J U D G E D
Monday, March 4, 2019’s Superior Court Docket
Party | Courtroom | Time | Docket |
---|---|---|---|
Zubia, William Jesus-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1900926 |
Alexander, Jessica Michelle-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1804473 CR1802632 CR1705328 CR1601296A |
Atikins, Waylon Merced-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1805419 CR1801843 |
Atkins, Waylon Merced-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1805848 |
Brown, Terrance Davis-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1900891 CR1701019 |
Corbera, Bryan Joseph-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1702118 |
Cutrufelli, Megan Marie-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1900932 |
DiazFernandez, Nicolas Javier-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1900079 |
Doolittle, Loretta Lee-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1703621 CR1605579 |
French, Jennifer Lynette-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1900976 |
Hall, Jubal Zebulin-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1705180 CR1700124 CR1602501 CR1402073 |
Hawkins, Reagina Quinta-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1900941 CR1805048 |
Lombardo, Jonathan David-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1803230 |
Lopez, Suzan Renee-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1803592 CR1405903 |
Lyman, John Aaron-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1704378 CR1501102 |
Mandel, Case Michael-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1900928 |
Moctezuma, Delfina S-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1900922 |
Nelson, Shashone Sisley-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1900857 |
Nuckols, Amos Lee-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1900936 |
Richard, Zachary Nolan-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1900927 |
Rieke, Ronald Allen Jr-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1802293 |
Russo, Tania Marie-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1704805 CR1604006 |
Saharr, Kahlessi Yamini-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1900442 CR1805659 |
Stanhope, Kelvin Lawrence-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1900937 CR1805169 |
Underhill, Gabriel Christopher-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1800956 CR1800955 CR1703984 |
Watson, Kelsey Marie-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1900486 CR1804856 CR1801347 CR1504352 |
Wells, Matthew Loren-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1900939 |
WilsonCamilli, Shelly Lorrane-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1803692 |
Zubia, William Jesus-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1900924 CR1801973 CR1603062 |
State of Arizona vs. J. Lyman Jr. Anderson, Melissa -Other Parent-Mother |
Eight | 8:01 a.m. | FS090249 |
State of Arizona vs. J. Lyman Jr. County of Humboldt -DCSS |
Eight | 8:01 a.m. | FS090249 |
State of Arizona vs. J. Lyman Jr. Lyman, John A Jr-Respondent |
Eight | 8:01 a.m. | FS090249 |
State of Arizona vs. J. Lyman Jr. State of Arizona -Petitioner |
Eight | 8:01 a.m. | FS090249 |
Davis, Joshua Dean-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1703988 |
Gyenis, Stephen Michael-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1804776 CR1804545 CR1802974 |
Holden, Michelle RaeQuamshu-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1900243A CR1802375 CR1705204 |
Holden, Michelle R-Defendant | Five | 8:30 a.m. | TR1813280 |
Longnickel, Gerald Gregory-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1900243B CR1804696 CR1804291 CR1802797 CR1700650 |
Salas, Ryan Anthony-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1803203 CR1801242 CR1201698B |
Bimbo Bakeries USA vs. D. Davis Bimbo Bakeries USA, Inc. -Plaintiff |
Four | 8:30 a.m. | DR180580 |
Bimbo Bakeries USA vs. D. Davis Davis, Danielle -Defendant |
Four | 8:30 a.m. | DR180580 |
Citibank vs. J. Vukonich Citibank, N.A -Plaintiff |
Four | 8:30 a.m. | DR180774 |
Citibank vs. J. Vukonich Vukonich, Jeanette L-Defendant |
Four | 8:30 a.m. | DR180774 |
J. Stroup vs. V. McGaughey McGaughey, Vern -Defendant |
Four | 8:30 a.m. | DR180757 |
J. Stroup vs. V. McGaughey Stroup, Jerry D-Plaintiff |
Four | 8:30 a.m. | DR180757 |
M. Walker vs. United Rentals United Rentals, Inc -Defendant |
Four | 8:30 a.m. | DR180772 |
