J U D G E D
Monday, Feb. 3, 2020’s Superior Court Docket
Party | Courtroom | Time | Docket |
---|---|---|---|
Ambriz, Victor - Defendant | Eight | 8 a.m. | CR2000285 |
Arndt, Ricky - Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1901782B |
Balliett, Titus - Defendant | Eight | 8 a.m. | CR2000310A |
Busald, James - Defendant | Eight | 8 a.m. | CR2000288 |
Carver, Jeffrey - Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1904865 |
Clavet, Christopher - Defendant | Eight | 8 a.m. | CR2000248 CR1903626 |
Cole, Kim Sr - Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1905246 |
Etter, Julian - Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1900164A CR2000310B |
Hiller, Jedediah - Defendant | Eight | 8 a.m. | CR2000287 |
Kelley, Allissa - Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1701720 CR2000365 |
Keyes, Lance - Defendant | Eight | 8 a.m. | CR2000304 |
Lang, Gabriel - Defendant | Eight | 8 a.m. | CR2000383 |
Laurencis, Keith - Defendant | Eight | 8 a.m. | CR2000376 CR1903023 |
LopezDiaz, Zocimo - Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1803411 CR1701171 CR2000289 |
Mellon, Kathlene - Defendant | Eight | 8 a.m. | CR2000282 |
Mirabal, Jessica - Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902587 CR2000303 |
Nickerson, Scott - Defendant | Eight | 8 a.m. | CR2000283 |
Powell, Robert - Defendant | Eight | 8 a.m. | CR2000284 |
Raymond, Roland - Defendant | Eight | 8 a.m. | CR2000297 |
Reynoza, Isabel - Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1604047 |
Robison, Paul - Defendant | Eight | 8 a.m. | CR2000286 |
Sherer, Kenneth - Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1602036A |
Smith, Jasmine - Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1502415 CR1905561 CR2000302 |
Sossaman, Bobby - Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902680 |
Stoflet, Terilyn - Defendant | Eight | 8 a.m. | CR2000368 |
Tindle, William - Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1902314 |
Wilson, Walter II - Defendant | Eight | 8 a.m. | CR2000315 |
Young, Izaac - Defendant | Eight | 8 a.m. | CR1900164B CR2000310C |
Ferguson, Donald - Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1601221 CR1901037 |
Fitzgerald, Shelly - Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1901505 |
Loureiro, Ronald Jr - Defendant | Five | 8:30 a.m. | CR1900071 CR1800097 CR1901668 CR1704596 |
A. Graves vs. J. Godla Godla, Joseph - Defendant |
Four | 8:30 a.m. | DR170683 |
A. Graves vs. J. Godla Graves, Austin - Plaintiff |
Four | 8:30 a.m. | DR170683 |
A. Graves vs. J. Godla Vance, Sara - Defendant |
Four | 8:30 a.m. | DR170683 |
A. Graves vs. J. Godla Vance, Terry - Defendant |
Four | 8:30 a.m. | DR170683 |
Cavalry SPV I LLC vs. A. Medina Cavalry SPV I, LLC - Plaintiff |
Four | 8:30 a.m. | DR190611 |
Cavalry SPV I LLC vs. A. Medina Medina, Ari - Defendant |
Four | 8:30 a.m. | DR190611 |
C. Carranza vs. R. Bassi Bassi, Raymond - Defendant |
Four | 8:30 a.m. | DR190286 |
C. Carranza vs. R. Bassi Carranza, Claudia - Plaintiff |
Four | 8:30 a.m. | DR190286 |
C. Carranza vs. R. Bassi Simat, Donna - Defendant |
Four | 8:30 a.m. | DR190286 |
D. Iverson vs. A. Ray Iverson, Donna - Plaintiff |
Four | 8:30 a.m. | DR140400 |
D. Iverson vs. A. Ray Ray, Allen - Defendant |
Four | 8:30 a.m. | DR140400 |
E. Becker vs. Thanks Ect Inc Becker, Erik - Plaintiff |
Four | 8:30 a.m. | DR190397 |
E. Becker vs. Thanks Ect Inc Mirazo, Luis - Defendant |
Four | 8:30 a.m. | DR190397 |
E. Becker vs. Thanks Ect Inc Thanks Etc. Inc. - Defendant |
Four | 8:30 a.m. | DR190397 |
J. Baillie vs. J. McCants Baillie, Jamey - Plaintiff |
Four | 8:30 a.m. | DR180902 |
J. Baillie vs. J. McCants McCants, Joseph - Defendant |
Four | 8:30 a.m. | DR180902 |
J. Hosking vs. Table Bluff Brewing Company Campbell, Eric - Defendant |
Four | 8:30 a.m. | DR180595 |
J. Hosking vs. Table Bluff Brewing Company Groom, Barbara - Defendant |
Four | 8:30 a.m. | DR180595 |
J. Hosking vs. Table Bluff Brewing Company Hosking, Jessica - Plaintiff |
Four | 8:30 a.m. | DR180595 |
J. Hosking vs. Table Bluff Brewing Company Table Bluff Brewing Company - Defendant |
Four | 8:30 a.m. | DR180595 |
M. McMonigal vs. C. Cleaves Cleaves, Cameron - Cross Complainant |
Four | 8:30 a.m. | DR190615 |
M. McMonigal vs. C. Cleaves Cleaves, Cameron - Defendant |
Four | 8:30 a.m. | DR190615 |
