J U D G E D
Wednesday, Sept. 11, 2019’s Superior Court Docket
Party | Courtroom | Time | Docket |
---|---|---|---|
Amsden, Jacob Morgan-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1904026 |
Gammill, Justin Michael-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1904027 CR1902006 CR1900958 |
Holverson, Del Lesley-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1904053 |
Keyes, Mathew Mark-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1904028 |
Larkin, Morgan Ann-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1802833A |
Martinezperez, German -Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902273 |
McLain, James Melvin-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1903048 |
Schlapkohl, Courtney Marie-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902931 CR1900658 |
Vanpelt, Kaycam Titiken-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1803563 |
Warren, Elsie Elizabeth-Defendant | Eight | 8 a.m. | TR1903207 CR1903022 |
Werner, William John III-Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1901506 |
Ahlstrom, Deborah Marie-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1804294 |
Dean, Richard Villa II-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1600143 CR1505185 CR1504997 |
Devaul, Joel Skeeter-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1900680 |
Gerbich, Justin Joseph-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1903383 |
Harrigan, Scott Daniel-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1902537 CR1802192 |
Johnston, Ryan -Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1804306F |
Leavens, Johnnie Karl-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1900231 CR1704191A |
Shields, Jeffrey Franklin Jr-Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1804306H |
Beals, Quinn River-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1901504 |
Byrd, Eric Lane Sr-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1903160 CR1902324 |
Counts, Benjamin Wolfgang-Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1505772 |
A. Blake vs. J. Blake Blake, Aimee Diane-House-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190446 |
A. Blake vs. J. Blake Blake, James Andrew-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190446 |
A. Escareno vs. M. Hernandez Escareno, Angelica -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190661 |
A. Escareno vs. M. Hernandez Hernandez, Miguel -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190661 |
A. James vs. R. James, II James, Amy N-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190385 |
A. James vs. R. James, II James, Robert C II-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190385 |
A. Sanborn vs. T. Sanborn County of Humboldt -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL110435 |
A. Sanborn vs. T. Sanborn Sanborn, Angela Lynn-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL110435 |
A. Sanborn vs. T. Sanborn Sanborn, Todd Steven-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL110435 |
B. DeMario vs. M. Moser County of Humboldt -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL180648 |
B. DeMario vs. M. Moser DeMario, Brienne -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180648 |
B. DeMario vs. M. Moser Moser, Matt -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180648 |
B. Eckert vs. B. Eckert Dept of Child Support Services -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL190445 |
B. Eckert vs. B. Eckert Eckert, Brandon -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190445 |
B. Eckert vs. B. Eckert Eckert, Brittaney -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190445 |
Co of Humboldt vs John Jones County of Humboldt -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FS140237 |
Co of Humboldt vs John Jones Jenkins, Danielle C-Other Parent-Mother |
Six | 8:30 a.m. | FS140237 |
Co of Humboldt vs John Jones Jones, John G-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FS140237 |
Co of Humboldt vs Ross Nelson II County of Humboldt -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FS150191 |
Co of Humboldt vs Ross Nelson II Lewis, Kanita Sue-Other Parent-Mother |
Six | 8:30 a.m. | FS150191 |
Co of Humboldt vs Ross Nelson II Nelson, Ross Allen II-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FS150191 |
D. McDonald vs. K. Austin Austin, Kayla -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190167 |