M. Walker vs. United Rentals Walker, Michael -Plaintiff |
Four | 8:30 a.m. | DR180772 |
State Farm Mutual Automobile Insurance vs. S. Laufer Laufer, Spencer -Defendant |
Four | 8:30 a.m. | DR180398 |
State Farm Mutual Automobile Insurance vs. S. Laufer Parson, Dakotah -Defendant |
Four | 8:30 a.m. | DR180398 |
State Farm Mutual Automobile Insurance vs. S. Laufer State Farm Mutual Automobile Insurance Company-Plaintiff |
Four | 8:30 a.m. | DR180398 |
State Farm Mutual Automobile vs. J. Vella State Farm Mutual Automobile Insurance Company-Plaintiff |
Four | 8:30 a.m. | DR180560 |
State Farm Mutual Automobile vs. J. Vella Vella, John Anthony-Defendant |
Four | 8:30 a.m. | DR180560 |
Beaty, Lori Lynn-Defendant | Four | 8:30 a.m. | CR1900841 CR1601694 CR1304804 |
Bradford, Christian -Defendant | Four | 8:30 a.m. | CR1900692 CR1803643 CR1803128 CR1601200 CR1504624 CR1503004B |
Carson, Malcolm Jamel-Defendant | Four | 8:30 a.m. | CR1703460A |
Crumbley, Justin Derrick-Defendant | Four | 8:30 a.m. | CR1605102 |
LaFrance, Rashard Hart-Defendant | Four | 8:30 a.m. | CR1801142 |
Ludford, Rohan Anthony-Defendant | Four | 8:30 a.m. | CR1703460B |
Ziegler, Timothy Allen-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1901063 |
A. Moore vs. M. Moore Moore, Andrea -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190092 |
A. Moore vs. M. Moore Moore, Michael -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190092 |
B. Buzzard vs. E. Webb Buzzard, Berry -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180884 |
B. Buzzard vs. E. Webb Webb, Ellen Margaret-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180884 |
B. DeMario vs. M. Moser County of Humboldt -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL180648 |
B. DeMario vs. M. Moser DeMario, Brienne -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180648 |
B. DeMario vs. M. Moser Moser, Matt -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180648 |
B. Green vs. B. Green Green, Blake -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180154 |
B. Green vs. B. Green Green, Brittany -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180154 |
C. Brandt, III vs. K. Brandt Brandt, Carl III-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180918 |
C. Brandt, III vs. K. Brandt Brandt, Kristina -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180918 |
C. Merriman vs. K. Ritter Merriman, Casey -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL170689 |
C. Merriman vs. K. Ritter Ritter, Karen -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL170689 |
C. Ruiz vs. R. Ruiz Ruiz, Celeste -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180896 |
C. Ruiz vs. R. Ruiz Ruiz, Ralph -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180896 |
D. Carter vs. S. Darling Carter, Darren -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180890 |
D. Carter vs. S. Darling Darling, Spring -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180890 |
D. Miles vs. J. Miles Miles, Destiny Rosanne-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180882 |
D. Miles vs. J. Miles Miles, Joshua -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180882 |
G. Antonsen vs. A. Antonsen Antonsen, Angie -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180514 |
G. Antonsen vs. A. Antonsen Antonsen, Gordon -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180514 |
H. Larmuseau, III vs. D. Larmuseau Larmuseau, Donna J.-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180166 |
H. Larmuseau, III vs. D. Larmuseau Larmuseau, Henri J III-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180166 |
J. Hesse vs. S. Hesse Hesse, Janice L-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180901 |
J. Hesse vs. S. Hesse Hesse, Steven -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180901 |
K. Truby vs. N. Reeves Reeves, Nathan -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180914 |
K. Truby vs. N. Reeves Truby, Karlie -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180914 |
Lyle Rychlik vs Chelsea Rossi County of Humboldt -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL130046 |
Lyle Rychlik vs Chelsea Rossi Rychlik, Lyle -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL130046 |
Lyle Rychlik vs Chelsea Rossi Seals, Chelsea -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL130046 |
Matter of: C. Brady Brady, Camille -Minor |