M. McMonigal vs. C. Cleaves Guillette, Cathryn - Cross Complainant |
Four | 8:30 a.m. | DR190615 |
M. McMonigal vs. C. Cleaves Guillette, Cathryn - Defendant |
Four | 8:30 a.m. | DR190615 |
M. McMonigal vs. C. Cleaves McMonigal, Mark - Cross Defendant |
Four | 8:30 a.m. | DR190615 |
M. McMonigal vs. C. Cleaves McMonigal, Mark - Plaintiff |
Four | 8:30 a.m. | DR190615 |
P. Malcolm vs. E. Gray Gray, Elaine - Defendant |
Four | 8:30 a.m. | DR190831 |
P. Malcolm vs. E. Gray Malcolm, Patricia - Plaintiff |
Four | 8:30 a.m. | DR190831 |
Synchrony Bank vs. L. Martin Martin, Lacie - Defendant |
Four | 8:30 a.m. | DR180603 |
Synchrony Bank vs. L. Martin Synchrony Bank - Plaintiff |
Four | 8:30 a.m. | DR180603 |
TD Bank NA vs. S. Salazar Salazar, Siobhan - Defendant |
Four | 8:30 a.m. | DR190591 |
TD Bank NA vs. S. Salazar TD Bank USA, N.A. - Plaintiff |
Four | 8:30 a.m. | DR190591 |
The People of the State of California vs. $2,500 US Curren Nelson, Aaron - Claimant |
Four | 8:30 a.m. | CV1901259 |
The People of the State of California vs. $2,500 US Curren The People of the State of California - Plaintiff |
Four | 8:30 a.m. | CV1901259 |
The People of the State of CA vs. CZ 75 P-01 9mm Handg Beaver, Windfield - Claimant |
Four | 8:30 a.m. | CV2000010 |
The People of the State of CA vs. CZ 75 P-01 9mm Handg CZ 75 P-01 9mm Handgun - Defendant |
Four | 8:30 a.m. | CV2000010 |
The People of the State of CA vs. CZ 75 P-01 9mm Handg The People of the State of California - Plaintiff |
Four | 8:30 a.m. | CV2000010 |
Mossberg M500-A 12 gauge Shotgun - | Four | 8:30 a.m. | CV2000010 |
The People of the State of California vs. $2,500 US Curren | Four | 8:30 a.m. | CV1901259 |
P. Sarlas vs. L. Hayden Hayden, Lisa - Cross Complainant |
One | 8:30 a.m. | DR170773 |
P. Sarlas vs. L. Hayden Hayden, Lisa - Defendant |
One | 8:30 a.m. | DR170773 |
P. Sarlas vs. L. Hayden Sarlas, Patricia - Cross Defendant |
One | 8:30 a.m. | DR170773 |
P. Sarlas vs. L. Hayden Sarlas, Patricia - Plaintiff |
One | 8:30 a.m. | DR170773 |
Aiton, Todd - Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1903366 CR1900145A CR1901971 CR1901454 CR1905962 CR1905842 |
Chang, Joseph - Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1804333 |
Cochran, Joshua - Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1604200 |
Ownbey, Corey - Defendant | One | 8:30 a.m. | CR1900145B |
Confidential | Seven | 8:30 a.m. | JV2000013 |
A. Barker vs. J. Kull Barker, Amber - Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190574 |
A. Barker vs. J. Kull Department of Child Support Services - DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL190574 |
A. Barker vs. J. Kull Kull, John Jr - Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190574 |
A. Enriquez vs. R. Enriquez Lopez Enriquez, Anita - Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190619 |
A. Enriquez vs. R. Enriquez Lopez Enriquez Lopez, Ruben - Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190619 |
A. Toribio vs. B. Unruh Toribo, Araceli - Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190803 |
A. Toribio vs. B. Unruh Unruh, Bryon - Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190803 |
Cameron Dunn vs. Michael Dunn Dunn, Cameron - Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL2000036 |
Cameron Dunn vs. Michael Dunn Dunn, Michael - Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL2000036 |
Cameron Dunn vs. Michael Dunn Obidah-Dunn, Olivia - Parent |
Six | 8:30 a.m. | FL2000036 |
Catherine Schobel vs. Casey Menanno Menanno, Casey - Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL1901026 |
Catherine Schobel vs. Casey Menanno Schobel, Catherine - Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL1901026 |
Co of Humboldt vs Nathen Towne-Fausone County of Humboldt - Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FS110459 |
Co of Humboldt vs Nathen Towne-Fausone Sandum, Chelsie - Other Parent-Mother |
Six | 8:30 a.m. | FS110459 |
Co of Humboldt vs Nathen Towne-Fausone Towne-Fausone, Nathen - Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FS110459 |
Deanna Abby Van Pelt vs. Franklin Eugene Richards Richards, Franklin - Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL2000052 |
Deanna Abby Van Pelt vs. Franklin Eugene Richards Van Pelt, Deanna - Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL2000052 |
