
Vercoe, Katrina Raquel-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1805596 CR1804340B CR1505101 |
Verner, Cristal Ann-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1902063 |
Vogt, Mathew Mike-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1902732 CR1900998 |
Wilson, Garett Ross-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1902305 CR1506050 CR1505566C |
Work, Jimmie Don-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1804774 CR1803993 |
Work, Jimmie Don Jr-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1901182 CR1901176 CR1704546 |
Faulknerwolf, Eileen Marie-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1802814 |
Graves, Terenzia Danae-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1901281 CR1900643 CR1900039 CR1804040 CR1804039 CR1804038 |
Manzi, Grant Michael-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1902793 CR1801677 |
Martin, Karly Rae-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1902785 CR1805035 CR1801638 |
Ryan, Amanda Charlene-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1801420 CR1602148 CR1600367 |
Webber, Terry Keith-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1805323 CR1803535 CR1802554 CR1203461 |