D. McDonald vs. K. Austin McDonald, Daniel -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190167 |
E. Dominguez vs. C. Tiedeman County of Humboldt -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL120471 |
E. Dominguez vs. C. Tiedeman Dominguez, Esmeralda -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL120471 |
E. Dominguez vs. C. Tiedeman Tiedeman, Christopher -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL120471 |
F. Cisneros vs. D. Castellanos Castellanos, Delia -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190441 |
F. Cisneros vs. D. Castellanos Cisneros, Felix -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190441 |
G. Peterson vs. J. Peterson Peterson, Grant -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190621 |
G. Peterson vs. J. Peterson Peterson, Julia -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190621 |
J. Bayless vs. K. Bayless Bayless, Jennifer R-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL090563 |
J. Bayless vs. K. Bayless Bayless, Kevin M.-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL090563 |
J. Bayless vs. K. Bayless County of Humboldt -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL090563 |
J. Daugherty vs. D. Quinn Daugherty, Jessie Ann-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190541 |
J. Daugherty vs. D. Quinn Quinn, Daniel -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190541 |
J. Ramirez vs. T. Goodale Goodale, Taylor -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180143 |
J. Ramirez vs. T. Goodale Jimenez, Tasha -Grandmother |
Six | 8:30 a.m. | FL180143 |
J. Ramirez vs. T. Goodale Ramirez, Jose -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180143 |
K. Davis vs. N. Croan County of Humboldt -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL170829 |
K. Davis vs. N. Croan Croan, Nathan -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL170829 |
K. Davis vs. N. Croan Davis, Kimberly Nicole-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL170829 |
K. Roberts vs. S. Sopoaga County of Humboldt -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL090100 |
K. Roberts vs. S. Sopoaga Roberts, Kehaulani -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL090100 |
K. Roberts vs. S. Sopoaga Sopoaga, Shawn -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL090100 |
K. Rocha vs. T. Rocha Department of Child Support Service -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL190079 |
K. Rocha vs. T. Rocha Rocha, Kristi A.-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190079 |
K. Rocha vs. T. Rocha Rocha, Tony -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190079 |
L. Fraser vs. K. Smith Fraser, Lisa -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190506 |
L. Fraser vs. K. Smith Smith, Keith -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190506 |
L. Moore vs. V. Kupilik Kupilik, Vance -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190672 |
L. Moore vs. V. Kupilik Moore, Laura -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190672 |
L. Stanisloo vs. A. Barnes Barnes, Andrew -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190658 |
L. Stanisloo vs. A. Barnes Stanisloo, Linda -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190658 |
Matter of: F. Dean Dean, Danny -Relative 1st/2nd Degree, etc |
Six | 8:30 a.m. | PR160087 |
Matter of: F. Dean Dean, Faith Renee-Minor |
Six | 8:30 a.m. | PR160087 |
Matter of: F. Dean Dean, Nanette Christeen-Mother |
Six | 8:30 a.m. | PR160087 |
Matter of: F. Dean Dean, Patrick Michael-Father |
Six | 8:30 a.m. | PR160087 |
Matter of: F. Dean Dean, Penny -Relative 1st/2nd Degree, etc |
Six | 8:30 a.m. | PR160087 |
Matter of: F. Dean Houghton, Albert -Guardian |
Six | 8:30 a.m. | PR160087 |
Matter of: F. Dean Houghton, Teresa -Guardian |
Six | 8:30 a.m. | PR160087 |
Matter of: F. Dean Kinney, Frank -Relative 1st/2nd Degree, etc |
Six | 8:30 a.m. | PR160087 |
Matter of: J. Belmonte-Greene Belmonte-Greene, Jayden Alan M-Minor |
Six | 8:30 a.m. | PR110101 |
Matter of: J. Belmonte-Greene Belmonte, Shannon Alan-Father |
Six | 8:30 a.m. | PR110101 |
Matter of: J. Belmonte-Greene Larsen, Elizabeth -Guardian |
Six | 8:30 a.m. | PR110101 |
Matter of: R. Harrington Harrington, Rebecca -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190206 |
Matter of: R. Harrington Reynolds, Brandi -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190206 |
Matter of: R. Harrington Staack, Dillian -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190206 |