G. Hamilton vs. S. Hamilton Hamilton, Greg - Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190296 |
G. Hamilton vs. S. Hamilton Hamilton, Staci - Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190296 |
H. Denkins vs. E. Dickerson Denkins, Heather - Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL120193 |
H. Denkins vs. E. Dickerson Dickerson, Eric - Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL120193 |
J. Willison vs. C. Brand Brand, Casey - Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190517 |
J. Willison vs. C. Brand Willison, Jessica - Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190517 |
K. Roberts vs. S. Sopoaga County of Humboldt - DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL090100 |
K. Roberts vs. S. Sopoaga Roberts, Kehaulani - Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL090100 |
K. Roberts vs. S. Sopoaga Sopoaga, Shawn - Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL090100 |
Lloyd Tuttle vs. Richard Tuttle Tuttle, Lloyd - Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL2000031 |
Lloyd Tuttle vs. Richard Tuttle Tuttle, Richard - Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL2000031 |
L. Mitchell, Jr. vs. J. Reed Mitchell, Louis Jr - Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL080691 |
L. Mitchell, Jr. vs. J. Reed Reed, Jenna - Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL080691 |
L. Mitchell, Jr. vs. J. Reed Reed, Lisa - Claimant |
Six | 8:30 a.m. | FL080691 |
M. Benjamin vs. K. Benjamin Benjamin, D'Andre - Minor |
Six | 8:30 a.m. | FL050580 |
M. Benjamin vs. K. Benjamin Benjamin, Kevin - Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL050580 |
M. Benjamin vs. K. Benjamin County of Humboldt - DCSS |
Six | 8:30 a.m. | FL050580 |
M. Benjamin vs. K. Benjamin Vaughan Benjamin, Melissa - Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL050580 |
M. Blum vs. D. Blum Blum, Dominic - Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190099 |
M. Blum vs. D. Blum Blum, Martin - Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190099 |
M. Conn vs. K. Conn Conn, Keith - Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190468 |
M. Conn vs. K. Conn Conn, Mehgan - Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190468 |
Melina Harper vs. John Harper Harper, John - Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL2000024 |
Melina Harper vs. John Harper Harper, Melina - Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL2000024 |
M. Jones vs. K. Sherer Jones, Michael Jr - Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190615 |
M. Jones vs. K. Sherer Sherer, Kendra - Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190615 |
M. Somers vs. B. Boucher Boucher, Brandon - Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL190322 |
M. Somers vs. B. Boucher Somers, Michelle - Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL190322 |
Sandra Vogel vs. Bradley Wright Vogel, Sandra - Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL2000012 |
Sandra Vogel vs. Bradley Wright Wright, Bradley - Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL2000012 |
Sean Soper vs. Robyn Soper Soper, Robyn - Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL1900925 |
Sean Soper vs. Robyn Soper Soper, Sean - Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL1900925 |
S. Smith vs. B. Boyd Boyd, Branden - Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL180886 |
S. Smith vs. B. Boyd Smith, Sharron - Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL180886 |
Trish Wickizer vs. David Wickizer WIckizer, David - Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL1900896 |
Trish Wickizer vs. David Wickizer Wickizer, Trish - Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL1900896 |
Trudie Aho vs. Jeremiah Burgess Aho, Trudie - Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL2000042 |
Trudie Aho vs. Jeremiah Burgess Burgess, Jeremiah - Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL2000042 |
William Maciel vs. Elaine Maciel Maciel, Elaine - Respondent |
Six | 8:30 a.m. | FL1900919 |
William Maciel vs. Elaine Maciel Maciel, William - Petitioner |
Six | 8:30 a.m. | FL1900919 |
Confidential | Six | 8:30 a.m. | FL190251 |
Rasella, Christopher - Defendant | Three | 8:30 a.m. | CR1801694 CR1702382 CR1902271 |
Rice, Timothy Jr - Defendant | Three | 8:30 a.m. | CR1904627 CR2000341 CR1904459 |