Six | 8:30 a.m. | PR060265 |
Matter of: C. Brady Brady, Daniel -Guardian |
Six | 8:30 a.m. | PR060265 |
Matter of: C. Brady Hartman, Whitney -Guardian |
Six | 8:30 a.m. | PR060265 |
Matter of: M. Clements, Jr. Allen (Rogers), Stepanie L-Mother |
Six | 8:30 a.m. | PR040284 |
Matter of: M. Clements, Jr. Clements, Michael D Jr-Minor |
Six | 8:30 a.m. | PR040284 |
Matter of: M. Clements, Jr. Rogers, Roxanna -Guardian |
Six | 8:30 a.m. | PR040284 |
Matter of: M. Clements, Jr. Rogers, Steven -Guardian |
Six | 8:30 a.m. | PR040284 |
Matter of: R. Meyer Meyer, Michael -Father |
Six | 8:30 a.m. | PR070376 |
Matter of: R. Meyer Meyer, Ryder Michael-Minor |
Six | 8:30 a.m. | PR070376 |
Matter of: R. Meyer Nicholas, Patricia -Guardian |
Six | 8:30 a.m. | PR070376 |
Matter of: R. Meyer Rosenberg, Crystal -Mother |
Six | 8:30 a.m. | PR070376 |
N. Taylor vs. I. Widmark Taylor, Nawitka -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180797 |
N. Taylor vs. I. Widmark Widmark, Israel -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180797 |
S. Spain vs. R. Jones Jones, Ruben -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | CP140255 |
S. Spain vs. R. Jones Spain, Savanna -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | CP140255 |
T. Lee Hagedorn vs. J. Hagedorn Hagedorn, James -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180152 |
T. Lee Hagedorn vs. J. Hagedorn Lee-Hagedorn, Tera Jo-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180152 |
T. Uber vs. J. Pinkard Pinkard, Joseph -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180162 |
T. Uber vs. J. Pinkard Uber, Tasha -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180162 |
Parker, Antonio Derelle-Defendant | Three | 8:30 a.m. | CR1303835 |
Sotelo, Nathan Paul-Defendant | Three | 8:30 a.m. | CR1900524 CR1800675 |
Macias, Nicholas Daniel-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1803980 |
Puryear, Christopher Andrew-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1701686 |
Nelson, Andrew Joseph-Defendant | Two | 8:31 a.m. | CR1804638 CR1701345 CR1404310 |
Kamran Paradise vs Liberty Paradise County of Humboldt -DCSS |
Six | 9 a.m. | FL150025 |
Kamran Paradise vs Liberty Paradise Paradise, Kamran D-Petitioner |
Six | 9 a.m. | FL150025 |
Kamran Paradise vs Liberty Paradise Paradise, Liberty -Respondent |
Six | 9 a.m. | FL150025 |
Ayon, Jose Ochoa-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1805005A |
Boyd, Anthony Paul-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1804929 |
Branscomb, William Lynn III-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1901012 |
Gallego, Jose Carlos Sanchez-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1805005B |
Garcia, Gilberto Castello-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1805005C |
Jantz, Tasha Ticheal-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1704524B CR1502092 CR1401410A |
Kress, Albert Durant-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1900876 CR1800800 |
Mitchell, Ryan David Phillip-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1900877 CR1900510 |
Paczkowski, Jakub Richard-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1801915 CR1702110 CR1506062 CR1506061 CR1506058 CR1503750 |
Severns, Joshua Gary-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1900659 CR1803432 |
Stamper, Jason Tate-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1900215 CR1804231 |
AlcantaraMartinez, Francisco -Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1804369 CR1800818 CR1604211 |
Carr, Serena Renee-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1703172 CR1305278 CR1303624 |
Dittmar, Michael Richard-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1900583 |
Dutcher, Paige Leanne-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1900441 |
Essig, Kevin Ryan-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1805821 CR1801807 CR1800594 |
Farrow, Curtis Michael-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1805212 |
Graham, Cassandra Lee-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1703963 |
Gutierrez, Shawna Marie-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1803915 |
Henderson, Barbara Dawn-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1901034 |
Herrera, Lucas Sebastian-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1603719 |
Hinault, David Andre-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR0906156 |