Matter of: T. Spaugy McCaslin, Patrick -Father |
Six | 8:30 a.m. | PR090157 |
Matter of: T. Spaugy Oquist, Carl -Father |
Six | 8:30 a.m. | PR090157 |
Matter of: T. Spaugy Spaugy, Jasmine -Mother |
Six | 8:30 a.m. | PR090157 |
Matter of: T. Spaugy Spaugy, Lisa -Guardian |
Six | 8:30 a.m. | PR090157 |
Matter of: T. Spaugy Spaugy, Trenten -Minor |
Six | 8:30 a.m. | PR090157 |
M. Boquet vs. J. Boquet Boquet, Jeremie -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL160154 |
M. Boquet vs. J. Boquet Boquet, Misty -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL160154 |
N. Taylor vs. I. Widmark Whitehurst, Stormy -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180797 |
N. Taylor vs. I. Widmark Widmark, Israel -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180797 |
P. Valentine vs. J. Valentine Valentine, John A.-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190663 |
P. Valentine vs. J. Valentine Valentine, Patricia J.-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190663 |
S. Anderson vs. R. Anderson Anderson, Ryan -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180670 |
S. Anderson vs. R. Anderson Anderson, Sara -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180670 |
S. Edwards vs. M. Anderson Anderson, Marcus -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190673 |
S. Edwards vs. M. Anderson Edwards, Seana Catherine-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190673 |
S. Herzog vs. R. Clevinger Clevinger, Rochelle -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190649 |
S. Herzog vs. R. Clevinger Herzog, Sheldon -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190649 |
S. Wentworth vs. S. Wentworth Wentworth, Sarah Michelle-Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190669 |
S. Wentworth vs. S. Wentworth Wentworth, Susan J.-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190669 |
T. Brinson vs. G. Griffin Brinson, Troy C-Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190588 |
T. Brinson vs. G. Griffin Griffin, Gabrielle -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190588 |
T. Conroy vs. K. Galindo Conroy, Terri -Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190162 |
T. Conroy vs. K. Galindo Dept of Child Support Services -DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL190162 |
T. Conroy vs. K. Galindo Galindo, Kurt -Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190162 |
Yang, Soua -Defendant | Three | 8:30 a.m. | CR1900447 |
Perez, Jesse Ray-Defendant | Three | 8:30 a.m. | CR1903285 |
Robinson, Guy Douglas-Defendant | Three | 8:30 a.m. | CR1805085 |
Schuetz, Todd Allen-Defendant | Three | 8:30 a.m. | CR1901558 CR1901229 |
Timmons, James Allen-Defendant | Three | 8:30 a.m. | CR1901968 CR1901965 |
Wildman, Jeremy Dean-Defendant | Three | 8:30 a.m. | CR1903667 CR1902096 CR1900621 CR1704048B CR1603056 CR1601568 CR1504689 |
Yang, Soua -Defendant | Three | 8:30 a.m. | CR1900447 CR1502356B |
Lieberman, Aaron David-Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1805311 |
Askay, Jennifer Leigh-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1903115 |
Bonilla, Julie Magdalena-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1902032A |
Brook, Munro Spalding Jr-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1201488 |
Brook, Munro Spalding JR-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR064465S |
Brown, Kalie Marie-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1804482 CR1803059 CR1505415 CR1501322 |
Cooper, Timothy Lee-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1902937 CR1902400 |
Dengokl, Evander Keklau-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1804591 |
Erickson, Cristian Kaley-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1902032B |
Gross, Brandon Lee-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1903477 CR1902977 |
Haley, Brandon Ray-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1900126 CR1802279 |
Jimenez, Elizabeth Marie-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1804714 CR1804200 CR1803738 |
Kelley, Paul William Jr-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1704539 |
Ladewig, Thomas Dean-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1800993 |
Long, Kenneth James-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1803362 CR1803305 CR1701983 |
Osborne, Leslie Warren-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1602118A |