Rice, Timothy Jr - Petitioner | Three | 8:30 a.m. | CR1904627 CR2000341 CR1904459 |
Shriver, Thomas - Defendant | Three | 8:30 a.m. | CR1804177 CR1804625 |
King, Jonathan Jr - Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1905007 CR1904993 CR1805847 |
Lilly, Tiffany - Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1904814A CR1803882 |
Mottern, Joshua - Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR2000251 |
Veitch, Jason - Defendant | Two | 8:30 a.m. | CR1905848 |
Confidential | Seven | 8:31 a.m. | JV140092A JV2000003 JV130120-3 JV130120-2 JV130120-1 JV180163 JV130135-1 |
E. Macias vs. C. Berg Berg, Christofer - Respondent |
Six | 9 a.m. | FL190401 |
E. Macias vs. C. Berg Macias, Elizabeth - Petitioner |
Six | 9 a.m. | FL190401 |
E. Richard vs. B. Richard Richard, Ben - Respondent |
Six | 9 a.m. | FL140137 |
E. Richard vs. B. Richard Richard, Electra - Petitioner |
Six | 9 a.m. | FL140137 |
Brooke, Tracy - Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR2000431 |
Hanson, Jesse - Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1901600 CR1703389 CR1904809 CR2000320B |
Hermanski, Jennifer - Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1301574 CR2000082 |
Jeffery, Jamie - Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1303322 CR1903453 |
McCovey, Issac Sr - Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1700176 |
Styles, Peter - Defendant | Five | 9:15 a.m. | CR1702051 CR1602980 CR1600163 CR2000112 |
Anderson, Dane - Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1904880 CR1904677 CR1805253 |
Bell, Quentin - Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1901367 CR1905609A CR1905612 CR1703307 CR1701789 CR1702778 CR1900975 CR1700060 |
Brady, Matthew - Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1903478 |
Davis, McKinley Jr - Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1905038 CR1902836 CR1801841 |
Davis, McKinley Jr - Petitioner | Three | 9:15 a.m. | CR1905038 CR1902836 CR1801841 |
Ferguson, Bryon - Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1901443 CR1902686 |
Garcia, Breanna - Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1500869 CR1700647A |
Lange, Niccole - Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1901680A |
Long, Thomas - Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1804159 CR1804160 CR1803061B CR1901540B CR1305297B CR1703080 CR1400499 |
Mabrier, Vickie - Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1901397 |
Marten, Lesa - Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1903612 |
Minnigerode, Joseph - Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1905961 |
Porter, Brian - Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1804119 CR1900172 |
Riddle, Matthew - Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1904622 CR2000191 |
Roe, Alex - Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1804329 CR2000349 |
Rudnicki, Andrew - Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1802382 |
Stolberg, Steven - Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1801881 CR1902126 CR1805368 CR1903664 CR1904165 |
Thomas, Russell Jr - Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1801751 |
Warinner, Thomas - Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1905823 |
Watson, Kelsey - Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1801347 CR1504352 CR1804856 CR1900486 CR1904842 |
Watson, Kelsey - Petitioner | Three | 9:15 a.m. | CR1904842 |
Wright, Adam - Defendant | Three | 9:15 a.m. | CR1805663 CR1905294 |
Forrester, John - Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1904241A |
Mack, Melvin Jr - Defendant | Two | 9:15 a.m. | CR1904241B |
Aguilar, Jesse - Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1904868 |
Ferrer, David - Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1905008 |
Filyau, Brittney - Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1700021 |
Gonzales, Anthony Sr - Defendant | Eight | 10 a.m. | CR2000128 |
Hunter, Armand - Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1902499 |
Johnson, John Jr - Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1900728 |
Kelly, Paris - Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1905552 CR1904517 |
Rogers, Cinnamon - Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1800962 |
Rushing, Sean - Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1900018 CR1805187 CR1903883 CR1903668 CR1903628 CR1905836 CR1905037 CR1904975 |