JonesMartin, Erin Renee-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1805588 |
Laferriere, Jeannette Marie-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1803341 |
Lasher, Douglas Allen-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1803072 |
Lira, Philip -Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1900595 CR1700680 CR1603890 CR1603173 CR1504893 CR1500217 |
Long, Mark Ryan-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1804745 |
Maley, Austin Phillip-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1604238 |
Ostlund, Lance Eric-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1802616 CR1802363 CR1801095 CR1704682 CR1601602 |
Rhall, Robert Wagner III-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1805081 |
Smith, Tiffany Lynn-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1805307 |
Strange, Stanley Owen III-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1803067 CR1703530 CR1505644 CR1404113 CR1202652 CR1104838 |
Walborn, Kristopher Michael-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1804235 |
White, Ronald Lee Jr-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1802717B CR1700072 |
Yost, Hannah Rose-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1805319 |
Kistler, Nicholas I-Defendant | Five | 9:30 a.m. | CR1701479 CR1605658 CR1600857 CR1501455 |
Copp, Jason Allen-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1203847 |
Dodge, Edward Tristram-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1805728 |
Hale, Nathan Diego-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1900256 CR1800782 |
HamiltonPage, Bobbi Lee-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1703418 CR1703178 CR1601185A |
Hays, Michael Adam-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1804727 |
Jones, David Andrew-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1805232 |
Jones, James C-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1805399 |
Killingsworth, Iris Gayle-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1801112 CR1604141 |
Laughlin, Sean Anthony-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1803672 |
Long, Tashonna Lynn-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1805389 CR1803540 |
Malandro, Starlyn Grace-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1900560 |
Owejan, Joshua Joseph-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1805509 |
Pritchard, Shellby Rene-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1900027B |
Rodriguez, Rosa Maria-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1802947 |
Trucks, Martin Todd-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1701525 CR1605315 |
Veach, Kimberly Renee-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1804527 CR1703989 CR1701476 |
Watson, Mark Daniel-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1900260 |
Wheeler, Daniel Allen-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1900207 |
Wiley, Candice Christine-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1805712 |
Erickson, Lorenzo Jay-Defendant | Two | 10:15 a.m. | CR1603815 |
Gallagher, Nicholas Christopher-Defendant | Two | 10:15 a.m. | CR1900576 |
Heddinger, Ryan Matthew-Defendant | Two | 10:15 a.m. | CR1804400 |
Jackson, Keith Clifford-Defendant | Two | 10:15 a.m. | 93CR0321S |
Jenkins, Helena Jane-Defendant | Two | 10:15 a.m. | CR030113S |
McNeal, Darren D-Defendant | Two | 10:15 a.m. | CR1802515 |
Murry, Amyia Terressa-Defendant | Two | 10:15 a.m. | CR1900276A CR1805671 |
Pratt, Daniel Jr-Defendant | Two | 10:15 a.m. | CR1703780C |
Maple, Bridgette Marie-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1802989 |
J. Tueller vs. T. Reeves Hoopa Food Distribution Program -Defendant |
Four | 10:30 a.m. | DR180854 |
J. Tueller vs. T. Reeves Reeves, Terrance Michael Lavelle-Defendant |
Four | 10:30 a.m. | DR180854 |
J. Tueller vs. T. Reeves Tueller, Jason -Plaintiff |
Four | 10:30 a.m. | DR180854 |
RCLC vs. Coldwell Banker Coldwell Banker Real Estate, LLC -Defendant |
Four | 10:30 a.m. | DR180828 |
RCLC vs. Coldwell Banker Davies, Robert Scott-Defendant |
Four | 10:30 a.m. | DR180828 |
RCLC vs. Coldwell Banker RCLC, LLc -Plaintiff |
Four | 10:30 a.m. | DR180828 |
R. Davies, et al. vs. RCLC, LLC, et al. Davis, Robert "Scott"-Plaintiff |
Four | 10:30 a.m. | DR180788 |
R. Davies, et al. vs. RCLC, LLC, et al. RCLC, LLc -Defendant |
Four | 10:30 a.m. | DR180788 |