Petersen Aguilar, Jessie Elizabeth-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1801705 |
Petersen, Jessie Elizabeth-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1805916 |
Pool, Dustin Cody-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1900273 |
Smith, Bryntt Tylor-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1902188 CR1802724 |
Tulledo, Jolena Rose-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1802166 CR1604468 |
Vella, Kyle Joshua-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1802162 CR1703010 |
Viale, Rhonda Kay-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1704081 |
Volz, Adam Carroll-Defendant | One | 9:15 a.m. | CR1701343 |
Morrison, Douglas Anthony-Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1803801 CR1701198 |
Beck, Jeffrey Scott-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1904201 |
Jones, Amanda Marie-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1903700 CR1903426 CR1701195 |
Mackelburg, Tyler Evan-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1903704 |
Pool, Pares TerranceTerrill-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1903390 |
Schmidt, JD -Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1904196 CR1904160 CR1903256 |
Southworth, Michael Alan-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1903087 CR1901011 CR1704078 CR1600067 |
Strange, Joshua Seth-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1804227 |
Swan, Michael Dallas-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1804434 CR1803942 |
Viescas, Nina Lashonn-Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1901509 CR1405644 |
Adams, Lydia Teala-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1904023 CR1903154 |
Bennet, Luke James-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1903062 |
Bojic, Predrag -Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1901798 |
DiazFernandez, Nicolas Javier-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1900079 |
Gossien, Mason Ray-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1903132 |
Lough, Eric James-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1901378 |
Mccall, Emily Louise-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1901243 |
McCall, Emily Louise-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1804857 CR1602901A |
Miller, Gregory Paul-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1901552 CR1801940 |
Norton, Peter Nathaniel-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1901817 CR1800069 |
Ownsbey, Gage Leelan-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1901675 |
Richardson, Tia Lorraine-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1900456 |
Sanders, Bonnie Jean-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1901327 |
Santos, Anthony Michael-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1804921 |
Sapp, Angela Renee-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1901912 |
Schwartz, Andrew John-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1902954 CR1605372 |
Seres, Zion Elizabeth-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1900038 |
Servin, Steven Michael-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1902999 |
Shannon, Corey Eugene-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1901244 |
Sieger, Trever John-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1904002 |
Taylor, Jonathan Louis Luke-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1902451 |
Williams, Michaela Joy-Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1903060 |
Beaty, Lori Lynn-Defendant | One | 10:15 a.m. | CR1903112 CR1900841 CR1601694 |
Brown, Tamela Deette-Defendant | One | 10:15 a.m. | CR1903292A |
Bryant, Courtney Louise-Defendant | One | 10:15 a.m. | CR1903089 CR1802488 |
Cannafax, Greg Emanuel-Defendant | One | 10:15 a.m. | E81119BM |
Diltz, Tyler James-Defendant | One | 10:15 a.m. | CR1901843 |
Dykes, Tammy May-Defendant | One | 10:15 a.m. | CR1802129B |
Faherty, Christopher Jon-Defendant | One | 10:15 a.m. | CR1902970 |
Grzymski, Jessica Darlene-Defendant | One | 10:15 a.m. | CR1802733A |
Herrington, David Franklin-Defendant | One | 10:15 a.m. | 95CR0272S |
ODonnell, Oliver Kyota-Defendant | One | 10:15 a.m. | CR1804988 CR1800573 |
Reed, Gregory Jonathan-Defendant | One | 10:15 a.m. | CR1903030 CR1901659 |
Stone, Shannon Lee-Defendant | One | 10:15 a.m. | CR1902462 CR1902461 CR1805623 |
Tardy, Reed Raymond-Defendant | One | 10:15 a.m. | CR1703607 |
White, Roderick William-Defendant | One | 10:15 a.m. | CR1805685 |