Saharr, Kahlessi - Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1900442 CR1903014 CR1901177 CR1805659 |
Springer, Brian - Defendant | Eight | 10 a.m. | CR1903578 |
Briggs, Gordon Jr - Defendant | Three | 10:15 a.m. | CR1901882A |
Brown, Tammy - Defendant | Three | 10:15 a.m. | CR1905575 |
Burbank, Johsua - Defendant | Three | 10:15 a.m. | CR1905868 |
Burbank, Joshua - Defendant | Three | 10:15 a.m. | CR1905864 |
Gillihan, Trevor - Defendant | Three | 10:15 a.m. | CR1802473 CR1905515 CR1905508 |
Holland, Sundust - Defendant | Three | 10:15 a.m. | CR1903757 CR1904237 |
Jones, Amanda - Defendant | Three | 10:15 a.m. | CR1701195 CR1903426 CR1903700 |
Prather, Zim - Defendant | Three | 10:15 a.m. | CR1701588 CR1702293 |
Ruja, Joshua - Defendant | Three | 10:15 a.m. | CR1902941 |
Sonnier, John - Defendant | Three | 10:15 a.m. | CR1903660 |
Winslow, Victoria - Defendant | Three | 10:15 a.m. | CR1801417 CR1805470 CR1905744 |
Steckelberg, Bryon - Defendant | Eight | 10:30 a.m. | CR1903328 |
R. Zuccaro vs. J. Pirample Pirample, John - Defendant |
Four | 10:30 a.m. | CV1901193 |
R. Zuccaro vs. J. Pirample Scrap Acres, LLC - Defendant |
Four | 10:30 a.m. | CV1901193 |
R. Zuccaro vs. J. Pirample Zuccaro, Ryan - Plaintiff |
Four | 10:30 a.m. | CV1901193 |
Addison, Joseph - Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1611937 |
Baker, Erica - Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR2000107 |
Carini, Andrew - Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1904036 |
Crisafi, Anna - Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1915277 |
Curr, Cassandra - Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR2000047 |
Gardner, Gaven - Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR2000051 |
Hawley, Jeremy - Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1907342 TR1907888 |
Hensley, Charles - Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1914235 |
Lanning, Emilie - Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR2000022 |
Latham, Yolanda - Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1913812 |
Marsh, Jerri - Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1914515 |
Mobray, Stephen - Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1914339 |
Montgomery, Hayley - Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1914214 |
Morrison, Thomas - Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR2000054 |
Perrone, John Jr - Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1914800 |
Reynolds, Maria - Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1913969 |
Rush, Breahna - Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1913742 |
Samuelson, Charles - Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1913648 |
Seidel, Jason - Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1912289 |
Shea, Timothy - Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1914218 |
Sullivan, Jade - Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1915040 |
Vasiloff, Mark - Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR1913633 |
Wanek, Aunalisa - Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR2000052 |
Willis, Anna - Defendant | Eight | 1:30 p.m. | TR2000298 |
Babb, William III - Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1805157 CR2000380 |
Horn, Ralph - Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1803755 |
James, Charles - Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1801888 CR1705161 CR1502536 CR1903534 CR1901949 |
Lake, Kyle - Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1801953 CR2000337 |
Lohmeier, Jesse - Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1600423 CR1901963 CR1701888B CR1905655 CR1904263 |
Miller, Paul - Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR2000366 CR2000362 CR2000137 CR1905400 CR1900608 CR1801668B |
Moon, Lyle - Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1904592 |
Mottern, Joshua - Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR2000251 |
Thomas, Gregory - Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1900368 CR1803977 CR2000364 |
Wells, Michael - Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1802664 |
Wilkinson, Jeremiah - Defendant | Five | 1:30 p.m. | CR1903531 CR1901807B CR1704861 CR1702888 CR1700173 CR2000065 CR2000077 |
Christina Ellen Nunn vs. Jodi Eno Eno, Jodi - Respondent |