R. Davies, et al. vs. RCLC, LLC, et al. Stenborg, Christina -Plaintiff |
Four | 10:30 a.m. | DR180788 |
R. Davies, et al. vs. RCLC, LLC, et al. Taylor, Cecily -Defendant |
Four | 10:30 a.m. | DR180788 |
S. Moore vs. State of California All Phase Excavating & Construction , Inc.-Cross Defendant |
Four | 10:30 a.m. | DR120609 |
S. Moore vs. State of California Anderson, Kyle Alden-Plaintiff |
Four | 10:30 a.m. | DR120609 |
S. Moore vs. State of California City of Eureka -Defendant |
Four | 10:30 a.m. | DR120609 |
S. Moore vs. State of California County of Humboldt, Department of Public Works-Defendant |
Four | 10:30 a.m. | DR120609 |
S. Moore vs. State of California Deleon, Michael Edward (Doe 1)-Defendant |
Four | 10:30 a.m. | DR120609 |
S. Moore vs. State of California Moore, Kayle -Creditor |
Four | 10:30 a.m. | DR120609 |
S. Moore vs. State of California Moore, Shannon -Plaintiff |
Four | 10:30 a.m. | DR120609 |
S. Moore vs. State of California Ranney, Selena Nicole-Defendant |
Four | 10:30 a.m. | DR120609 |
S. Moore vs. State of California State Compensation Insurance Fund -Claimant |
Four | 10:30 a.m. | DR120609 |
S. Moore vs. State of California State of California, Department of Transportation-Cross Complainant |
Four | 10:30 a.m. | DR120609 |
S. Moore vs. State of California State of California, Department of Transportation-Defendant |
Four | 10:30 a.m. | DR120609 |
Bell, Hunter Anthony-Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1814773 |
Blanco, Jason Christopher-Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1810407 |
Breitenbach, Bradley Joel-Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1812872 |
Callahan, David Edward-Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1811722 |
Carney, Wendy May-Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1607281 TR0617109 |
Cooper, Bronte Alan-Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1804626 |
Darling, Lilyanna Marie-Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1812005 |
Duncan, Callie Eva Lorraine-Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1809219 |
Duron, Eric -Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1809041 |
Franklin, John Andre Jr-Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1807688 |
Gottas, Joseph Michael-Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1806758 |
Guffie, Cherish -Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1807538 |
Guffie, Cherish Lee-Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1809228 TR1807463 |
Lawrence, Justin Len-Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1811636 |
Oconnor, Lori Renae-Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1812906 |
Olea, Pedro Jr-Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1811891 |
Ortiz, Iya Sol-Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1812566 |
Pitts, Madelin -Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1811652 |
Rose, Jeffrey Lane-Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1812268 |
Rose, Jeffrey L-Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1811842 |
Slisher, Keith Lawrence-Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1813896 |
Valenzo, Pedro Javier-Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1813225 |
Vang, Meng -Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1813593 |
Waldrop, Joshua Zebron-Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1813814 |
A. Malcomb vs. Shirley Dowd Trust Malcomb, Anne -Plaintiff |
Four | 1:30 p.m. | DR180290 |
A. Malcomb vs. Shirley Dowd Trust Roes 1-25 -Cross Defendant |
Four | 1:30 p.m. | DR180290 |
A. Malcomb vs. Shirley Dowd Trust Shirley Dowd Trust -Cross Complainant |
Four | 1:30 p.m. | DR180290 |
A. Malcomb vs. Shirley Dowd Trust Shirley Dowd Trust -Defendant |
Four | 1:30 p.m. | DR180290 |
E. Legey vs. R. Ruja Legey, Elso -Petitioner |
Four | 1:30 p.m. | CV190106 |
E. Legey vs. R. Ruja Ruja, Rick G-Respondent |
Four | 1:30 p.m. | CV190106 |
R. Borck vs. C. Johnson Borck, Robert Henry-Petitioner |
Four | 1:30 p.m. | CV190024 |
R. Borck vs. C. Johnson Johnson, Carroll Richard-Respondent |
Four | 1:30 p.m. | CV190024 |
Crismon, Christopher Roy Jr-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1805913 CR1801363 |
Maizland, Charles Flynt-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1901029 |
Pratt, Amy Nicole-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1804780 |
Rose, Bryce Richard-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1900790 |