BarrettEllis, Brandon Lee-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1805523 CR1803163 |
Campusano, Martin Micheal-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1402076 |
Canez, Leonardo Jr-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1901916 |
Edwards, Shelly Marie-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1900016 CR1802699 |
Gonzales, Crystal Anita-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1704107 |
Grigsby, Alex Michael-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1804838 |
Maldonado, Troy Daniel-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1900458 CR1805095 |
Maskill, Chandler ElijahGardner-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1803088 |
Vandelinder, Jordan Louis-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1803982 |
Wiley, Joshua Lea-Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1901660 |
Balke, Brian Lee-Defendant | Five | 1:28 p.m. | CR1900881A CR1805863 |
Rowe, James Albert-Defendant | Five | 1:28 p.m. | CR1903512 CR1801630 CR1601975 CR1505423 CR1504690 |
C. Marino vs. A. Allbright Allbright, Ann Marie -Defendant |
Eight | 1:30 p.m. | SC190166 |
C. Marino vs. A. Allbright Marino, Carl R Jr-Plaintiff |
Eight | 1:30 p.m. | SC190166 |
C. Marino vs. A. Allbright Weber, Dorothy -Plaintiff |
Eight | 1:30 p.m. | SC190166 |
D. Fosdick vs. A. Miller Fosdick, Donald Keith-Plaintiff |
Eight | 1:30 p.m. | SC190147 |
D. Fosdick vs. A. Miller Miller, Alan Andrew-Defendant |
Eight | 1:30 p.m. | SC190147 |
L. Benko vs. A. Dixit Benko, Ludwig -Plaintiff |
Eight | 1:30 p.m. | SC190159 |
L. Benko vs. A. Dixit Dixit, Akash -Defendant |
Eight | 1:30 p.m. | SC190159 |
S. Nelson vs. Umpqua Bank Nelson, Swen -Plaintiff |
Eight | 1:30 p.m. | SC190158 |
S. Nelson vs. Umpqua Bank Umpqua Bank -Defendant |
Eight | 1:30 p.m. | SC190158 |
T. Matias vs. F. Denice Denice, Francesca -Defendant |
Eight | 1:30 p.m. | SC190151 |
T. Matias vs. F. Denice Matias, Teodora -Plaintiff |
Eight | 1:30 p.m. | SC190151 |
Confidential | Eight | 1:30 p.m. | CV190703 |
Ammon, Kiayleah Rose-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1904166A CR1802153 |
Hunter, Casey Marie-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1904166B |
Stuart, Jordan Nathaniel-Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1904124 CR1904079 CR1903635 CR1902376B CR1805221 |
Adkins, SweetMolly Joanna Rios-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1803637 |
Anaya, Jorge Luis-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1903914 CR1903718 |
Armes, Adare Deshawnne-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1904234 CR1804725 CR1604962 |
Barnes, Jason Ryan-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1903370 CR1903037 CR1902512 CR1704362 CR1703797 |
Hendley, Craig James-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1903646 CR1903627 CR1902319 CR1900325 CR1803723 CR1801882 |
James, Amy Nicole-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1904242 CR1901846 |
Johnson, Stefanie Alice-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1900065 |
Lemmon, Charles Kaleb-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1904240 CR1903275 CR1903274 CR1802224 CR1703456 CR1703455 |
McGovern, Dakota Demery-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1804977A |
Pricer, Ashely Janea-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1903091 |
Pricer, Ashley Janea-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1805134 |
Tierney, Cynthia Jean-Defendant | Two | 1:30 p.m. | CR1904197 |
Baides, Destiny Michelle-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1901388 CR1703682 |
Chaudier, Michael John-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1904308 CR1904307 |
Cochran, George JC-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1903669 CR1903327 CR1902328 |
Fletcher, Caleb J Lennon-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1903595 CR1903393 CR1901617 |
Fletcher, Caleb John Lennon-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1904315 CR1904314 |
Flowers, Andrew Edward-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1903027 |
Hayden, Edward Daniel III-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1903872 |
Knopf, Randy Charles-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1805493 CR1801942 |
Podesta, Michael David-Defendant | Five | 2 p.m. | CR1903138 CR1900468 CR1900410 CR1805766 |
Swain, Erron -Defendant | Five | 2 p.m. | CR1903325 CR1504178 |