Four | 1:30 p.m. | CV1901181 |
Christina Ellen Nunn vs. Jodi Eno Nunn, Christina - Petitioner |
Four | 1:30 p.m. | CV1901181 |
Kashon Nathniel Kohler vs. Bradley Davis Davis, Bradley - Respondent |
Four | 1:30 p.m. | CV2000051 |
Kashon Nathniel Kohler vs. Bradley Davis Kohler, Kashon - Petitioner |
Four | 1:30 p.m. | CV2000051 |
LeaAnn Barnick vs. Kenny Delury Barnick, LeaAnn - Petitioner |
Four | 1:30 p.m. | CV1901230 |
LeaAnn Barnick vs. Kenny Delury Delury, Kenny - Respondent |
Four | 1:30 p.m. | CV1901230 |
Nanette Marie Tucker vs. Amber Bowels Bowels, Amber - Respondent |
Four | 1:30 p.m. | CV2000058 |
Nanette Marie Tucker vs. Amber Bowels Tucker, Nanette - Petitioner |
Four | 1:30 p.m. | CV2000058 |
V. Roach vs. J. Stone Lyon, James - Defendant |
Four | 1:30 p.m. | DR170135 |
V. Roach vs. J. Stone Roach, Vicente - Plaintiff |
Four | 1:30 p.m. | DR170135 |
V. Roach vs. J. Stone State Compensation Insurance Fund - Claimant |
Four | 1:30 p.m. | DR170135 |
V. Roach vs. J. Stone Stone, Jon - Defendant |
Four | 1:30 p.m. | DR170135 |
Regional Confidential |
Seven- | 1:30 p.m. | JV170170 JV180014 JV1900243 JV190179 JV180137 JV180100 |
Harnisch, Jeffery - Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR2000382 |
Kelleyball, Cyndra - Defendant | Three | 1:30 p.m. | CR1902765 |
Bertel, Daniel - Defendant | Eight | 1:45 p.m. | TR1911554 |
Scoville, Don - Defendant | Eight | 1:45 p.m. | TR1902088 |
Shimura, Tony - Defendant | Eight | 1:45 p.m. | TR1911934 |
American Express National Bank vs. V. Boyd American Express National Bank - Plaintiff |
Four | 1:45 p.m. | DR190605 |
American Express National Bank vs. V. Boyd Boyd, Virgil - Defendant |
Four | 1:45 p.m. | DR190605 |
Cavalry SPV I, LLC vs. B. McCall Cavalry SPV I, LLC - Plaintiff |
Four | 1:45 p.m. | DR190271 |
Cavalry SPV I, LLC vs. B. McCall McCall, Benson - Defendant |
Four | 1:45 p.m. | DR190271 |
Cavalry SPV I, LLC vs. R. Oparowski Cavalry SPV I, LLC - Plaintiff |
Four | 1:45 p.m. | DR190306 |
Cavalry SPV I, LLC vs. R. Oparowski Oparowski, Ronald - Defendant |
Four | 1:45 p.m. | DR190306 |
R. Lemstrom vs. A. Lemstrom Lemstrom, April - Defendant |
Four | 1:45 p.m. | DR090771 |
R. Lemstrom vs. A. Lemstrom Lemstrom, Russell - Plaintiff |
Four | 1:45 p.m. | DR090771 |
Armstrong, Lord - Defendant | Three | 2 p.m. | CR2000441 |
George, John - Defendant | Three | 2 p.m. | CR1901709 CR1900732 CR1900527 CR2000299 |
Hattje, Josan - Defendant | Three | 2 p.m. | CR2000456 CR2000352 CR2000462 |
Peterson, Jacob - Defendant | Three | 2 p.m. | CR2000439 |
Warner, Robert - Defendant | Three | 2 p.m. | CR2000398 |
Al Bazzaz, Yassir - Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1909244 |
Benemann, Karl - Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1909254 |
Burns, Eliana - Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1908140 |
Burr, Jennifer - Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1811425 |
Cardenas, Henry - Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1904764 |
Carvalho, Brittany - Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1908131 |
Clark, Katherine - Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1907482 |
Corder, Kelly - Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1908725 |
Curatalo, James - Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1904177 |
Daniels, Harold - Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1907898 |
Davila Rosa, Javier - Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1908651 |
Dellorusso, Jonathan - Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1909942 |
Espy, Tristan - Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1907609 |
Harper, Sadik - Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1909503 |
Lark, Stephen - Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1907568 |
Malloy, Matthew - Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1906968 |
Prescott, Donnell - Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1908045 |
Pritchard Peterson, Gary - Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1909671 |
Schultz, Tyler - Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1908062 |
Sirrine, Robert - Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1908074 TR1908072 |
Tryon, Lorraine - Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1909188 |
White, Lindsey - Defendant | Eight | 2:30 p.m. | TR1906396 |