Vainer, Emanuel Victor-Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1900866 |
Armes, Adare Deshawnne-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1804725 CR1604962 |
Belisle, Timothy Joseph-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1804931 CR1801394A CR1801393 CR1801392 CR1801391 CR1604644 CR1603696 CR1603362 |
Brubaker, Michael Douglas-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1801760 |
Cardoza, Linda Sue-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1804292 |
Friend, Amber Lynn-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1802907A CR1605216 |
Gillespie, Duane Dean-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1804509 |
Harris, Adam Thomas-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1900947 |
Kent, Marshall Larry-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1900940 CR1900921 |
Madonia, Ezekiel Xanthos-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1900925 CR1900351 CR1704860 |
Rickel, Terri Lynn-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1601121 |
Stewart, Robert James Jr-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1900920 CR1504186 |
Vogel, Raymond Sean-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1805273 |
J. Hammans vs. J. Kennedy Graham, Heidi -Plaintiff |
Four | 2 p.m. | CV180566 |
J. Hammans vs. J. Kennedy Hammans, John -Plaintiff |
Four | 2 p.m. | CV180566 |
J. Hammans vs. J. Kennedy Jared Kennedy Executor of the, Kennedy -Defendant |
Four | 2 p.m. | CV180566 |
J. Hammans vs. J. Kennedy Ultimate Aviation, LLC -Plaintiff |
Four | 2 p.m. | CV180566 |
Matter of: S. Kennedy Dillon, Elaine -Creditor |
Four | 2 p.m. | PR170242 |
Matter of: S. Kennedy Dillon, Harry -Creditor |
Four | 2 p.m. | PR170242 |
Matter of: S. Kennedy Dolbeer St Medical Services -Creditor |
Four | 2 p.m. | PR170242 |
Matter of: S. Kennedy Graham, Heidi -Creditor |
Four | 2 p.m. | PR170242 |
Matter of: S. Kennedy Graham, Heidi -Objector |
Four | 2 p.m. | PR170242 |
Matter of: S. Kennedy Hammans, John -Creditor |
Four | 2 p.m. | PR170242 |
Matter of: S. Kennedy Hammans, John -Objector |
Four | 2 p.m. | PR170242 |
Matter of: S. Kennedy Kennedy, Jared Joshua-Petitioner |
Four | 2 p.m. | PR170242 |
Matter of: S. Kennedy Kennedy, Sammy Dale-Decedent |
Four | 2 p.m. | PR170242 |
Matter of: S. Kennedy Lucas, Kim E-Creditor |
Four | 2 p.m. | PR170242 |
Matter of: S. Kennedy Riecke, Hatsue -Creditor |
Four | 2 p.m. | PR170242 |
Angelov, Ljubco -Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1803455 |
Bahaiddin, Robyn Mae Marie-Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1813000 |
Bartley, James Allen-Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1813591 |
Berrey, Laura Christine-Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1814683 |
Eib, Aaron James-Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1808875 |
Elverud, Gary Allan-Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1814640 |
Engebretson, Jebedia Justus-Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1809896 |
Gance, Chris John-Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1812764 |
Gorman, Stacie Grace-Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1801904 |
Gouvea, Savannah Natalie-Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1813659 |
Hovart, Amy L-Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1813519 |
Indrachotikul, Wanida -Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1808563 |
Kane, Melissa Ann-Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1813867 |
Matthews, Robin Grace-Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1813946 |
Moore, Armand Richard Thomas-Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1812598 |
Ogunwale, Omowonuola -Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1813899 |
Rubiohale, Lenny Emiliano-Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1813297 |
Ruotolo, Joseph -Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1813174 |
Sagredo, Michel Alan-Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1814065 |
Sheldon, Maygon Lynn-Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1812962 |
Stutrudtejeda, Roxanne -Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1808323 |
Sutter, Maranda Deloris Jean-Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1813529 |
White, Valorie Lynn-Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1812894 |